Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 30 x 40 cm, lijst: 42.5 x 52 cm.
Verkocht voor € 90
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 50 x 40 cm, niet ingelijst.
Verkocht voor € 110
Olieverf op bedoekt doek, l.o. gemonogrammeerd "EvdD" en gedateerd 1832, 56 x 45, 71 x 60.5 cm.
Verkocht voor € 280
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 68 x 118 cm, lijst: 93 x 143 cm.
Verkocht voor € 90
16.5 x 22.5 cm (2x), lijsten: 33 x 49.4 cm (2x).
Verkocht voor € 40
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd en gedateerd '85, 150 x 150 cm, 160 x 160 cm.
Verkocht voor € 1200
Aquarel, m.o. gesigneerd en gedateerd '96, 24 x 31 cm, lijst: 55.5 x 65.5 cm.
Verkocht voor € 180
Uitgegeven door Nicolaas Visscher, enkele beschadigingen, w.o. vochtvlekken, 46 x 56 cm, lijst: 56 x 66 cm.
Verkocht voor € 110
Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 24.5 x 22.5 cm, zonder lijst.
Verkocht voor € 200
Zeefdruk H.C. 20/20, r.o. gesigneerd, 22 x 15.5 cm, lijst: 51 x 41 cm.
Verkocht voor € 100
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 80 x 110 cm, lijst: 83 x 103.5 cm.
Verkocht voor € 300
Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 31 x 90 cm, lijst: 34 x 93 cm.
Verkocht voor € 220
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd '46, 40 x 90 cm, lijst: 74 x 113 cm.
Verkocht voor € 140
Marouflé, l.o. "J" gemonogrammeerd, in de trant van Nicolaas van der Waay, 23.5 x 15.5 cm, 29 x 21 cm.
Te koop voor € 160
Olieverf op paneel, met linksboven familiewapen met een geblokte band op blauw fond, 84 x 65, 101 x 82 cm.
Verkocht voor € 1000
R.o. gesigneerd, olieverf op paneel, 50 x 60 cm, 69 x 79 cm.
Te koop voor € 240
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 35 x 50, 50 x 67 cm.
Verkocht voor € 120
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd '84, 60 x 80 cm, 65 x 85 cm.
Verkocht voor € 1600
Olieverf op doek, l.o. Roos gesigneerd, 50 x 80 cm, 63 x 93 cm.
Verkocht voor € 130
Olieverf op doek, 50.5 x 70 cm, lijst: 56.5 x 76.5 cm.
Te koop voor € 300
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 80 x 110 cm - scheur en restauraties, lijst: 95 x 125 cm.
Verkocht voor € 140
Zilvergelatinedruk uit 1994, 6/10, verso op de lijst geplakte signatuur, 42.5 x 42.5, 79 x 77 cm.
Verkocht voor € 3600
Zilvergelatinedruk uit 1991, verso op de lijst geplakte signatuur, 56 x 46 cm, 90 x 78 cm.
Verkocht voor € 1500
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 63 x 76 cm, niet ingelijst.
Verkocht voor € 600
Aquarel, r.o. onduidelijk gesigneerd, 45.5 x 60.5 cm, lijst: 50.5 x 65.5 cm.
Verkocht voor € 70