Kavels per pagina:

Lotnummer 106

Tjarko ten Have (1947-2003) - zittend vrouwelijk naakt

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd en gedateerd '91, 126 x 95 cm.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 107

Peter Skovgaard (1960) - "Hymne"

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd '98, 160 x 180 cm.

Verkocht voor € 300

Lotnummer 108

Laurens Plas (1828-1893) - Stalinterieur met ram, ooi, 2 lammeren, geit, kippen en konijn in hok

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd en gedateerd 1876, 30 x 43.5, 50 x 63 cm.

Verkocht voor € 250

Lotnummer 109

Twee gekleurde opticaprenten van Dordrecht, ca. 1750

25 x 38.3 cm (2x), in eikenhouten lijstjes: 30 x 43 cm (2x).

Verkocht voor € 220

Lotnummer 110

Walasse Ting (1929-2010) - Vrouw met kat

Zeefdruk H.C./200, m.o. gesigneerd en gedateerd '85 en verso gestempeld, 43 x 61 cm, lijst: 69 x 89 cm.

Verkocht voor € 400

Lotnummer 111

Henk Poeder (1964) - Pimpelmezen op tak

Olieverf op board, r.o. gesigneerd, 15 x 20 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 115

Cornelis 'Kees' de Koning (1957) - Narcissen, flessen en appels

Verkocht voor € 800

Lotnummer 116

Jan'42 gesigneerd - De schoener Creole

Aquarel, l.o. gesigneerd en gedateerd '42, 60 x 90 cm, lijst: 74 x 104 cm.

Te koop voor € 220

Lotnummer 118

Willem Abraham Wassenaar (1873-1956) - konijntjes in de duinen

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 30 x 45, 45 x 60 cm.

Verkocht voor € 240

Lotnummer 119

Salvador Dali (1904-1989) - Tienta en España

Lithografie, 1983, 64 x 86 cm, lijst: 85 x 108 cm.

Verkocht voor € 200

Lotnummer 120

Hans Innemée (1951) - Twee schapen

Zeefdruk E.A., r.o. gesigneerd en gedateerd '99, 20.5 x 31.5 cm, lijst: 51 x 58 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 121

Aris Knikker (1887-1962) - Vrouw met kind op landweg aan vaart

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 30 x 43 cm, lijst: 45 x 58 cm.

Verkocht voor € 140

Lotnummer 122

Willem George Frederik Jansen (1871-1949) - Schip in de haven van Rotterdam

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 14.7 x 20.7 cm, lijst: 17.5 x 23.5 cm.

Te koop voor € 400

Lotnummer 123

Willem George Frederik Jansen (1871-1949) - Schepen aan wal

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 14.3 x 15.3 cm, lijst: 16.2 x 17.3 cm.

Verkocht voor € 500

Lotnummer 124

Vijf diverse prenten

W.o. een ets van Philip Zilcken, een litho naar Marius Bauer, naar Weissenbruch, etc.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 125

Willem Dooijewaard (1892-1980) - Indisch meisje

Litho no. 81, r.o. gesigneerd en in l.b. in de plaat gedateerd 1920, 46 x 32 cm - niet ingelijst.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 126

Wilhelmus Lambertus Wijmans (1888-1968) - Stilleven met rozen en pot op tafel

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 50 x 60 cm, lijst: 64 x 74 cm.

Te koop voor € 600

Lotnummer 127

Johannes "Jo" Lodeizen (1892-1980) - Bomenrijen bij ondergaande zon

Olieverf op board, l.o. gesigneerd, 89 x 69 cm, 101 x 81 (herkomst: familie van de kunstenaar).

Verkocht voor € 150

Lotnummer 128

Johannes "Jo" Lodeizen (1892-1980) - Beek langs bosrand

Olieverf op board, r.o. gesigneerd, 87 x 59 cm, 94 x 67 cm (herkomst: familie van de kunstenaar).

Verkocht voor € 100

Lotnummer 129

Johannes "Jo" Lodeizen (1892-1980) - Wilgen langs vaart

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 60 x 70 cm, 70 x 80 cm (herkomst: familie van de kunstenaar).

Verkocht voor € 100

Lotnummer 130

Wil van Leeuwen (1909-1994) - Expressionistisch dorpsgezicht

Gouache, l.o. gesigneerd, 47 x 43 cm, lijst: 71 x 62.5 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 131

Hollandse school, vroege 20e eeuw - Portret van een meisje

Gemengde techniek, niet gesigneerd, ovaal, 42 x 32 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 132

Willem Hendrik van der Nat (1864-1929) - Twee peurbakken aan de waterkant

Houtskooltekening, r.o. gesigneerd, 20 x 26 cm, 37 x 42.5 cm.

Verkocht voor € 400

Lotnummer 133

Theodoor van Hoytema (1863-1917) - Pauw omgeven door Oost-Indische kersbladeren

Litho in zwart en geel, l.o. gemonogrammeerd in de steen, gedrukt door Lankhout, Den Haag, verschenen in 1895 als bijlage van het tijdschrift "De Kroniek", 18 x 31 cm, 31 x 42 cm.

Verkocht voor € 140

Lotnummer 134

Anton Heyboer (1924-2005) - Kip

Gouache, m.o. gesigneerd, 61 x 45, 90 x 70 cm.

Verkocht voor € 200

Kavels per pagina: