Olieverf op doek, l.o. gesigneerd en gedateerd '91, 126 x 95 cm.
Verkocht voor € 150
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd '98, 160 x 180 cm.
Verkocht voor € 300
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd en gedateerd 1876, 30 x 43.5, 50 x 63 cm.
Verkocht voor € 250
25 x 38.3 cm (2x), in eikenhouten lijstjes: 30 x 43 cm (2x).
Verkocht voor € 220
Zeefdruk H.C./200, m.o. gesigneerd en gedateerd '85 en verso gestempeld, 43 x 61 cm, lijst: 69 x 89 cm.
Verkocht voor € 400
Olieverf op board, r.o. gesigneerd, 15 x 20 cm.
Verkocht voor € 70
Verkocht voor € 800
Aquarel, l.o. gesigneerd en gedateerd '42, 60 x 90 cm, lijst: 74 x 104 cm.
Te koop voor € 220
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 30 x 45, 45 x 60 cm.
Verkocht voor € 240
Lithografie, 1983, 64 x 86 cm, lijst: 85 x 108 cm.
Verkocht voor € 200
Zeefdruk E.A., r.o. gesigneerd en gedateerd '99, 20.5 x 31.5 cm, lijst: 51 x 58 cm.
Verkocht voor € 60
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 30 x 43 cm, lijst: 45 x 58 cm.
Verkocht voor € 140
Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 14.7 x 20.7 cm, lijst: 17.5 x 23.5 cm.
Te koop voor € 400
Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 14.3 x 15.3 cm, lijst: 16.2 x 17.3 cm.
Verkocht voor € 500
W.o. een ets van Philip Zilcken, een litho naar Marius Bauer, naar Weissenbruch, etc.
Verkocht voor € 60
Litho no. 81, r.o. gesigneerd en in l.b. in de plaat gedateerd 1920, 46 x 32 cm - niet ingelijst.
Verkocht voor € 40
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 50 x 60 cm, lijst: 64 x 74 cm.
Te koop voor € 600
Olieverf op board, l.o. gesigneerd, 89 x 69 cm, 101 x 81 (herkomst: familie van de kunstenaar).
Verkocht voor € 150
Olieverf op board, r.o. gesigneerd, 87 x 59 cm, 94 x 67 cm (herkomst: familie van de kunstenaar).
Verkocht voor € 100
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 60 x 70 cm, 70 x 80 cm (herkomst: familie van de kunstenaar).
Verkocht voor € 100
Gouache, l.o. gesigneerd, 47 x 43 cm, lijst: 71 x 62.5 cm.
Verkocht voor € 100
Gemengde techniek, niet gesigneerd, ovaal, 42 x 32 cm.
Verkocht voor € 30
Houtskooltekening, r.o. gesigneerd, 20 x 26 cm, 37 x 42.5 cm.
Verkocht voor € 400
Litho in zwart en geel, l.o. gemonogrammeerd in de steen, gedrukt door Lankhout, Den Haag, verschenen in 1895 als bijlage van het tijdschrift "De Kroniek", 18 x 31 cm, 31 x 42 cm.
Verkocht voor € 140
Gouache, m.o. gesigneerd, 61 x 45, 90 x 70 cm.
Verkocht voor € 200