Kavels per pagina:

Henk Bos (1901-1979) - Volendamse visser

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd en gedateerd '45, niet ingelijst, 90 x 80 cm.

Verkocht voor € 240

Vlaamse school 17e eeuw - Portret van een dame

Olieverf op doek, 58 x 42 cm, lijst: 76.5 x 60.5 cm.

Verkocht voor € 240

Johannes Hubertus 'Jan' Grégoire (1887-1960) - Gezicht op Maastricht

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 50 x 70 cm, lijst: 60 x 80 cm.

Verkocht voor € 300

Reitner gesigneerd - Portret van het paard Zarif

Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd en gedateerd 1881, 34 x 45 cm, lijst: 48 x 59 cm.

Verkocht voor € 200

Hollandse school, einde 19e eeuw - Bootjes op de rivier bij maanlicht

Niet gesigneerd, olieverf op paneel, 13.3 x 21 cm - niet ingelijst.

Verkocht voor € 120

Marinus Adrianus Koekkoek jr. (1873-1944) - Twee voorstellingen van pauwen tussen pluimvee

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 29 x 37 cm, 34 x 42.5 cm.

Verkocht voor € 600

Henri Matisse (1869-1954) - La Danseuse Creole

Litho affiche, gedrukt door Mourlot, in Parijs, maten incl. lijst: 99 x 63.5 cm.

Te koop voor € 160

Willem Cornelis Rip (1856-1922) - Boerenvrouw op erf

Aquarel, l.o. gesigneerd, 31 x 45 cm, lijst: 40.5 x 54.5 cm, kleine beschadigingen aan papier.

Te koop voor € 80

Willem Jacobus Alberts (1912-1990) - "Bij Nijkerk - Gelderland"

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 30 x 40, 40 x 50 cm.

Verkocht voor € 200

Willem Jacobus Alberts (1912-1990) - "Bij Ommen - Overijssel"

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 30 x 40, 41 x 51 cm.

Verkocht voor € 220

Dirk Buijtendorp (1891-1962) - Twee miniatuur bloemstillevens

2x Olieverf op board, beide gesigneerd, afmetingen incl. lijstjes: 9.5 x 11.5 cm en 10.5 x 11.7 cm.

Verkocht voor € 110

Een 18e eeuwse gravure: 'De Groote Kerk te Haarlem', daarbij een ets van het Stadhuis te Leiden van Willem Veldhorst

Maten incl. wortelnotenfineer lijsten: 38.5 x 53.4 cm en 31.5 x 25.5 cm.

Verkocht voor € 40

W. Ludwig Mumberg - Stilleven met fruit, roemer en klepkan

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 54 x 80 cm, lijst: 66.5 x 92.5 cm.

Verkocht voor € 60

Selwyn Senatori (1973) - Borgo Antico

Acryl op doek, l.o. gesigneerd en gedateerd 2008, kreeft eten op het Piazza Santo Spirito te Florence, 80 x 120 cm.

Verkocht voor € 600

Albert Smit (1878-1946), Decoratie-motieven XII uit Vademecum der Bouwvakken, Amsterdam

Een nieuwe kunst litho, niet ingelijst, 19.5 x 29.5 cm, maten incl. passe-partout; 39.5 x 49.5 cm.

Verkocht voor € 60

Hollandse school, 19e eeuw - schepen op zee

olieverf op paneel, 17.5 x 26.3 cm.

Verkocht voor € 220

Théophile de Bock (1851-1904) - Hooischelven

Marouflé, l.o. gesigneerd, 24 x 35 cm, lijst: 35 x 46 cm.

Verkocht voor € 260

Albertus Brondgeest (1786-1849) - Bedrijvigheid bij boerderij

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 32 x 41 cm, lijst: 45 x 53.5 cm.

Te koop voor € 700

Constant David Ludovic Artz (1870-1951) - Aangemeerde platbodem aan rivieroever

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 41 x 51 cm, 57 x 67.5 cm.

Verkocht voor € 420

Theo Wiegman (1908-1996) - Bloemstilleven

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 90 x 70 cm, lijst: 102 x 82 cm.

Verkocht voor € 100

Adriaen van Ostade (1610-1685) - De lierdraaier

Ets, r.m. in de plaat gesigneerd en gedateerd 1647, 10.8 x 9.3 cm, lijst: 24 x 19 cm.

Verkocht voor € 320

Tsjechische school, F. Čech - Gezicht op Praag

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 50 x 70 cm, lijst: 68 x 88 cm.

Verkocht voor € 300

Sieger Baukema (1852-1936) - Man met paardenkar aan de rand van de hei

Marouflé, r.o. gesigneerd, 36 x 57 cm.

Verkocht voor € 100

Hollandse school, vroege 19e eeuw - Twee voorstellingen van reizigers in landschap

Olieverf op paneel, niet gesigneerd, 21,5 x 27,5 cm 28 x 34 cm.

Verkocht voor € 80

Wilhelm Bartsch (1871-1953) - Vissersvolk bij bomschuit op het strand

Olieverf op board, r.o. gemonogrammeerd, 15.5 x 19 cm, lijst: 18.5 x 22 cm.

Te koop voor € 200

Kavels per pagina: