Olieverf: 9 x 7 cm, pentekening: 13 x 4.5 cm, m.o. gesigneerd, lijst: 27 x 34 cm.
Verkocht voor € 120
Gemengde techniek, niet gesigneerd, 30 x 32.5 cm, 51 x 61 cm - vochtplek passepartout.
Verkocht voor € 30
Vijf maal m.b.t. de ramp met het kruitschip, en 1 met voorstelling van het Ontzet van Leiden.
Verkocht voor € 220
Zeefdruk 86/199, 76.5 x 57.5 cm, lijst: 88 x 69 cm.
Te koop voor € 220
Een aquarel van A. de Haan, en 4 olieverven: bloemstilleven van Jansen, boerderijen aan water van Voerman, portret van een oude dame van L. van ?, en een portret van een Afrikaanse vrouw van Brunel.
Verkocht voor € 35
Linosnede 1/1, r.o. gesigneerd en gedateerd december 1971, 62 x 49, 81.5 x 68 cm.
Verkocht voor € 80
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 31 x 41 cm, lijst: 52 x 43 cm.
Verkocht voor € 200
Zeefdruk 191/200, r.o. gesigneerd en gedateerd '94, 14.5 x 20.5 cm, lijst: 44 x 46 cm.
Te koop voor € 100
Olieverf op doek, l.o. en verso gesigneerd, 80 x 100 cm.
Verkocht voor € 110
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 80 x 100 cm.
Verkocht voor € 100
2 Aquatinten, 31 x 20 cm, 40 x 30 cm en 24 x 17, 29.5 x 24 cm.
Te koop voor € 20
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 36.5 x 54.5 cm, lijst: 75 x 57.5 cm.
Verkocht voor € 35
Pentekening, r.o. gesigneerd, 25.5 x 18, 44 x 34 cm.
Verkocht voor € 40
Olieverf op board, r.o. gesigneerd en verso gedateerd '59, 48 x 36 cm, 55 x 43 cm.
Verkocht voor € 50
Olieverf op board, r.o. gesigneerd, 60 x 48 cm, 83 x 72 cm.
Verkocht voor € 40
Litho, postume herdruk, 62.5 x 49 cm, lijst: 73.5 x 53.5 cm.
Te koop voor € 100
Olieverf op board, r.o. gesigneerd en gedateerd '90, 60.5 x 80.5 cm, lijst: 88.5 x 68.5 cm.
Verkocht voor € 80
Pastel, l.o. gesigneerd, 30 x 43 cm, lijst: 37.5 x 52.5 cm.
Verkocht voor € 20
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 60 x 100 cm, lijst: 85 x 125 cm.
Verkocht voor € 180
Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 13 x 18 cm - niet ingelijst.
Verkocht voor € 90
W.o. decoratieprenten, tekenvoorbeelden, bijbelprenten, topografische kaarten, etc., vnl. 19e-eeuwse litho's.
Verkocht voor € 40
Zeefdruk H.C. 12/50, r.o. gesigneerd en gedateerd '51-'87, 11.5 x 26 cm, lijst: 42.5 x 52.5 cm.
Verkocht voor € 160
Zeefdruk E.A., r.o. gesigneerd en gedateerd '51-'87, 9.5 x 27.5 cm , lijst: 42.5 x 52.5 cm.
Verkocht voor € 110
Zeefdruk E.A., r.o. gesigneerd en gedateerd '51-'87, 7 x 28.5 cm, lijst: 42.5 x 52.5 cm, glasbreuk.
Verkocht voor € 110
Een 17e eeuwse gravure m.b.t. Middelburg, 26 x 30 cm, twee diverse 18e eeuwse handgekleurde gravures m.b.t. de Beurs in Amsterdam, 32 x 32 cm en 34.5 x 37 cm, een 18e eeuwse gravure, Victory over Spanish fleet 29. Aug. 1350, foxing, 48.5 x 36.5 cm, en een ets van Albert Hemelman (1883-1951), Gezicht op Amsterdam vanaf het IJ, foxing, 42.5 x 62 cm, beschreven afmetingen zijn de buitenmaten van de lijsten.
Verkocht voor € 35