Houtsnede, r.o. gesigneerd en gedateerd '27, 14,5 x 19, 31.5 x 35 cm.
Verkocht voor € 20
Zeefdruk 191/200, r.o. gesigneerd en gedateerd '94, 27 x 19.5 cm, lijst: 56 x 45 cm.
Verkocht voor € 130
L.o. gesigneerd, olieverf op doek, 60 x 40 cm, 81 x 60 cm.
Verkocht voor € 30
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 50 x 70 cm - ernstig gecraqueleerd, restauratie, witte vlek, lijst: 69 x 88.5 cm.
Verkocht voor € 70
Olieverf op doek, r.o. valselijk gesigneerd, 53 x 43 cm, lijst: 55 x 65 cm.
Verkocht voor € 25
Marouflé, r.o. gesigneerd, 28 x 20 cm, niet ingelijst.
Verkocht voor € 45
Zeefdruk E.A , r.o. gesigneerd en gedateerd '98, 53 x 23 cm, lijst: 81 x 48 cm.
Verkocht voor € 130
Gemengde techniek, r.o. gesigneerd en gedateerd 10 april '88, 34 x 25,5 cm, 52 x 39 cm.
Verkocht voor € 50
Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 19.5 x 25 cm.
Verkocht voor € 65
Pentekening, r.o. gesigneerd, 16 x 19 cm, lijst: 28 x 19 cm.
Verkocht voor € 100
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 60 x 80 cm, lijst: 78 x 98 cm.
Verkocht voor € 140
Zeefdruk, r.o. gesigneerd en gedateerd 1998, 31.5 x 29.5 cm, lijst: 60 x 56 cm.
Te koop voor € 50
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 61 x 91 cm, lijst: 67 x 98 cm.
Te koop voor € 200
Ets, r.o. gesigneerd, 18.5 x 7 cm, lijst: 38 x 22.5 cm - glas gebroken.
Verkocht voor € 30
Zeefdruk 151/200, r.o. gesigneerd en gedateerd '93, 20.5 x 14.5 cm, lijst: 49.5 x 40 cm.
Te koop voor € 90
Willem de Haen, Les bateaux qui apportent des Vivres à la Ville (Het ontzet van Leiden door de geuzen die haring en wittebrood uitdelen), 1712, 15 x 20.5 cm, Hendrik de Leth, Nieuwe Caart van Rhynland, oudtijds grensgekleurd, 1740, 16.5 x 25 cm.
Verkocht voor € 50
Reliëfdruk 4/100, r.o. onduidelijk gesigneerd, 80 x 60 cm, lijst: 99 x 78 cm.
Te koop voor € 450
Zeefdruk E.A., r.o. gesigneerd en gedateerd '99, 34 x 47 cm, lijst: 68.5 x 77.5 cm.
Verkocht voor € 140
Zeefdruk H.C., r.o. gesigneerd en gedateerd '92, 50 x 60 cm, lijst: 83.5 x 90.5 cm.
Verkocht voor € 150
Twee handgekleurde gravures, 19 x 13 cm (2x), in decoratieve lijstjes: 32 x 27 cm (2x).
Verkocht voor € 240
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd 1937, 66 x 48 cm - niet ingelijst, spieraam ontbreekt.
Te koop voor € 35
Aquarel, r.o. gesigneerd, foxing, 29 x 39 cm, lijst: 37 x 47 cm.
Verkocht voor € 80
Zeven potloodtekeningen en een kleurenets, max. 65 x 50 cm, incl. passepartout.
Verkocht voor € 30
Met hun 5 kinderen en bovenin hun verenigde familiewapens; Charles de Lannoy was kamerheer van Frederik Hendrik, l.o. gemonogrammeerd, olieverf op doek, 105 x 126 cm (zie catalogus Sotheby's Old Master Paintings, november 1995).
Verkocht voor € 800