Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 30.5 x 40.5, 47 x 58 cm.
Verkocht voor € 600
Zeefdruk H.C. 12/50, r.o. gesigneerd en gedateerd '51-'87, 22.5 x 34 cm, lijst: 42.5 x 52.5 cm.
Verkocht voor € 190
Verkocht voor € 190
Pastel, l.o. gemonogrammeerd, 55 x 43 cm, lijst: 72.5 x 62 cm.
Verkocht voor € 100
Gewassen inkttekening, l.o. gesigneerd en gedateerd 1837 (of 39), 23 x 29, 26 x 32 cm.
Verkocht voor € 70
Marouflé, r.o. gesigneerd, 40 x 59 cm, lijst: 58 x 77.5 cm.
Te koop voor € 250
Aquarel, 13 x 17 cm, lijst: 32 x 36 cm.
Verkocht voor € 160
Houtskooltekening, r.o. gesigneerd, 17 x 25 cm, lijst: 32 x 39 cm.
Verkocht voor € 220
Olieverf op board, r.o. gesigneerd en gedateerd 1999, 50 x 60, 63 x 72 cm.
Verkocht voor € 650
Voorstellende de Dam en Gezicht op Amsterdam vanaf het IJ, 26 x 41 cm, 44 x 57.5 cm en 23 x 38.5 cm, 42 x 55 cm.
Verkocht voor € 40
Houtgravure, 51 x 34 cm, lijst: 47.5 x 63 cm.
Verkocht voor € 100
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd 1889, 30 x 40 cm, lijst: 43 x 53 cm.
Verkocht voor € 2600
Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 27.5 x 43.5 cm.
Verkocht voor € 160
Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 21.5 x 33 cm, lijst: 45.5 x 57 cm.
Te koop voor € 3000
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 50 x 60 cm, lijst: 59 x 68.5 cm.
Verkocht voor € 100
Niet gesigneerd, olieverf op board, 14.5 x 22.5 cm, 30 x 38 cm - achterzijde voorzien van atelierstempel.
Verkocht voor € 420
Olieverf op paneel, l.o. valselijk Ch. Leickert gesigneerd, 32 x 26 cm, 43 x 34 cm.
Verkocht voor € 100
Litho 30/190, r.o. gesigneerd en gedateerd '67, 65 x 47.5 cm, lijst: 95 x 75 cm.
Verkocht voor € 200
Litho 142/200, r.m. gesigneerd en gedateerd '71, m.b. twee kleine scheurtjes, 65 x 50 cm, lijst: 95 x 78.5 cm.
Verkocht voor € 200
Litho 190/200, r.o. gesigneerd en gedateerd '94, 104.5 x 85 cm, lijst: 137.5 x 117.5 cm.
Verkocht voor € 400
Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 43 x 27, 60 x 45 cm.
Verkocht voor € 420
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 60 x 50 cm, lijst: 73 x 63 cm.
Verkocht voor € 90
Olieverf op board, l.o. gesigneerd, 13 x 18 cm.
Verkocht voor € 140
Olieverf op doek, verso toegeschreven aan mevrouw Leonhardt, mogelijk Victoire Leonhardt-Wirix (1875-1938), 65 x 50, 77.5 x 63 cm.
Verkocht voor € 170
Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 29.5 x 40.5 cm, lijst: 56 x 66 cm..
Verkocht voor € 1000