Schilderijen, tekeningen en grafiek (nrs. 1 - 432)

Dinsdag 2 juli, 18.30 uur.

Sieger Baukema (1852-1936) - Man met paardenkar aan de rand van de hei

Marouflé, r.o. gesigneerd, 36 x 57 cm.

Verkocht voor € 100

Hollandse school, vroege 19e eeuw - Twee voorstellingen van reizigers in landschap

Olieverf op paneel, niet gesigneerd, 21,5 x 27,5 cm 28 x 34 cm.

Verkocht voor € 80

Wilhelm Bartsch (1871-1953) - Vissersvolk bij bomschuit op het strand

Olieverf op board, r.o. gemonogrammeerd, 15.5 x 19 cm, lijst: 18.5 x 22 cm.

Te koop voor € 200

Constant David Ludovic Artz (1870-1951) - Eenden aan de waterkant

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 30.5 x 40.5, 47 x 58 cm.

Verkocht voor € 600

Lotnummer 30

Corneille (1922-2010) - April in Paris

Zeefdruk H.C. 12/50, r.o. gesigneerd en gedateerd '51-'87, 22.5 x 34 cm, lijst: 42.5 x 52.5 cm.

Verkocht voor € 190

Verkocht voor € 190

Sientje Mesdag van Houten (1834-1909) - Bloemstilleven met druiven

Pastel, l.o. gemonogrammeerd, 55 x 43 cm, lijst: 72.5 x 62 cm.

Verkocht voor € 100

Mogelijk Willem Jan van den Berghe (1823-1901) - Romantisch landschap met figuren en vee

Gewassen inkttekening, l.o. gesigneerd en gedateerd 1837 (of 39), 23 x 29, 26 x 32 cm.

Verkocht voor € 70

Leendert van der Vlist (1894-1962) - Bruggetje over sloot

Marouflé, r.o. gesigneerd, 40 x 59 cm, lijst: 58 x 77.5 cm.

Te koop voor € 250

Lotnummer 35

Toegeschreven aan Jan Dasveldt (1770-1855) - Jachthond op landweg

Aquarel, 13 x 17 cm, lijst: 32 x 36 cm.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 36

Willem Hendrik van der Nat (1865-1929) - Interieur met boer bij ketel

Houtskooltekening, r.o. gesigneerd, 17 x 25 cm, lijst: 32 x 39 cm.

Verkocht voor € 220

Lotnummer 37

Evert Dijkstra (1948) - Stilleven met citroen, kersen en knikkers

Olieverf op board, r.o. gesigneerd en gedateerd 1999, 50 x 60, 63 x 72 cm.

Verkocht voor € 650

Twee opticaprenten m.b.t. Amsterdam, 18e eeuw

Voorstellende de Dam en Gezicht op Amsterdam vanaf het IJ, 26 x 41 cm, 44 x 57.5 cm en 23 x 38.5 cm, 42 x 55 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 39

Joan Miro (1893-1983) - Compositie

Houtgravure, 51 x 34 cm, lijst: 47.5 x 63 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 40

Jan Hoynck van Papendrecht (1858-1933) - Huzaren in de duinen

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd 1889, 30 x 40 cm, lijst: 43 x 53 cm.

Verkocht voor € 2600

Lotnummer 41

J. Rijkelijkshuijsen gesigneerd - Landschap met figuren

Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 27.5 x 43.5 cm.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 42

Jan Herman Barend Koekkoek (1840-1912) - Vissersvolk op het strand

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 21.5 x 33 cm, lijst: 45.5 x 57 cm.

Te koop voor € 3000

Lotnummer 43

Jan Schreuder van de Coolwijk - Stilleven met poppen

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 50 x 60 cm, lijst: 59 x 68.5 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 44

Albert Joseph Penot (1862-1930) - Liggend naakt

Niet gesigneerd, olieverf op board, 14.5 x 22.5 cm, 30 x 38 cm - achterzijde voorzien van atelierstempel.

Verkocht voor € 420

Lotnummer 45

Hollandse school - Historiserend stadsstraatje in de winter

Olieverf op paneel, l.o. valselijk Ch. Leickert gesigneerd, 32 x 26 cm, 43 x 34 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 46

Corneille (1922-2010) - L' aurore rouge

Litho 30/190, r.o. gesigneerd en gedateerd '67, 65 x 47.5 cm, lijst: 95 x 75 cm.

Verkocht voor € 200

Lotnummer 47

Corneille (1922-2010) - Eveil

Litho 142/200, r.m. gesigneerd en gedateerd '71, m.b. twee kleine scheurtjes, 65 x 50 cm, lijst: 95 x 78.5 cm.

Verkocht voor € 200

Lotnummer 48

Corneille (1922-2010) - La Lampe

Litho 190/200, r.o. gesigneerd en gedateerd '94, 104.5 x 85 cm, lijst: 137.5 x 117.5 cm.

Verkocht voor € 400

Lotnummer 49

Rudolf Gudden (1863-1935) - Boerderijtje met meisje in Westfriese klederdracht

Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 43 x 27, 60 x 45 cm.

Verkocht voor € 420

Lotnummer 50

Jan Korthals (1916-1972) - Kustgezicht met palmbomen

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 60 x 50 cm, lijst: 73 x 63 cm.

Verkocht voor € 90