Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 80 x 20 cm, lijst: 70.5 x 90 cm.
Verkocht voor € 60
Olieverf op board, niet gesigneerd, 50 x 68 cm, lijst: 63.5 x 83.5 cm.
Verkocht voor € 40
Olieverf op board, l.o. gemonogrammeerd, 53 x 44 cm, lijst: 66 x 56.5 cm.
Verkocht voor € 30
Oleografie, scheurtje, 63 x 100 cm, niet ingelijst.
Verkocht voor € 160
Ets, r.o. gemonogrammeerd en l.o. genummerd 3, 37.5 x 54 cm, 68 x 54 cm.
Verkocht voor € 90
Zeefdruk 70/120, r.o. gesigneerd, 12.5 x 15.5 cm, lijst: 41 x 37 cm.
Verkocht voor € 40
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 50 x 60 cm.
Verkocht voor € 250
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 40 x 50 cm, lijst: 55 x 65 cm.
Te koop voor € 1500
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 24 x 30 cm, lijst: 42 x 48 cm.
Te koop voor € 1500
Zwart krijt en gewassen inkt, r.o. gesigneerd, 20,6 x 16,9 cm, bladmaat: 21,6 x 17,4 cm - niet ingelijst.
Verkocht voor € 3800
Rood krijt en gewassen inkt, niet gesigneerd, 20,8 x 16,4 cm - niet ingelijst.
Verkocht voor € 1600
2 etsen, r.o. gesigneerd, 24.5 x 20 cm, 43 x 34 cm en 24 x 18 cm, 26 x 20 cm, - het tweede exemplaar uitgeknipt en de handtekening verso opgeplakt.
Verkocht voor € 60
Met diverse potlood tekeningen en 2 aquarellen van dieren - vnl. paarden en honden, landschappen en figuurstudies, w.o. gedateerd 1842 (jeugdwerk), 16 x 10 cm.
Verkocht voor € 140
Olieverf op board, l.o. gesigneerd en gedateerd 1977, 60 x 57 cm, 61.5 x 59.5 cm.
Verkocht voor € 110
Aquarel, 14.5 x 21.5 cm, lijst: 31 x 40.5 cm.
Verkocht voor € 80
Marouflé, r.o. gesigneerd, 50 x 70.5 cm, lijst: 70 x 90 cm.
Verkocht voor € 150
Aquarel, l.o. gesigneerd en gedateerd 1874, 25 x 48 cm, lijst: 45 x 67 cm.
Te koop voor € 640
Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 24 x 30 cm - niet ingelijst.
Verkocht voor € 120
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 120 x 80, lijst: 146 x 106 cm.
Verkocht voor € 650
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 60 x 90 cm, lijst: 76 x 106 cm.
Verkocht voor € 380
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 80 x 120 cm, lijst: 97.5 x 137 cm.
Te koop voor € 1350
Te koop voor € 1150
Aquarel, r.o. gesigneerd, 2 gaatjes in papier, 27.5 x 44 cm, lijst: 46 x 61.5 cm.
Verkocht voor € 55
44 x 30 cm, lijst: 64.5 x 51.5 cm.
Verkocht voor € 140
Olieverf op paneel, 29.5 x 23 cm, lijst: 49 x 42.5 cm.
Te koop voor € 500