Kavels per pagina:

Lotnummer 54

Anton Rudolf Mauve (1876-1962) - Winters bosgezicht

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 80 x 20 cm, lijst: 70.5 x 90 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 56

Gerard de Wit (1931-2010) - Liggend naakt

Olieverf op board, niet gesigneerd, 50 x 68 cm, lijst: 63.5 x 83.5 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 57

Gerard de Wit (1931-2010) - Tronie met steek

Olieverf op board, l.o. gemonogrammeerd, 53 x 44 cm, lijst: 66 x 56.5 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 58

Franse school - Parijs straatgezicht in de fin de siecle

Oleografie, scheurtje, 63 x 100 cm, niet ingelijst.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 59

Marius Bauer (1867-1932) - "Een vizier"

Ets, r.o. gemonogrammeerd en l.o. genummerd 3, 37.5 x 54 cm, 68 x 54 cm.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 60

Kees Salentijn (1947) - Don Quichotte

Zeefdruk 70/120, r.o. gesigneerd, 12.5 x 15.5 cm, lijst: 41 x 37 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 61

Cornelius Wouter "Cor" Bouter (1888-1966) - Handwerkende moeder met haar kinderen

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 50 x 60 cm.

Verkocht voor € 250

Lotnummer 62

Cornelis Raaphorst (1875-1954) - Vier kittens

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 40 x 50 cm, lijst: 55 x 65 cm.

Te koop voor € 1500

Lotnummer 63

Cornelis Raaphorst (1875-1954) - Drie kittens

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 24 x 30 cm, lijst: 42 x 48 cm.

Te koop voor € 1500

Lotnummer 64

Jan van Huijsum (1682/84-1749) - Studie van bloemen in vaas

Zwart krijt en gewassen inkt, r.o. gesigneerd, 20,6 x 16,9 cm, bladmaat: 21,6 x 17,4 cm - niet ingelijst.

Verkocht voor € 3800

Lotnummer 65

Toegeschreven aan Jan van Huijsum (1682/84-1749) - Studie van bloemen in vaas en slakje

Rood krijt en gewassen inkt, niet gesigneerd, 20,8 x 16,4 cm - niet ingelijst.

Verkocht voor € 1600

Lotnummer 66

Meta Plückebaum (1876-1945) - "Bzzzzzzz" en "Da bin Ich"

2 etsen, r.o. gesigneerd, 24.5 x 20 cm, 43 x 34 cm en 24 x 18 cm, 26 x 20 cm, - het tweede exemplaar uitgeknipt en de handtekening verso opgeplakt.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 67

Mogelijk Paul Gabriël (1828-1903) - Schetsboekje

Met diverse potlood tekeningen en 2 aquarellen van dieren - vnl. paarden en honden, landschappen en figuurstudies, w.o. gedateerd 1842 (jeugdwerk), 16 x 10 cm.

Verkocht voor € 140

Lotnummer 68

Gerd Blahuschek (1943) - Das Neue Berlin

Olieverf op board, l.o. gesigneerd en gedateerd 1977, 60 x 57 cm, 61.5 x 59.5 cm.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 69

Hollandse/Vlaamse school, 19e eeuw - Drooggevallen zeilscheepje

Aquarel, 14.5 x 21.5 cm, lijst: 31 x 40.5 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 70

Henk Leurs (1890-1956) - Hollands landschap met drie molens

Marouflé, r.o. gesigneerd, 50 x 70.5 cm, lijst: 70 x 90 cm.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 72

Thomas Bush Hardy (1842-1897) - Aankomst van vissersboten te Scheveningen

Aquarel, l.o. gesigneerd en gedateerd 1874, 25 x 48 cm, lijst: 45 x 67 cm.

Te koop voor € 640

Lotnummer 73

Cornelis de Wit (1949) - Stilleven met appels in porseleinen schaal

Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 24 x 30 cm - niet ingelijst.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 74

Herman Jozef Wijngaard (1922-2012) - Hollands riviergezicht

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 120 x 80, lijst: 146 x 106 cm.

Verkocht voor € 650

Lotnummer 75

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 60 x 90 cm, lijst: 76 x 106 cm.

Verkocht voor € 380

Lotnummer 76

Henry Schouten (1857/64-1927) - Herderin met schaapskudde in de duinen

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 80 x 120 cm, lijst: 97.5 x 137 cm.

Te koop voor € 1350

Lotnummer 77

Henry Schouten (1857/64-1927) - Koeien in de wei bij blaffende hond

Te koop voor € 1150

Lotnummer 78

Johannes Martinus Bach (1866-1943) - De haven van Dordrecht

Aquarel, r.o. gesigneerd, 2 gaatjes in papier, 27.5 x 44 cm, lijst: 46 x 61.5 cm.

Verkocht voor € 55

Lotnummer 79

Een art deco stijl affiche, Champagne Liébart-Régnier

44 x 30 cm, lijst: 64.5 x 51.5 cm.

Verkocht voor € 140

Lotnummer 80

Engelse school, 19e eeuw - Landschap met twee koeien en vissende kinderen

Olieverf op paneel, 29.5 x 23 cm, lijst: 49 x 42.5 cm.

Te koop voor € 500

Kavels per pagina: