Olieverf op board, l.o. gesigneerd, 20 x 15 cm.
Verkocht voor € 45
Kleurenets, r.o. gesigneerd met potlood, 39.5 x 48.5 cm, lijst: 59 x 67.5 cm.
Verkocht voor € 30
Twee neogravures, E. Desfossés, Parijs, 1947, 16 x 12.5 cm (2x), lijsten: 30.5 x 26 en 34 x 28 cm.
Verkocht voor € 160
Zeefdruk 150/150, r.o. gesigneerd en gedateerd 2000, 24 x 20.5 cm, lijst: 53 x 51 cm, barst in glasplaat.
Verkocht voor € 40
Aquarel, l.o. gesigneerd, 27 x 41 cm, lijst: 67.5 x 81.5 cm.
Verkocht voor € 250
Olieverf op paneel, 20 x 15.5 cm, 28.5 x 24 cm - verso met label.
Verkocht voor € 40
Latere nadruk van een kaart uit de atlas "Theatrum Orbis Terrarum", 31 x 40.5, 56 x 63 cm.
Verkocht voor € 35
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 55 x 46 cm, lijst: 71 x 62 cm.
Te koop voor € 200
Zeefdruk E.A., r.o. gesigneerd en gedateerd '00, 24 x 23 cm, lijst: 56.5 x 53.5 cm.
Te koop voor € 40
Pastel, l.o. JV gemonogrammeerd, 26 x 35, 52 x 58 cm.
Verkocht voor € 10
Verkocht voor € 10
Olieverf op board, l.o. gesigneerd, 33 x 44 cm, lijst: 47.5 x 58 cm.
Verkocht voor € 50
Zeefdruk E.A., r.o. gesigneerd, 31 x 40.5 cm, lijst: 59 x 65 cm.
Verkocht voor € 60
Zeefdruk E.A., r.o. gesigneerd, 41 x 30 cm, lijst: 69 x 55 cm.
Verkocht voor € 60
Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 13 x 18 cm - niet ingelijst.
Verkocht voor € 150
Zeefdruk H.C. 5/10, r.o. gesigneerd en gedateerd '02, 29 x 27 cm, lijst: 61 x 56 cm.
Te koop voor € 60
Ets, uitgegeven door Nikolaas Visscher, 23 x 11.5 cm, lijst: 25 x 14 cm.
Verkocht voor € 25
Litho, r.o. handgesigneerd en in de plaat gedateerd 1938, 28 x 40 cm, 47 x 58 cm.
Verkocht voor € 60
Zeefdruk H.C. 5/10, r.o. gesigneerd en gedateerd '02, 29.5 x 27 cm, lijst: 61 x 56 cm.
Te koop voor € 60
Zeefdruk H.C. 20/20, r.o. gesigneerd, 22.3 x 15 cm, lijst: 51 x 41 cm.
Te koop voor € 90
Gemengde techniek, 39.5 x 33.5 cm, lijst: 58 x 51 cm.
Verkocht voor € 72
Zeefdruk 104/200, r.o. gesigneerd en gedateerd '92, 23.5 x 34.5 cm, lijst: 53 x 60 cm.
Verkocht voor € 100
Aquarel, l.o. gemonogrammeerd en gedateerd '24, 11.7 x 19.5 cm, lijst: 24 x 30 cm.
Verkocht voor € 80
Ets, l.o. in de plaat gesigneerd, 17 x 26 cm, 31 x 39 cm.
Verkocht voor € 110
Marouflé, m.o. gesigneerd, 12.5 x 18 cm, lijst: 16 x 21 cm.
Verkocht voor € 30