Kavels per pagina:

Lotnummer 357

Henk Poeder (1964) - Blauwborst op tak

Olieverf op board, l.o. gesigneerd, 20 x 15 cm.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 358

Hendrikus Elias Roodenburg (1895-1987) - Prins Hendrikkade te Amsterdam

Kleurenets, r.o. gesigneerd met potlood, 39.5 x 48.5 cm, lijst: 59 x 67.5 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 359

Kees van Dongen (1877-1968) - Twee afbeeldingen uit A la Recherche du Temps Perdu

Twee neogravures, E. Desfossés, Parijs, 1947, 16 x 12.5 cm (2x), lijsten: 30.5 x 26 en 34 x 28 cm.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 360

Hans Innemée (1951) - Z.c...

Zeefdruk 150/150, r.o. gesigneerd en gedateerd 2000, 24 x 20.5 cm, lijst: 53 x 51 cm, barst in glasplaat.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 361

Marinus van der Maarel (1857–1921) - Stilleven met fruit

Aquarel, l.o. gesigneerd, 27 x 41 cm, lijst: 67.5 x 81.5 cm.

Verkocht voor € 250

Lotnummer 362

Hollandse school late 19e eeuw - Het standje

Olieverf op paneel, 20 x 15.5 cm, 28.5 x 24 cm - verso met label.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 363

Naar Joan Blaeu - Topografische kaart van West Friesland en het Noorder Quartier

Latere nadruk van een kaart uit de atlas "Theatrum Orbis Terrarum", 31 x 40.5, 56 x 63 cm.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 364

Georges Pierre Guinegault (1893-1982) - Ballerina

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 55 x 46 cm, lijst: 71 x 62 cm.

Te koop voor € 200

Lotnummer 365

Hans Innemée (1951) - Just because I like potatoes

Zeefdruk E.A., r.o. gesigneerd en gedateerd '00, 24 x 23 cm, lijst: 56.5 x 53.5 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 366

Hollandse school - Abstracte geometrische voorstelling

Pastel, l.o. JV gemonogrammeerd, 26 x 35, 52 x 58 cm.

Verkocht voor € 10

Lotnummer 367

Verkocht voor € 10

Lotnummer 368

Pierangelo Basorini (1905-1973) - De kathedraal van Straatsburg

Olieverf op board, l.o. gesigneerd, 33 x 44 cm, lijst: 47.5 x 58 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 369

Casper Faassen (1975) - Hoofd van een vrouw

Zeefdruk E.A., r.o. gesigneerd, 31 x 40.5 cm, lijst: 59 x 65 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 370

Casper Faassen (1975) - Vrouwelijk naakt

Zeefdruk E.A., r.o. gesigneerd, 41 x 30 cm, lijst: 69 x 55 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 371

Cornelis de Wit (1949) - Stilleven met rode bessen

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 13 x 18 cm - niet ingelijst.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 372

Clemens Briels (1946) - Figuur III

Zeefdruk H.C. 5/10, r.o. gesigneerd en gedateerd '02, 29 x 27 cm, lijst: 61 x 56 cm.

Te koop voor € 60

Lotnummer 373

Hendrick Bary (1640-1707) - Man leunend op stok

Ets, uitgegeven door Nikolaas Visscher, 23 x 11.5 cm, lijst: 25 x 14 cm.

Verkocht voor € 25

Lotnummer 374

Johann Hendrik van Mastenbroek (1875-1945) - Bedrijvigheid op Rotterdamse kade

Litho, r.o. handgesigneerd en in de plaat gedateerd 1938, 28 x 40 cm, 47 x 58 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 375

Clemens Briels (1946) - Figuur VI

Zeefdruk H.C. 5/10, r.o. gesigneerd en gedateerd '02, 29.5 x 27 cm, lijst: 61 x 56 cm.

Te koop voor € 60

Lotnummer 376

Ton Schulten (1938) - Nachtelijk landschap

Zeefdruk H.C. 20/20, r.o. gesigneerd, 22.3 x 15 cm, lijst: 51 x 41 cm.

Te koop voor € 90

Lotnummer 378

Een glas-in-lood ontwerp van een wapenschild

Gemengde techniek, 39.5 x 33.5 cm, lijst: 58 x 51 cm.

Verkocht voor € 72

Lotnummer 379

Corneille (1922-2010) - Petite vie des champs

Zeefdruk 104/200, r.o. gesigneerd en gedateerd '92, 23.5 x 34.5 cm, lijst: 53 x 60 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 380

CL/LC gemonogrammeerd - Eendenkuiken

Aquarel, l.o. gemonogrammeerd en gedateerd '24, 11.7 x 19.5 cm, lijst: 24 x 30 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 381

Willem Hendrik van der Nat (1865-1929) - Melktijd

Ets, l.o. in de plaat gesigneerd, 17 x 26 cm, 31 x 39 cm.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 382

Verschuur gesigneerd - Paarden en figuren in stal

Marouflé, m.o. gesigneerd, 12.5 x 18 cm, lijst: 16 x 21 cm.

Verkocht voor € 30

Kavels per pagina: