Zeefdruk E.A., r.o. gesigneerd en m.o. gedateerd 1995, 38 x 64 cm, lijst: 71.5 x 94.5 cm.
Verkocht voor € 150
Marouflé, r.b. gesigneerd, 23.5 x 30 cm, lijst: 37 x 43 cm.
Verkocht voor € 80
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 40 x 60 cm, lijst: 59 x 79 cm.
Verkocht voor € 160
Olieverf op doek, l.o. onduidelijk gesigneerd en gedateerd, 24.5 x 32.5 cm, lijst: 39 x 47 cm.
Verkocht voor € 280
Gemengde techniek, l.o. L.S. gemonogrammeerd, 28 x 18 cm, 47 x 37 cm.
Verkocht voor € 20
Verguld gips en hout, met acanthusbladmotieven, 21.5 x 43 cm, 47 x 70.5 cm.
Verkocht voor € 25
W.o. 3x Henk Kastelein, Rein Jelle, Juan Josep Torralba, Henk Hage, 2x Ruscha Langelaan (deels afkomstig uit de ABN-Amro collectie).
Verkocht voor € 50
Alle Jan Luyken, Muiderpoort, Weesperpoort, Westerkerk, Schreiershoek toren, 36 x 43.5 cm,. 41.5 x 48.5 cm.
Verkocht voor € 65
Olieverf op paneel, niet gesigneerd, 22 x 29 cm, lijst: 37.5 x 44 cm.
Verkocht voor € 40
Olieverf op doek, l.o. en verso gesigneerd en gedateerd 1955, 60.5 x 70.5 cm, lijst: 69.5 x 79 cm.
Verkocht voor € 50
Zeefdruk, 90 x 90 cm, lijst: 98 x 98 cm.
Te koop voor € 250
Zeefdruk, 90 x 90 cm, lijst: 101 x 101 cm.
Te koop voor € 250
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 50 x 60 cm, lijst: 67 x 77 cm.
Verkocht voor € 60
Zeefdruk 705/4000, r.o. gesigneerd, 35 x 25, 58 x 48 cm.
Verkocht voor € 20
Gemengde techniek, m.o. gesigneerd en gedateerd 1995, 51 x 39 cm, 60 x 42 cm.
Te koop voor € 20
51 x 31 cm, 63.5 x 43.5 cm - niet ingelijst, scheurtjes buiten afbeelding.
Verkocht voor € 40
Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 60 x 50 cm, lijst: 79 x 69 cm.
Verkocht voor € 60
Nederlandse en Duitse musea, in map, w.o. Monet, Rembrandt, etc.
Verkocht voor € 40
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 50 x 70 cm, lijst: 67 x 87 cm.
Te koop voor € 225
Olieverf op doek, niet gesigneerd, 62 x 80 cm, 78 x 85 cm - grote scheur.
Verkocht voor € 30
Drie etsen, r.o. gesigneerd, 35 x 30 cm, 58 x 46 cm en 26 x 21 cm, 53 x 39 cm en 19 x 7 cm, 28.5 x 18 cm.
Verkocht voor € 70
Olieverf op doek, valselijk Mesdag gesigneerd, 40 x 60 cm, 56 x 76 cm.
Verkocht voor € 80
W.o. Trees Buijs, Thomas Ankum, etc.
Verkocht voor € 20
Olieverf op board, r.o. gesigneerd en gedateerd '94, 26 x 21 cm, lijst: 47 x 42 cm.
Verkocht voor € 100
Pastel, l.o. valselijk gesigneerd, 29 x 45 cm, 50 x 68 cm.
Verkocht voor € 240