Kavels per pagina:

Lotnummer 330

Ton Schulten (1938) - Vanaf de Kuipersberg II

Zeefdruk E.A., r.o. gesigneerd en m.o. gedateerd 1995, 38 x 64 cm, lijst: 71.5 x 94.5 cm.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 331

Gerhard Arnold Christiaan Smith (1905-1995) - Stilleven met fruit

Marouflé, r.b. gesigneerd, 23.5 x 30 cm, lijst: 37 x 43 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 332

Joop Kropff (1892-1979) - Boerderij aan water

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 40 x 60 cm, lijst: 59 x 79 cm.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 333

Hollandse school - Huizen aan landweg bij avondrood

Olieverf op doek, l.o. onduidelijk gesigneerd en gedateerd, 24.5 x 32.5 cm, lijst: 39 x 47 cm.

Verkocht voor € 280

Lotnummer 335

Hollandse school - Geabstraheerde voorstelling met figuren

Gemengde techniek, l.o. L.S. gemonogrammeerd, 28 x 18 cm, 47 x 37 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 336

Een schilderijlijst, 19e eeuw

Verguld gips en hout, met acanthusbladmotieven, 21.5 x 43 cm, 47 x 70.5 cm.

Verkocht voor € 25

Lotnummer 337

Een kavel diverse grafiek en gemengde techniek

W.o. 3x Henk Kastelein, Rein Jelle, Juan Josep Torralba, Henk Hage, 2x Ruscha Langelaan (deels afkomstig uit de ABN-Amro collectie).

Verkocht voor € 50

Lotnummer 338

Vier kopergravures m.b.t. Amsterdam, 18e eeuw

Alle Jan Luyken, Muiderpoort, Weesperpoort, Westerkerk, Schreiershoek toren, 36 x 43.5 cm,. 41.5 x 48.5 cm.

Verkocht voor € 65

Lotnummer 339

Hollandse school - Schepen bij havenhoofd

Olieverf op paneel, niet gesigneerd, 22 x 29 cm, lijst: 37.5 x 44 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 340

Wilhelm Cornelis 'Wil' Kalshoven (1907-1966) - Sneeuw in het Orderbos te Apeldoorn

Olieverf op doek, l.o. en verso gesigneerd en gedateerd 1955, 60.5 x 70.5 cm, lijst: 69.5 x 79 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 341

Naar Andy Warhol - Marilyn Monroe

Zeefdruk, 90 x 90 cm, lijst: 98 x 98 cm.

Te koop voor € 250

Lotnummer 342

Zeefdruk, 90 x 90 cm, lijst: 101 x 101 cm.

Te koop voor € 250

Lotnummer 343

Jan den Hengst (1904-1982) - Stilleven met aardewerk, fruit en boeken

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 50 x 60 cm, lijst: 67 x 77 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 344

Peter Diem (1945) - Koe

Zeefdruk 705/4000, r.o. gesigneerd, 35 x 25, 58 x 48 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 345

Edith Bons (1952) - "Juru Tjili"

Gemengde techniek, m.o. gesigneerd en gedateerd 1995, 51 x 39 cm, 60 x 42 cm.

Te koop voor € 20

Lotnummer 346

Een litho naar Picasso - Pierrot op groen fond

51 x 31 cm, 63.5 x 43.5 cm - niet ingelijst, scheurtjes buiten afbeelding.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 347

Johannes Jacobus van Oost (1917-1966) - Drooggevallen zeilscheepje

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 60 x 50 cm, lijst: 79 x 69 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 348

Een verzameling van 33 tentoonstellingsaffiches in map

Nederlandse en Duitse musea, in map, w.o. Monet, Rembrandt, etc.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 349

Hendrik Cornelis Kranenburg (1917-1987) - Gezicht op het Singel en de Ronde Lutherse Kerk vanaf de Prins Hendrikkade

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 50 x 70 cm, lijst: 67 x 87 cm.

Te koop voor € 225

Lotnummer 350

Hollandse school, midden 19e eeuw - Rivierlandschap met figuren

Olieverf op doek, niet gesigneerd, 62 x 80 cm, 78 x 85 cm - grote scheur.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 351

Wim Retera (1890-1955) - "Het eiland Tuamassu IV," gestileerd insect en ruiter op bosweg

Drie etsen, r.o. gesigneerd, 35 x 30 cm, 58 x 46 cm en 26 x 21 cm, 53 x 39 cm en 19 x 7 cm, 28.5 x 18 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 352

Hollandse school - Schelpenvissers

Olieverf op doek, valselijk Mesdag gesigneerd, 40 x 60 cm, 56 x 76 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 353

Een map diverse grafiek

W.o. Trees Buijs, Thomas Ankum, etc.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 354

Tatiana Chirikova (1952) - Ridder, draak en jonkvrouw op bergpas

Olieverf op board, r.o. gesigneerd en gedateerd '94, 26 x 21 cm, lijst: 47 x 42 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 356

Naar Max Liebermann - Op het schoolplein

Pastel, l.o. valselijk gesigneerd, 29 x 45 cm, 50 x 68 cm.

Verkocht voor € 240

Kavels per pagina: