Kavels per pagina:

Lotnummer 577

Een beeld "Le Devoir" naar Emile Picault, Frankrijk vroege 20e eeuw

Brons, h. 29.5 cm.

Verkocht voor € 130

Lotnummer 578

Een beeld van een Egyptische waterdraagster, Frankrijk einde 19e eeuw

Bronsgepatineerd, zinklegering, h. 43 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 579

Een beeld van een Egyptische waterdrager, Frankrijk einde 19e eeuw

Later grijs geschilderd, zinklegering, h. 45.5 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 580

Een beeld van een dameshoofd met surrealistisch hoofddeksel

Terracotta op houten voet, h. 39 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 582

Vier bronzen beeldjes van dieren

Een roofvogel, h. 12 cm, een paar eenden op marmeren standaard, een nandi koe, Indonesië, en 2 teckels (genummerd 38840, 1 pootje mist).

Verkocht voor € 30

Lotnummer 583

Twee fotoalbums, 19e eeuw

Goud op snee, in leren banden voorzien van koperen klampen, met vele 19e-eeuwse familieportretten, 15 x 12 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 584

Drie antiquarische (zak-)boekwerken

Een Statenbijbeltje uit 1724, en 2 bundeltjes met werken van Vergilius en Horatius, gedrukt bij Wetstenium in 1743 en 1744. (Het psalmenboek met klampen op de foto is komen te vervallen)

Verkocht voor € 80

Lotnummer 585

Een rijkgestoken console in de vorm van een grotesk

Notenhout, 19e eeuw, h. 41 x b. 33 x d. 20 cm.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 586

Een kavel kaptafel- en naaiattributen

Bestaande uit een kaptafelset met ingelegd borduurwerk, ivoren handschoenspanner, verzilverde naaldenkoker, een damesbeursje met zilveren beugel, etc.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 587

Een mandje vervaardigd uit een gordeldier

l. 20 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 588

Een verzameling modeltrein onderdelen spoor 0, jaren '20/'30

Bestaande uit 13 wagons, 2 locomotieven, transformator en spoordelen, vnl. Bing, Duitsland.

Verkocht voor € 220

Lotnummer 589

Een serie van 7 wijnglazen, einde 19 eeuw

Met geëtst decor van rietstengels, h. 14 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 590

Een saluutkanon, 20e eeuw

Brons op houten afuit, l. 31 cm (totaal).

Verkocht voor € 90

Lotnummer 591

Een 6-pas tegeltableau in lijst, 19e eeuw

Met voorstelling van een kanarie in vogelkooi, 38 x 51 cm.

Verkocht voor € 180

Lotnummer 592

Een fotoalbum, Japan ca. 1900

Met handgeschilderd zijden interieur, de buitenzijde met been ingelegd in de vorm van een vogel (defecten en manco's), 27 x 35 cm.

Verkocht voor € 25

Lotnummer 593

Een "Holosteric barometer Compensirt", ca. 1920

Gemerkt OB, ø 8 cm, in bijbehorend leren etui, daarbij een Juvenia reiswekker in deels blauw geëmailleerde behuizing, 4.5 x 5.5 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 594

Een bureaulamp, jaren '50

Messing, verstelbaar, h. 37 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 595

Een eikenhouten scheepskist 19e eeuw

h. 34 x b. 70 x d. 44 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 596

Een stereokijker, einde 19e eeuw

Notenfineer, h. 4 x b. 21 x d. 14 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 597

Een (berg-)wandelstok met hondenkop, Zwitserland/Oostenrijk, ca. 1900

Wortelnoten hout, l. 90 cm.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 598

Een lepeldoosje, Holland einde 19e eeuw

Mahoniehout, met biesintarsia en picqué plaquette in de deksel, afgezet met robbellijst, h. 6.5 x b. 21 x d. 16 cm (interieur vernieuwd).

Verkocht voor € 50

Lotnummer 599

Een kavel divers antiek

W.o. twee gebrandschilderde ruitjes met voorstellingen van een schildersatelier en een wijsgeer, muziekdoos (zonder binnenwerk), een tuinkersvarken en 2 fotolijstjes, etc.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 600

Een beeld van een uil naar Picasso

Brons op zwartmarmeren voet, h. 21 cm.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 601

Een kavel divers aardewerk en porselein

W.o. Zwiebelmuster en een Japans Imari penselenbeker.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 602

Twee gekuipte houten emmers en een antieke bakvorm

h. 21 en 33 cm en l. 25 cm.

Verkocht voor € 30

Kavels per pagina: