Kavels per pagina:

Lotnummer 603

Een vintage 9-lichts hanglamp, 2e helft 20e eeuw

Messing, l. 150 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 604

Een kavel divers antiek kristal

W.o. stolp met verzilverd handvat op onderschotel, een paar ruitgeslepen dekselcoupes en een serie van 6 champagnecoupes (defectjes).

Verkocht voor € 80

Lotnummer 605

Een bronzen beeld, portret van een vrouw

Verso onduidelijk gesigneerd, genummerd 7/8 en voorzien van gietersstempel, op marmeren sokkel, h. incl. sokkel: 35 cm.

Verkocht voor € 550

Lotnummer 606

Een antieke doka fotovergroter

Herkomst: Fotohandel J.J. Swart, Rotterdam.

Verkocht voor € 25

Lotnummer 607

Een kavel divers Oudhollands

Bestaande uit o.a.: ingelijste blauwwitte tegel, schaven, gewichten, veerweegschalen, puddingvorm, boekjes, strijkijzers, etc.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 608

Een coco de mer

Of Lodoicea maldivica, met ophanghaakje aan achterzijde, h. 28 x b. 24 x d. 14 cm (midden vast gezet met lijm).

Verkocht voor € 270

Lotnummer 609

Een tabakspot met opschrift "no. 2" en VOC logo, De Vergulde Blompot, midden 18e eeuw

Blauwwit aardewerk, met (niet originele) koperen deksel, h. 26 cm (barst).

Verkocht voor € 260

Lotnummer 610

Een Art deco stijl beeld van een gier naar Altorf

Brons op zwartmarmeren voet, h. 30.5 cm.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 611

Een deels amberkleurige kandelaar, Adam Jablonski

Dikwandig glas, met zwartwitte swirls, h. 29.5 cm.

Te koop voor € 50

Lotnummer 612

Een Heidsieck & co mand, midden 20e eeuw

Riet, "Champagne Monopole," h. 15 x b. 28.5 x 24 cm.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 613

Een zilverkleurige champagnekoeler

In de vorm van een klassieke tuinvaas, h. 26 cm, ø 25 cm.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 614

Een kavel Gouds plateel

Bestaande uit kruik, h. 23 cm (chipje), en dienblad, l. 37 cm, beide decor Olivia, en een vaas met decor Tala, h. 28 cm, alle Plateelfabriek Zuid-Holland.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 615

Een beeld van een halfontblote vrouw in de trant van Claude Morin

Brons op zwartmarmeren voet, h. 26 cm.

Verkocht voor € 170

Lotnummer 616

Een "Perzisch" theepotje, Zsolnay Pecs, Hongarije 1878-85

Deels ajour aardewerk met verguld decor, gemerkt, 792-1-1-25, h. 17 cm (miniem chipje van binnenzijde deksel).

Verkocht voor € 150

Lotnummer 617

Een paar "Perzische" siervazen, Zsolnay Pecs, Hongarije einde 19e eeuw

Deels ajour aardewerk met deels verguld floraal decor, genummerd 1827-6, h. 38 cm.

Verkocht voor € 420

Lotnummer 618

Een dubbele orgelpijp zandloper, 17e eeuw

Donker gepatineerd eikenhout, geblazen glas gevuld met rood zand, h. 16.5 x b. 13.5 x d. 7 cm.

Verkocht voor € 1700

Lotnummer 619

Een poederblauwe dekseldoos, Carlton Ware, midden 20e eeuw

Decor "Sprigs of the Barge," h. 13 en ø 13 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 620

Een beeld van een paard in draf naar Dégas

Brons op zwartmarmeren voet, h. 24 cm.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 621

Twee scrimshaw potvistanden, 20e eeuw

Met erotische voorstelling en met een driemaster (achterzijde met defectjes), beide gesigneerd Volovick, l. 13 en 15 cm.

Verkocht voor € 280

Lotnummer 622

Een replica scrimshaw walrustand, 20e eeuw

Kunsthars, met opschrift "The Whaler prince, taken from dead Walrus 17 oktober 1841, First mate T. Bowers" l. 55 cm.

Verkocht voor € 25

Lotnummer 623

Een scrimshaw koker, vroege 20e eeuw

Met decor van driemasters voor een kust met vuurtoren, h. 9.5 cm (dekseltje gelijmd).

Te koop voor € 65

Lotnummer 624

Twee scrimshaw dominospelen, vroege 19e eeuw

Hout omkleed met (potvis?)ivoor en dito steentjes, mogelijk vervaardigd door Napoleontische krijgsgevangenen, l. 13.1 en 14.2 cm (manco's en defectjes).

Verkocht voor € 170

Lotnummer 625

Een beeld van een stier

Brons op zwartmarmeren voet, h. 22 cm.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 626

Twee scrimshaw kompassen, 20e eeuw

Ivoor, de eerste in de vorm van schedel, h. 4 cm, de ander met decor van een driemaster voor de kust, 9 x 6.5 cm, daarbij een replica scrimshaw tabaskpotje van kunsthars, h. 8 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 627

Een VOC zilverbaar, afkomstig van het gezonken schip de Rooswijk, ca. 1739

Met duikersmerk, RK04A0558, gewicht 1965 gram.

Verkocht voor € 2200

Kavels per pagina: