Kavels per pagina:

Lotnummer 954

Een blauwglazen design vaas

Met vele ingesloten luchtbellen, handgeblazen, h. 25 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 955

Een handgeknoopt Perzisch kleed

200 x 120 cm.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 956

Een organisch gevormde glazen sierschaal, Murano

Met polychrome streepmotieven, jaren '60/'70, l. 38 cm.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 957

Vier tegels met figuren, Holland 17e eeuw

Alle met bijtjes in de hoeken, boogschietwedstrijd, 2 piekeniers, ontmoeting en 3 figuren, enkele kleine defecten.

Verkocht voor € 75

Lotnummer 958

Drie keramische siervazen

Een blauwe rechthoekige vaas, gemonogrammeerd MH 2007, een lichtblauwe gefacetteerde vaas in 2 lagen, gemerkt HH '99, en een polychrome sgrafitto vaas, h. 17-20 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 959

Een etagère, 20e eeuw

Mahoniehouten fineer met goudkleurige biezen en spijlen met draaiwerk, 5 etages, h. 144 x b. 40 x d. 34 cm.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 960

Een kavel van ca. 45 vogelbeeldjes, ontwerp door Andy Pierce

Handbeschilderd polystreen, uitgave Eaglemoss 2003, uit de collectie: "Onze mooie vogelwereld", h. ca. 10 cm, enkele met minieme defectjes.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 961

Een kavel divers

W.o. een Martin Visser sieraad, een penning "Menslievend zonder onderscheid, uit erkentelijkheid" en 2 Cross pennen in cassette.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 962

Een baro-/thermometer, Breukhoven Rotterdam

Op houten schaalplaat, midden 20e eeuw, h. 99 cm.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 963

Een gestoken bordenrek met zes tinnen borden, einde 19e eeuw

Eikenhout, gemerkt Schoemaker & Zoon, Hofmeubelfabrikant Zwolle, l. 110 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 964

Een ocatagonaal bord, Jugendstil stijl

Tin, met gedreven decor van een vrouw en profil, ø 24 cm.

Verkocht voor € 10

Lotnummer 965

Een typemachine, Imperial, Leicester ca. 1900

In reiskoffer.

Verkocht voor € 15

Lotnummer 966

Twee verrekijkers, w.o. Coslinar

Het andere exemplaar antiek, daarbij een Stabila waterpas.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 967

Twee lepeldoosjes, 19e eeuw

Een gecontourneerd schildpad exemplaar en een mahoniehouten exemplaar, l. 12 en 14 cm, waarin een serie verzilverde taartvorkjes.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 968

Een kostbaarhedenkistje, 19e eeuw

Met convex gebogen deksel, voorzien van rozevelours interieur met dubbele bodem, h. 5 x b. 18 x d. 12.5 cm.

Te koop voor € 35

Lotnummer 971

Een 6-armige 6-lichts pegelkroonluchter

Goudkleurig messing, ø 55 en h. 48 cm (excl. ketting).

Verkocht voor € 35

Lotnummer 973

Een kaptafelspiegel, 2e helft 19e eeuw

Mahoniefineer, met gedraaide staanders, h. 82 x b. 74 x d. 30 cm (defectje).

Verkocht voor € 50

Lotnummer 974

Een wijntafeltje

Notenhout, balustervormige stam uitlopend in 3-poot, rustend op adelaarspootjes, h. 50 en ø 38 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 975

Een haltafeltje, 19e eeuw

Mahoniehout, h. 74 x b. 85 x d. 46 cm (blad niet origineel).

Verkocht voor € 20

Lotnummer 976

Een handgeknoopt Perzisch tapijt

180 x 240 cm.

Verkocht voor € 140

Lotnummer 978

Een kaptafelspiegel, einde 19e eeuw

Mahoniefineer op eiken, voorzien van onderlade en bekroond door een gestoken kuif, h. 63 x b. 40 x d. 25 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 979

Een gesatineerd glazen design sierschaal

Met ingesloten gele vlekmotieven, ø 37 cm.

Verkocht voor € 25

Lotnummer 980

Een verzameling naai- en sigarenkistjes, 19e/20e eeuw

W.o. een exemplaar met benen inlegwerk.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 981

Drie witte designvazen

Deels biscuitporselein met diverse reliëfdecors, w.o. Hutschenreuther, en Rosenthal, h. 20.5-33 cm.

Verkocht voor € 52

Lotnummer 982

Een kavel glas en kristal

Russisch geslepen, schaaltjes en dienschalen, ø 13-33 cm.

Verkocht voor € 20

Kavels per pagina: