Kavels per pagina:

Lotnummer 928

Een ondiep model 1-deurs vitrinekast

h. 183 x b. 76 x d. 25 cm (glazen achterwand defect, planken ontbreken).

Te koop voor € 40

Lotnummer 929

Een wastafelmeubel, ca. 1910

Beukenhout, ingelegd met groenwitte rozettegels, voorzien van 1 lade en 2 deurtjes, h. 115 x b. 83 x d. 45 cm (enkele tegels gebarsten).

Verkocht voor € 70

Lotnummer 930

Een 1-laads roodgelakte toilettafel, China midden 20e eeuw

Met uitklapbare spiegel en 2 vakken, met goudkleurig decor van zotjes op een wip, h. 70 x b. 83 x d. 41 cm.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 931

Een groengelakte hutkoffer, 1e kwart 20e eeuw

(missend beslag).

Verkocht voor € 20

Lotnummer 932

Twee rotan nachtkastjes, jaren '30

Goudkleurig gelakt, met glazen bovenplaatjes, h. 65 x b. 34 x d. 38 cm (met deurtje) en h. 55 x b. 42 x d. 30 cm (met bovenklep).

Verkocht voor € 40

Lotnummer 933

Twee diverse persen

Gietijzer, w.o. een boekenpers, en een pers gemerkt "A. Gruwier, Bruxelles" ca. 29 en 43 cm.

Verkocht voor € 25

Lotnummer 934

Een borduurwerk van een Engels zeil/stoomschip, J.F. Ogreen 1853

In goudkleurige houten lijst, 59 x 57 cm.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 935

Een bedsteetrapje, 19e eeuw

Grenenhout, h. 70 x b. 54 x d. 60 cm.

Verkocht voor € 25

Lotnummer 936

Een vintage "Shaukelwagen"

Zowel auto als wipwap te gebruiken, naar ontwerp van Hans Brockhage & Erwin Andra, l. 100 en h. 48 cm.

Verkocht voor € 240

Lotnummer 937

Een bestektafeltje, jaren '30

Mahoniefineer, voorzien van bovenklep waaronder een bestekverdeling en een frontlade, h. 78 x b. 64 x d. 38 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 938

Een speelgoed paardenstal en boerenschuur, vroege 20e eeuw

Deels gepolychromeerd hout, l. 45 en 56 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 939

En poppenledikantje en -kledingkast, jaren '30

Rood en witgelakt hout, h. 43 en 40 cm (lattenbodem ontbreekt).

Verkocht voor € 20

Lotnummer 940

Drie kinderkeukentjes, vnl. 19e eeuw

W.o. gietijzer en blikken exemplaren, h. 22-33 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 941

Een kavel diverse steenbouwdozen, vnl. Anker

(deels incompleet).

Verkocht voor € 50

Lotnummer 942

Acht diverse glazen lampenkappen, vroege 20e eeuw

W.o. gesatineerd en gemarmerd glas.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 943

Een Art deco tafellamp

Crèmekleurige metalen kap (zit los), h. 75 cm.

Verkocht voor € 15

Lotnummer 944

Een serie van 6 Makkum bordjes

Polychroom floraal decor, Tichelaar, ø 18 cm.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 945

Een koeienoogklok, een zgn. 'oeil de boeuf', Frankrijk 2e helft 19e eeuw

Voornamelijk zwartgepolitoerd, albasten wijzerplaat bezet met emaille cartouches met Romeinse cijfers, gecontourneerde kast met goudkleurig decor, h. 43 cm.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 946

Een Samsung tv

UHD TV 8 series, 55 Inch, curved, ovp aanwezig.

Verkocht voor € 380

Lotnummer 947

Een paar vintage design armstoelen

Verchroomde buizen en zwart leer, derde kwart 20e eeuw.

Verkocht voor € 200

Lotnummer 948

Een fles Bas-Armagnac, Chateau de Millet, Francis Deche, 1958

In houten kist.

Verkocht voor € 170

Lotnummer 949

Een geëmailleerd koperen plaatje "Motor Club Java"

Schildje bekroond, centraal een voorstelling van racewagen, blauwgeëmailleerde rand, jaren '30, h. 11.5 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 950

Drie archeologische terracotta objecten

Een hondfiguur, Phoenisch, een idool, vermoedelijk voor vruchtbaarheid, en een Romeinse vrouwenhoofdje (mogelijk niet origineel), h. 7-10 cm, alle op houten voetjes.

Te koop voor € 80

Lotnummer 951

Twee Russische (reis)ikonen met zilveren oklad

Christus, 14 x 11 cm, en een zakformaat van Madonna met kind, 4.5 x 4 cm.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 952

Een glazen vis, Murano

Polychrome streepmotieven, jaren '60/'70, l. 38 cm.

Verkocht voor € 50

Kavels per pagina: