Kavels per pagina:

Lotnummer 899

Een kavel oude apothekersflessen

H. 21-17 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 900

Een kolompendule, Frankrijk ca. 1880

Okerkleurig marmer met vergulde bronzen monturen, bekroond door een adelaar, h. 64 cm.

Verkocht voor € 260

Lotnummer 901

Drie malachietglazen objecten

Asbak gedragen door paardjes, vaasje met nimfendecor en laag vaasje met decor van putti, naar Art deco Schlevogt voorbeeld, Tsjechië, h. 8-13 cm (asbak met minieme chipjes).

Verkocht voor € 100

Lotnummer 902

Een reliëftegel met decor van een driemaster

Keramiek, zilver gelakt, 43 x 34 cm.

Te koop voor € 35

Lotnummer 903

Een speelgoed locomotief, spoor 0, en een spaarpot in de vorm van een kassa

Blik, l. locomotief: 20.5 cm, h. kassa: 15.5 cm.

Verkocht voor € 15

Lotnummer 904

Een bootstoel/kruk, eerste helft 20e eeuw

Teakhout met blauwstoffen zitting en afneembare rugleuning.

Te koop voor € 40

Lotnummer 905

Een 2-laads ovaal model haltafeltje

Wortelnoten fineer, voorzien van intarsia van diverse houtsoorten, met koperen galerijrand, h. 74 x b. 43 x d. 34 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 906

Een paar penkandelaars

Messing, in de vorm van gecanneleerde zuilen met Korinthische kapitelen, voorzien van lauwerkansmotieven, h. 50 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 908

Een antiek degen met gegolfd lemmet

L. 73 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 909

Een gecontourneerde consoletafel

Uit diverse houtsoorten vervaardigd, voorzien van goudkleurig messing appliques, h. 83 x b. 60 x d. 30 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 910

Een neogotische bureaustoel, 3e kwart 19e eeuw

De rijkgestoken leuningen uitlopend in leeuwenkoppen, voorzien van bruinleren bekleding.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 911

Een vitrinekast, einde 19e eeuw

Mahoniefineer, gecontourneerde deuren met gefacetteerde glazen ruiten, bekroond door een gestoken kuif, voorzien van spiegel achterwand en verlichting, h. 195 x b. 89x d. 45cm.

Verkocht voor € 400

Lotnummer 912

Een tegel met afbeelding van een vogel, Holland 17e eeuw

Blauwwit aardewerk in crèmekleurig houten lijstje, 16 x 16 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 913

Een vrouwelijk heiligenbeeld

Eikenhout, met gevlochten haar, hand aan achterzijde en vergezeld door een hondje, h. 55 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 914

Een beeld van een vrouw "Tempete"

Koperlegering, naar Auguste Moreau, h. 70 cm (marmer los en voet defect).

Verkocht voor € 110

Lotnummer 915

Een kavel divers kristal

Ruitgeslepen, bestaande uit 2 coupes (1 met chip en mist deksel), een kaasstolp met zilveren montuur en 2 likeurflacons.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 916

Een paar saluutkanonnen, 19e eeuw

Brons, op houten met latoenkoper bekleden affuiten, naar 17e-eeuws voorbeeld, l. 26.5 cm (excl. affuit).

Verkocht voor € 80

Lotnummer 917

Een dubbele kaarsenkroon, 19e eeuw

Geelkoper, 12-armig, h. 90 en ø 95 cm (2 armen enigszins verbogen).

Verkocht voor € 150

Lotnummer 918

Een verzameling van beeldjes

Polychroom en verguld porselein, w.o. 2 inktstellen met schaak- en kaartgeszelschap als deksel, o.a. Sandizell en Gerold, h. 10-18 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 920

Een inktstel en pièce de milieu, einde 19e eeuw

Messing, het inktstel met Neorenaissance decor van putti en florale motieven, met brievenhouder en -opener, het pièce de mileu met oosters reliëfdecor, h. 20 en 26 cm.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 921

Een kaarsenkroon

Goudgeschilderd koper, bekroond door een dubbele adelaar, ø 84 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 922

Een Hohner accordeon

Aangeschaft bij Musikhaus Hanseat, Bremen.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 923

Een staande design lamp, jaren '50

h. 170 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 925

Een antieke plaquette met voorstelling van Christoffel en Christus

Gietijzer, mogelijk uit een haard, onduidelijk gedateerd 1763?, 30 x 22 cm.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 926

Een 2-delige kast, China

Gepolychromeerd en verguld hout, met 4 deuren en 3 lades, de panelen met decor van figuren en florale motieven, h. 144 x b. 103 x d. 39 cm.

Verkocht voor € 110

Kavels per pagina: