Meubels, curiositeiten en varia deel 1 (nrs. 500 - 988 )

Woensdag 17 april, 18.30 uur

Lotnummer 983

Acht diverse barometers, vnl. midden 20e eeuw

l. 11.5-46 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 984

Een verzameling verzilverde en onedele bestekdelen

Vnl. messen, w.o. hartfilet en puntfilet, vorkjes met agaten heften, etc.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 985

Een schilderijlijst

Goudkleurig gips en hout, binnenmaat: 80 x 60 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 986

Pieter van Heerden (1924-1996) - Gebogen naakt

Een bronzen beeld op zwartmarmeren sokkel, h. 22 cm.

Te koop voor € 200

Lotnummer 987

Een Loetz stijl vaasje

Geplooid lusterglas op nikkeltinnen voet, h. 12 en ø 13 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 988

Een Yixing theeserviesje, Engeland, 19e eeuw

Met verguld stippeldecor, bestaande uit: een theepot, trekpot, 2 suikerpotten, een roomkannetje en onderschotel, ongemerkt.

Te koop voor € 80

Lotnummer 989

Fernand Vanderplancke (1938) - Geabstraheerde boom

Bronzen beeldje, h. 13 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 990

Een pijpenrekje, 19e eeuw, met 3 Goudse pijpen

Mahoniehout, h. 50 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 991

Een borstbeeld, Lladro Spanje

In originele verpakking, h. 22 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 992

Een vintage filmcamera op statief, jaren '50

Sankyo auto 4x, het statief gemerkt Linhof, met hoes met tartan print.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 993

Een paar Empire stijl vaasjes

Met polychroom decor van man en vrouw in landschap, de oren in de vorm van zwanenhalzen, h. 16.5 cm (2 oren gelijmd)

Verkocht voor € 15

Lotnummer 994

Een beeld van een gedistingeerde heer, 19e eeuw

Deels polychroom en verguld porselein, in 18e-eeuwse kledij, staande naast een vaas, h. 30 cm (stok niet origineel).

Te koop voor € 70

Lotnummer 995

Een blauwwit kaststel met floraal decor, Delft 18e eeuw

Aardewerk, 3-delig, h. 20-21.5 cm, niet originele deksels en defecten.

Te koop voor € 80

Lotnummer 996

Een kavel serviesdelen, Edme Wedgwood.

(defecten)

Verkocht voor € 120

Lotnummer 997

Een beeld "Stilte" naar Dalí

Brons op zwartmarmeren sokkel, h. 48 cm.

Verkocht voor € 300