Meubels, curiositeiten en varia deel 1 (nrs. 500 - 988 )

Woensdag 17 april, 18.30 uur

Lotnummer 526

Een paar kristallen karaffen met zilveren doppen, 19e eeuw

Amandelslijpsel, h. 36.5 cm (chips).

Verkocht voor € 62

Lotnummer 527

Een cameoglazen vaasje met decor van bootjes

Gemerkt Gallé, 20e eeuw, h. 12.5 cm.

Verkocht voor € 340

Lotnummer 528

Een handgeknoopt Perzisch tapijt

Bochara, 340 x 215 cm (sleetse plek).

Verkocht voor € 200

Lotnummer 529

Een beeldje van twee dansers

Groen gepatineerd brons op zwartmarmeren voet, h. 18 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 530

Een schrijfkist Holland vroege 19e eeuw

Eikenhout, met interieur van laatjes en keldertjes, h. 13.5 x b. 41 x d. 25.5 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 531

Een 51-delig creamware dinerservies Petrus Regout

Bestaande uit 8 diverse dekselterrines (1 zonder deksel), 14 dinerborden, 11 diepe borden, 8 hors d'oeuvreborden, 6 kommen, sauskom, 1 ronde en 2 ovale dienschalen, daarbij 4 niet-bijbehorende delen (chips en verkleuringen).

Verkocht voor € 50

Lotnummer 532

Een gefacetteerde schoorsteenspiegel

In vergulde gipsen en houten lijst, afgezet met lauwerrand, 108 x 82 cm (kleine defectjes lijst).

Verkocht voor € 50

Lotnummer 533

Een groot model 3-lichts hallantaarn, ca. 1900

Messing en glas, hexagonaal, met gestileerde spitsbogen, h. 83 cm (excl. ketting).

Verkocht voor € 400

Lotnummer 534

Twee wijwaterkruiken, Wim Harzing 1927

Groen en grijs plateel, Goedewaagen, Gouda, ca. 1930, herkomst Bisdom Rotterdam, h. 25 cm ( 1 mist stop).

Verkocht voor € 50

Lotnummer 535

Een rijkgestoken Neo Renaissance boekenkastje, Holland einde 19e eeuw

Eikenhout, met gestoken poortmotief, h. 90 x b. 62 x d. 35.5 cm.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 536

Een serie van vier Thonet 86 armstoelen

Zwartgelakt hout, met zwarte hopsack zittingen (deels verkleurd).

Verkocht voor € 110

Lotnummer 537

Een 5-lichts Art deco stijl hanglamp

Deels gesatineerd roze glas, metaal en gezwart houten monturen, h. 105 en ø 70 cm.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 538

Vier albums met ansichtkaarten jaren '30/'40

Vnl. Nederlands topografisch (ca. 120 per album).

Verkocht voor € 90

Lotnummer 539

Zeven albums met diverse ansichtkaarten

Jaren '30-90, vnl. wenskaarten.

Verkocht voor € 15

Lotnummer 540

Een hoekmodel speeltafel, Holland einde 19e eeuw

Mahoniehout, met groenvilten speelveld en gecontourneerd blad, h. 76 x b. 80 x d. 80 cm (uitgeklapt).

Verkocht voor € 70

Lotnummer 541

Een verzameling divers munt- en briefgeld

W.o. Nederland, in albums en doosjes.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 542

Een zegenkruis icoon, Rusland late 19e eeuw

Koper, 39 x 21 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 543

Deels gesatineerde design schaal

Turquoise en blank glas, met gestileerde florale motieven, h. 22.5 en ø 26 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 544

Een beeld van Maria met kind

Deels gepolychromeerd hout, 20e eeuw naar antiek voorbeeld, h. 42 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 545

Een kakstoeltje

Groen geschilderd hout en voorzien van wieltjes, h. 92 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 546

Een plastiek van de heilige Lidwina, Wim Harzing 1933

Rode pijpaardeklei, Royal Goedewaagen 1933, h. 40 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 547

Een paar grijsgeschilderde lantaarns

Met drakenmotieven, h. 43 cm, excl. messing wandhaken (1 hoekornament gelijmd).

Verkocht voor € 110

Lotnummer 548

Een armfauteuil

Mahoniehout, met zwartleren, deels gecapitonneerde bekleding, rustend op zwenkwieltjes.

Verkocht voor € 300

Lotnummer 549

Een aker, 19e eeuw

Koper, h. 34 en ø 45 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 550

Een serie van 6 keukenstoeltjes, Engeland, 2e helft 19e eeuw

Eikenhout, waarvan 1 met armleuningen.

Verkocht voor € 120