Amandelslijpsel, h. 36.5 cm (chips).
Verkocht voor € 62
Gemerkt Gallé, 20e eeuw, h. 12.5 cm.
Verkocht voor € 340
Bochara, 340 x 215 cm (sleetse plek).
Verkocht voor € 200
Groen gepatineerd brons op zwartmarmeren voet, h. 18 cm.
Verkocht voor € 50
Eikenhout, met interieur van laatjes en keldertjes, h. 13.5 x b. 41 x d. 25.5 cm.
Verkocht voor € 80
Bestaande uit 8 diverse dekselterrines (1 zonder deksel), 14 dinerborden, 11 diepe borden, 8 hors d'oeuvreborden, 6 kommen, sauskom, 1 ronde en 2 ovale dienschalen, daarbij 4 niet-bijbehorende delen (chips en verkleuringen).
Verkocht voor € 50
In vergulde gipsen en houten lijst, afgezet met lauwerrand, 108 x 82 cm (kleine defectjes lijst).
Verkocht voor € 50
Messing en glas, hexagonaal, met gestileerde spitsbogen, h. 83 cm (excl. ketting).
Verkocht voor € 400
Groen en grijs plateel, Goedewaagen, Gouda, ca. 1930, herkomst Bisdom Rotterdam, h. 25 cm ( 1 mist stop).
Verkocht voor € 50
Eikenhout, met gestoken poortmotief, h. 90 x b. 62 x d. 35.5 cm.
Verkocht voor € 45
Zwartgelakt hout, met zwarte hopsack zittingen (deels verkleurd).
Verkocht voor € 110
Deels gesatineerd roze glas, metaal en gezwart houten monturen, h. 105 en ø 70 cm.
Verkocht voor € 110
Vnl. Nederlands topografisch (ca. 120 per album).
Verkocht voor € 90
Jaren '30-90, vnl. wenskaarten.
Verkocht voor € 15
Mahoniehout, met groenvilten speelveld en gecontourneerd blad, h. 76 x b. 80 x d. 80 cm (uitgeklapt).
Verkocht voor € 70
W.o. Nederland, in albums en doosjes.
Verkocht voor € 100
Koper, 39 x 21 cm.
Verkocht voor € 80
Turquoise en blank glas, met gestileerde florale motieven, h. 22.5 en ø 26 cm.
Verkocht voor € 60
Deels gepolychromeerd hout, 20e eeuw naar antiek voorbeeld, h. 42 cm.
Verkocht voor € 60
Groen geschilderd hout en voorzien van wieltjes, h. 92 cm.
Verkocht voor € 20
Rode pijpaardeklei, Royal Goedewaagen 1933, h. 40 cm.
Verkocht voor € 60
Met drakenmotieven, h. 43 cm, excl. messing wandhaken (1 hoekornament gelijmd).
Verkocht voor € 110
Mahoniehout, met zwartleren, deels gecapitonneerde bekleding, rustend op zwenkwieltjes.
Verkocht voor € 300
Eikenhout, waarvan 1 met armleuningen.
Verkocht voor € 120