Kavels per pagina:

Lotnummer 551

Een kerkelijke missaal "Missale Romanum" 1939

Goud-op-snee, in roodleren band met verzilverde klampen.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 552

Een halspiegel, Denemarken 2e helft 19e eeuw

2-delig glas, in mahoniehouten lijst, h. 103 x 42 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 553

Een ovale spiegel, Holland einde 19e eeuw

In zwart- en zilverkleurige houten lijst, 68 x 58 cm.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 554

Een vintage bruidsjurk jaren '50

Wit kant met bloemmotief, met petticoat, in doos (maat S).

Verkocht voor € 45

Lotnummer 555

Zes eetkamerstoelen

Bruin gelakt hout, met harpmotieven in rugleuning, zittingen voorzien van diverse dierenprints.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 556

Een hobbelpaard

Polychroom beschilderd hout, h. 88 x l. 155 x d. 35 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 557

Een uitklapbaar kaptafeltje, 1e helft 20e eeuw

Notenhout, met uittrekbaar blaadje, verschuifbare spiegel, laatjes en 2 vakken, h. 71 x b. 74 x d. 43 cm.

Verkocht voor € 140

Lotnummer 558

Een 4-laads halkastje met uitklapbaar bovenblad

Mahonie- en wortelnoten fineer, h. 79 x b. 58 x d. 35 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 559

Een klepsecretaire

Wortelnoten en mahoniefineer, op 3-laads orgelbogen onderstel rustend op klauwpoten, het interieur voorzien van vakjes, laatje en keldertje, h. 104 x b. 110 x d. 55 cm.

Verkocht voor € 260

Lotnummer 560

Een Empire theeserviesje

Wit porselein met verguld bloemdecor, bestaande uit een theepot, roomkan, suikerpot, spoelkom, 4 kopjes en 10 schotels, vroege 19e eeuw (diverse defecten).

Verkocht voor € 25

Lotnummer 561

Een 3-delig ameublement, Engeland, 3e kwart 19e eeuw

Rijkgstoken, donkergebeitst mahoniehout, met blauwvelours bekleding, Chippendale stijl.

Verkocht voor € 220

Lotnummer 562

Een Swarovski verzamelstuk "Eternity" uit de serie "Wonders of the Sea"

Kristal, in originele verpakking, 19 x 19 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 563

Een Mechelse wandtafel, einde 19e eeuw

Eikenhout, één lade, opstand, leeuwenkoppen en floraal snijwerk, h. 108 x b. 105 x d. 55 cm.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 564

Corneille (1922-2010) - Artis 150 jaar

Twee veilingbordjes en een niet uitgesneden exemplaar, gesigneerd, no. 70 en 106, l. 29 cm en 33 x 40 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 565

Een paar antieke messing knoopkandelaars op octagonale voet, mogelijk 17e eeuw

H. 13 cm (1 stam gebroken).

Verkocht voor € 50

Lotnummer 566

Een speeldoos met parelmoeren fiches, vroege 20e eeuw

De deksel voorzien van een kaartenpers, h. 17.5 x l. 23 x d. 10.5 cm (1 pers door deksel gedrukt).

Verkocht voor € 25

Lotnummer 567

Vier diverse Biot vazen, Frankrijk midden 20e eeuw

Polychroom glas, deels iriserend en met swirls, alle "MV" gemerkt, h. 12-30 cm.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 568

Een staand horloge, Engeland ca. 1800

In eikenhouten kast, met (incompleet) uurwerk met secondewijzer, Romeinse cijfers en datumaanduiding, l. 250 cm (defecten en manco's, w.o. slinger en opzetstukken).

Verkocht voor € 80

Lotnummer 570

Een beeld van een vrouwelijk naakt

Brons, JS aan onderzijde gemonogrammeerd, lichaam zonder hoofd, armen en voeten, h. 22 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 571

Een speeltafel, Holland einde 19e eeuw

Mahoniefineer, met gecontourneerd blad met zwartleer speelveld, op gedraaide poten, h. 77 x b. 84 x 84 (uitgeklapt) cm (defecten en fineerschade).

Verkocht voor € 90

Lotnummer 572

Een tafelkanon naar 16e-eeuws voorbeeld

Goud gepatineerd gietijzer, op houten afuit, l. 70 cm.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 573

Een tafelstuk met twee Weens bronzen vogeltjes op wip, vroege 20e eeuw

Koper en koud beschilderd brons, h. 18 cm (vaasje mist).

Verkocht voor € 100

Lotnummer 574

Een beeld "La Source" naar Emile Bruchon, Frankrijk einde 19e eeuw

Zinklegering op roodmarmeren voet, h. 59 cm.

Verkocht voor € 130

Lotnummer 575

Een antiquarisch boekwerk: "'T Groot Waerelds Tafereel", door J. Basagne

"Waar in de Heilige en Waereldsche Geschiedenissen en Veranderingen zedert de Schepping des Waerelds Tot het Uiteinde van de Openbaring van Johannes, door Konst-Tafereelen Historieel en Sinbeeldig worden afgemaalt, en ider Konst-Prent opgeheldert (...). In 't Frans beschreven door Hr. J. Basnage (...). Vertaalt en met Vaarsen verrykt door den Hr. Mr. A. Alewyn." Uitgegeven: Amsterdam, J. Lindenbergh, 1715, leren band in slechte staat, diverse bladen gescheurd.

Verkocht voor € 200

Lotnummer 576

Twee beeldjes, Frankrijk einde 19e eeuw

Zinklegering, allegorie op de jacht en de oogst, h. 22.5 en 23 cm (hoofdje jongen gelijmd en defectjes aan patrijs).

Verkocht voor € 25

Kavels per pagina: