Kavels per pagina:

Lotnummer 877

Een Perzisch kleed

Wol, handgeknoopt, 197 x 102 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 878

Een Perzisch kleed, Roudbar

Wol, handgeknoopt, 193 x 131 cm.

Verkocht voor € 220

Lotnummer 879

Een model van een zeilboot

Op standaard, h. 99 cm en l. 92 cm.

Te koop voor € 50

Lotnummer 880

Een model van een schoener

Op standaard, h. 109 en l. 118 cm.

Te koop voor € 90

Lotnummer 881

Francois Sanon (Haïti, 20e eeuw) - Twee sculpturen van een een man en vrouw in omhelzing

Hout, h. 101.5 en 117 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 882

Francois Sanon (Haïti, 20e eeuw) - Twee sculpturen van man-en-vrouw

Hout, h. 90 en 105 cm.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 883

Francois Sanon (Haïti, 20e eeuw) - Twee sculpturen van een een man en een man en vrouw in omhelzing

Hout, h. 89 cm en 104 cm - breuk.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 884

Twee brandemmers, 19e eeuw

Groen en rood geschilderd messing, l. 29 en 30.5 cm.

Verkocht voor € 140

Lotnummer 885

Een sierkan en vaas, beide Nittsjö, Zweden

Beide aardewerk, vaas geribd met zilverkleurig en blauw glazuur, h. 16 cm, kan bruin geglazuurd met deels ringeloor decor en polychrome banden, h. 13.5 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 886

Een armstoel, einde 19e eeuw

Rijkgestoken eikenhout, met decor van grotesk en acanthusbladeren, genageld, voorzien van leren rug en zitting.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 887

Een kakstoel

Met Hindeloopen beschildering, h. 129 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 888

Een paar klassieke tuinvazen

Zwart geschilderd gietijzer, h. 61 en ø 47 cm.

Verkocht voor € 420

Lotnummer 889

Een vogelbad

Zwart geschilderd gietijzer, uit 3 delen, h. 80 cm - dient stevig te worden vastgezet.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 890

Een dressoir, 18e en 19e eeuw

Rijkgestoken eikenhout, met floraal, palmetten- en rozettendecor, 2-deurs, 2-laads, h. 98 x b. 147 x d. 58 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 891

Een schoorsteenspiegel, einde 19e eeuw

Gefacetteerd, in eikenhouten lijst met divers snijwerk, 187 x 114 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 892

Een hocker, China/Indonesië, midden 20e eeuw

Gezwart hout met roodgrijs marmeren blad, h. 64 x ø 34 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 893

Een neo-gotische halbank met kist, Holland 2e helft 19e eeuw

Eikenhout, briefpanelen en heraldisch snijwerk, h. 150 x b. 93 x d. 52 cm.

Verkocht voor € 290

Lotnummer 894

Een vierkantige vitrinekast met verlichting

Grijs metaal met glas, met 4 legplankjes, h. 200 x b. 40 x d. 40 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 895

Een art deco bureaulamp

Verchroomde buizen en opaline marmergele kap, h. 52 cm - knop aan bovenzijde niet origineel.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 896

Een schild van een zeeschildpad, eerste helft 20e eeuw

Mogelijk onechte karetschildpad, l. 44.5 cm - enkele defectjes.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 897

Een rococo stijl consolotafel, Italië

Goud- en koperkleurig beschilderd hout met marmeren blad, h. 86 x b. 130 x d. 40 cm.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 898

Een paar rococo stijl schemerlampen, Italië

Verguld en verzilverd porselein lampvoeten met gebroken witte kappen, h. 61 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 899

Een piedestal

Zwartgelakt hout, 95 cm, ø 21 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 900

Een hocker, China

Rozenhout met marmeren blad en etage, h. 58 cm, ø 39 en 60 cm.

Verkocht voor € 380

Lotnummer 901

Een hocker, China

Rozenhout met marmeren blad, h. 56 cm, ø 35.5 en 60 cm - dient gerestaureerd te worden.

Verkocht voor € 70

Kavels per pagina: