Wol, handgeknoopt, 193 x 131 cm.
Verkocht voor € 220
Op standaard, h. 99 cm en l. 92 cm.
Te koop voor € 50
Op standaard, h. 109 en l. 118 cm.
Te koop voor € 90
Hout, h. 101.5 en 117 cm.
Verkocht voor € 40
Hout, h. 90 en 105 cm.
Verkocht voor € 45
Hout, h. 89 cm en 104 cm - breuk.
Verkocht voor € 20
Groen en rood geschilderd messing, l. 29 en 30.5 cm.
Verkocht voor € 140
Beide aardewerk, vaas geribd met zilverkleurig en blauw glazuur, h. 16 cm, kan bruin geglazuurd met deels ringeloor decor en polychrome banden, h. 13.5 cm.
Te koop voor € 40
Rijkgestoken eikenhout, met decor van grotesk en acanthusbladeren, genageld, voorzien van leren rug en zitting.
Verkocht voor € 60
Met Hindeloopen beschildering, h. 129 cm.
Verkocht voor € 60
Zwart geschilderd gietijzer, h. 61 en ø 47 cm.
Verkocht voor € 420
Zwart geschilderd gietijzer, uit 3 delen, h. 80 cm - dient stevig te worden vastgezet.
Verkocht voor € 90
Rijkgestoken eikenhout, met floraal, palmetten- en rozettendecor, 2-deurs, 2-laads, h. 98 x b. 147 x d. 58 cm.
Te koop voor € 80
Gefacetteerd, in eikenhouten lijst met divers snijwerk, 187 x 114 cm.
Verkocht voor € 100
Gezwart hout met roodgrijs marmeren blad, h. 64 x ø 34 cm.
Te koop voor € 40
Eikenhout, briefpanelen en heraldisch snijwerk, h. 150 x b. 93 x d. 52 cm.
Verkocht voor € 290
Grijs metaal met glas, met 4 legplankjes, h. 200 x b. 40 x d. 40 cm.
Verkocht voor € 80
Verchroomde buizen en opaline marmergele kap, h. 52 cm - knop aan bovenzijde niet origineel.
Verkocht voor € 110
Mogelijk onechte karetschildpad, l. 44.5 cm - enkele defectjes.
Verkocht voor € 100
Goud- en koperkleurig beschilderd hout met marmeren blad, h. 86 x b. 130 x d. 40 cm.
Verkocht voor € 160
Verguld en verzilverd porselein lampvoeten met gebroken witte kappen, h. 61 cm.
Verkocht voor € 80
Rozenhout met marmeren blad en etage, h. 58 cm, ø 39 en 60 cm.
Verkocht voor € 380
Rozenhout met marmeren blad, h. 56 cm, ø 35.5 en 60 cm - dient gerestaureerd te worden.
Verkocht voor € 70