Rood en zwart gelakte houten panelen met zwenkwieltjes en benen, kunststof en parelmoer opgelegd decor van adelaars en achterkant met schildering van bomen, h. 172 x b. 150 cm, 75 cm per paneel.
Verkocht voor € 70
Spiegelglas in goudkleurig houten en gipsen omlijsting met florale motieven, 127.5 x 76.5 cm.
Verkocht voor € 70
Spiegelglas in deels verguld houten en gipsen omlijsting, 41 x 208 cm.
Verkocht voor € 70
Verguld en groen geschilderd koperen voeten met houten voetstukken en goudkleurige kappen, h. 80 cm.
Verkocht voor € 90
Zwart en bronskleurig koper met houten voetstuk, h. 59 cm.
Verkocht voor € 30
Brons met beelden van ridders en jonkvrouwen, h. 50 cm - fittingen en bedrading ontbreekt.
Verkocht voor € 220
Bord uitklapbaar, voor dam, schaak en backgammon, incl. stukken, h. 8.5 x b. 35.5 x 35.5 cm.
Verkocht voor € 20
Spiegelglas in goud- en koperkleurig houten omlijsting, 164 x 110 cm.
Verkocht voor € 130
Goud- en koperkleurig composiet en metaal met empire stijl poten in de vorm van vrouwen, h. 88 x b. 85 x d. 27 cm.
Verkocht voor € 160
Een pet voor een hoofdofficier van de Nederlandse landmacht, jaren '60, een huzarenbaret en 2 schuitjes met applique met cijfer 3 - monogram HCN.
Verkocht voor € 50
Model M1917, dolk en leren schede gelijk genummerd 8063 E, l. 37.5 cm, incl. schede.
Verkocht voor € 300
Molsvel, maat 57, in doos.
Verkocht voor € 80
De hoge hoed van molsvel, maat 56, met grijze handschoenen, in doos.
Verkocht voor € 50
Porselein, gesigneerd en gedateerd 11-2004, h. 25.5 cm.
Verkocht voor € 20
Spiegelglas in verguld houten en gipsen omlijsting met kruismotief en parelrand, 152 x 102 cm - enkele defecten.
Te koop voor € 130
Spiegelglas in verguld houten en gipsen omlijsting, 60.5 x 50.5 cm.
Verkocht voor € 45
Terracotta, rokende man op ezel, kruikenverkoper en een drinkebroer, h. 12.5-17 cm.
Verkocht voor € 40
Messing en glas, met decor van viooltjes, 5-lichts, h. 35 cm.
Verkocht voor € 40
Pastel over foto's, voorstellende Willem Dingeman Casteleyn (1869-1953) en Sara Maria de Rey (1870-1953), in deels vergulde gestoken lijsten, 62.5 x 57 cm.
Verkocht voor € 100
Porselein, 41 x 23 cm.
Verkocht voor € 20
Brons, l. 72 cm.
Verkocht voor € 380
Teakhout, uitklapbaar.
Verkocht voor € 80
Gepolychromeerde papiermaché, h. 29 en l. 32 cm.
Verkocht voor € 45
Vurenhout en papiermaché, h. 34 cm - tuigage vervangen.
Verkocht voor € 40