Kavels per pagina:

Lotnummer 902

Een 2-slags kamerscherm

Rood en zwart gelakte houten panelen met zwenkwieltjes en benen, kunststof en parelmoer opgelegd decor van adelaars en achterkant met schildering van bomen, h. 172 x b. 150 cm, 75 cm per paneel.

Richtprijs € 80 - 120

Lotnummer 903

Een schoorsteenspiegel

Spiegelglas in goudkleurig houten en gipsen omlijsting met florale motieven, 127.5 x 76.5 cm.

Richtprijs € 80 - 120

Lotnummer 904

Een passpiegel

Spiegelglas in deels verguld houten en gipsen omlijsting, 41 x 208 cm.

Richtprijs € 100 - 150

Lotnummer 905

Een paar schemerlampen

Verguld en groen geschilderd koperen voeten met houten voetstukken en goudkleurige kappen, h. 80 cm.

Richtprijs € 80 - 120

Lotnummer 906

Een Louis XVI stijl lampvoet

Zwart en bronskleurig koper met houten voetstuk, h. 59 cm.

Richtprijs € 40 - 60

Lotnummer 907

Een paar neogotische lampvoeten

Brons met beelden van ridders en jonkvrouwen, h. 50 cm - fittingen en bedrading ontbreekt.

Richtprijs € 80 - 120

Lotnummer 908

Een speeldoos en -bord

Bord uitklapbaar, voor dam, schaak en backgammon, incl. stukken, h. 8.5 x b. 35.5 x 35.5 cm.

Richtprijs A.T.P.

Lotnummer 909

Een barok stijl schoorsteenspiegel

Spiegelglas in goud- en koperkleurig houten omlijsting, 164 x 110 cm.

Richtprijs € 150 - 250

Lotnummer 910

Een eclectische consoletafel

Goud- en koperkleurig composiet en metaal met empire stijl poten in de vorm van vrouwen, h. 88 x b. 85 x d. 27 cm.

Richtprijs € 50 - 80

Lotnummer 911

Een verzameling militaire hoofddeksels

Een pet voor een hoofdofficier van de Nederlandse landmacht, jaren '60, een huzarenbaret en 2 schuitjes met applique met cijfer 3 - monogram HCN.

Richtprijs € 40 - 60

Lotnummer 912

Een stormdolk, Nederland WOI/WOII

Model M1917, dolk en leren schede gelijk genummerd 8063 E, l. 37.5 cm, incl. schede.

Richtprijs € 150 - 250

Lotnummer 913

Een hoge hoed, Pelger Den Haag

Molsvel, maat 57, in doos.

Richtprijs € 40 - 60

Lotnummer 914

Een hoge hoed, 2 fezzen, een vilten hoed, een dameshoed

De hoge hoed van molsvel, maat 56, met grijze handschoenen, in doos.

Richtprijs € 40 - 60

Lotnummer 915

Frits Damave (XX) - Zuivelmeester karnemelk

Porselein, gesigneerd en gedateerd 11-2004, h. 25.5 cm.

Richtprijs A.T.P.

Lotnummer 916

Een Louis Philippe schoorsteenspiegel, Frankrijk 19 eeuw

Spiegelglas in verguld houten en gipsen omlijsting met kruismotief en parelrand, 152 x 102 cm - enkele defecten.

Richtprijs € 200 - 300

Lotnummer 917

Een halspiegel, Frankrijk 19e eeuw

Spiegelglas in verguld houten en gipsen omlijsting, 60.5 x 50.5 cm.

Richtprijs € 60 - 90

Lotnummer 918

Een bankje, 19e eeuw

Eikenhout, h. 48.5 x b. 168 cm.

Richtprijs € 100 - 150

Lotnummer 919

Drie figuurtjes, Grasso Italië

Terracotta, rokende man op ezel, kruikenverkoper en een drinkebroer, h. 12.5-17 cm.

Richtprijs € 50 - 100

Lotnummer 920

Een Art Nouveau stijl 3-armige hangkroon

Messing en glas, met decor van viooltjes, 5-lichts, h. 35 cm.

Richtprijs € 70 - 100

Lotnummer 921

Een paar portretten in fraaie lijsten

Pastel over foto's, voorstellende Willem Dingeman Casteleyn (1869-1953) en Sara Maria de Rey (1870-1953), in deels vergulde gestoken lijsten, 62.5 x 57 cm.

Richtprijs € 50 - 80

Lotnummer 922

Een ovale schaal, Mythos, Paul Wunderlich, Rosenthal, Duitsland

Porselein, 41 x 23 cm.

Richtprijs A.T.P.

Lotnummer 923

Een scheepskanon, draaibas of lantaka, 17/18e eeuw

Brons, l. 72 cm.

Richtprijs € 400 - 600

Lotnummer 924

Een bibliotheek trapje/stoeltje

Teakhout, uitklapbaar.

Richtprijs € 100 - 150

Lotnummer 925

Niloc Pagen (1960) - Slang

Gepolychromeerde papiermaché, h. 29 en l. 32 cm.

Richtprijs € 50 - 80

Lotnummer 926

Een antieke paardenkar en een pop in uniform

Vurenhout en papiermaché, h. 34 cm - tuigage vervangen.

Richtprijs € 50 - 100

Kavels per pagina: