Diverse houtsoorten met koperen appliques van o.a. leeuwenhoofden en tweekoppige adelaars, ø 13 en 15 cm, h. 30 en 34 cm.
Te koop voor € 40
Eikenhout, met deels gezwart gestoken geometrisch decor en cannelures, voorzien van zadeldak, h. 73 x b. 120 x d. 54 cm - samengesteld, slot ontbreekt.
Verkocht voor € 80
Eikenhout en grenenhout, 4-laads, h. 98 x b. 88 x d. 43 cm.
Verkocht voor € 110
Uurwerk met wekkerfunctie, datumaanduiding en demper in eikenhouten kast bekroond door Atlas en bazuinspelende engelen, h. 230 cm.
Verkocht voor € 150
Metaal, model 5600, naar ontwerp van André Cordemeyer, in 2 compartimenten, voorzien van 5 legplanken en 4 vakken met klep, h. 136 x b. 147 x d. 36 cm.
Verkocht voor € 260
Metaal, 75 flessen: h. 139 x b. 60 cm en 48 flessen: h. 136.5 x 54 cm.
Verkocht voor € 60
Crèmekleurig buismetaal met wit stof en zwenkwieltjes, h. 172 x b. 62 - 182.5 cm.
Verkocht voor € 85
Berkenhout, uitklapbaar.
Verkocht voor € 80
h. 60 cm.
Verkocht voor € 60
h. 60 cm.
Verkocht voor € 60
h. 70 cm.
Verkocht voor € 60
h. 70 cm.
Verkocht voor € 60
h. 38 cm.
Verkocht voor € 60
h. 38 cm.
Verkocht voor € 60
Messing met melkglazen bolkappen, h. 150 cm, ø 100 cm - één arm gebroken.
Verkocht voor € 300
h. ca. 20 cm, incl. één armatuur.
Verkocht voor € 30