Meubels, curiositeiten en varia 1 (nrs. 500-999)

Kavels per pagina:

Lotnummer 951

Een beeldje van leeuw in gevecht met slang, en een reisikoontje

Lindenhout, l. 10.5 cm - manco's w.o. staart, en brons in houten omlijsting, met voorstelling van een Engel met het Christuskind, 8 x 7 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 952

Twee stempels, een lepel en een beeld van Petrus, vermoedelijk Oost-Europa

Diverse houtsoorten met koperen appliques van o.a. leeuwenhoofden en tweekoppige adelaars, ø 13 en 15 cm, h. 30 en 34 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 953

Een panelenkist, 17e-19e eeuw

Eikenhout, met deels gezwart gestoken geometrisch decor en cannelures, voorzien van zadeldak, h. 73 x b. 120 x d. 54 cm - samengesteld, slot ontbreekt.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 954

Een Biedermeier commode, midden 19e eeuw

Eikenhout en grenenhout, 4-laads, h. 98 x b. 88 x d. 43 cm.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 955

Een staand horloge, Vaughan Watlington, Engeland ca. 1800

Uurwerk met wekkerfunctie, datumaanduiding en demper in eikenhouten kast bekroond door Atlas en bazuinspelende engelen, h. 230 cm.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 956

Een archiefkast, Gispen

Metaal, model 5600, naar ontwerp van André Cordemeyer, in 2 compartimenten, voorzien van 5 legplanken en 4 vakken met klep, h. 136 x b. 147 x d. 36 cm.

Verkocht voor € 260

Lotnummer 957

Twee vintage wijnrekken, Tomado

Metaal, 75 flessen: h. 139 x b. 60 cm en 48 flessen: h. 136.5 x 54 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 958

Een vintage 3-slags ziekenhuis scherm, Oostwoud

Crèmekleurig buismetaal met wit stof en zwenkwieltjes, h. 172 x b. 62 - 182.5 cm.

Verkocht voor € 85

Lotnummer 959

Een bibliotheek trapje/stoeltje

Berkenhout, uitklapbaar.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 960

Een paar hanglampen met melkglazen bolkappen

h. 60 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 961

h. 60 cm.

Te koop voor € 60

Lotnummer 962

h. 60 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 963

h. 60 cm.

Te koop voor € 60

Lotnummer 964

h. 60 cm.

Te koop voor € 60

Lotnummer 965

h. 60 cm.

Te koop voor € 60

Lotnummer 966

h. 60 cm.

Te koop voor € 60

Lotnummer 967

h. 60 cm.

Te koop voor € 60

Lotnummer 968

h. 70 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 969

h. 70 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 970

h. 70 cm.

Te koop voor € 60

Lotnummer 971

h. 38 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 972

h. 38 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 973

h. 31 cm.

Te koop voor € 60

Lotnummer 974

Een 12-armige, 13-lichts kroonluchter

Messing met melkglazen bolkappen, h. 150 cm, ø 100 cm - één arm gebroken.

Verkocht voor € 300

Lotnummer 975

Twaalf melkglazen bolkappen

h. ca. 20 cm, incl. één armatuur.

Verkocht voor € 30

Kavels per pagina: