Kavels per pagina:

Lotnummer 977

Een ikoon van Christus Pantocrator, Rusland 19e eeuw

35 x 30.5 cm.

Richtprijs € 100 - 150

Lotnummer 978

Een 5-delig kaststel, De Porceleyne Claeuw, Delft 18e eeuw

Blauwwit aardewerk, met chinoiseriedecor van dames met parasol in tuin, bekroond door papegaaien, 4 stuks gemerkt, h. 40 cm, - randschilfers, 1 dekselornament gelijmd, 1 dekselvaas met chip.

Richtprijs € 500 - 800

Lotnummer 979

Een bekervaas met chinoiseriedecor, Delft 18e eeuw

Blauwwit aardewerk, dame omgeven door florale motieven, h. 25 cm - afgeslepen, chips en barst.

Richtprijs A.T.P.

Lotnummer 980

Een Wanli tegel en een mangaantegel, 17e en 18e eeuw

Blauwwit aardewerk met centraal decor van een hond en een landschap, in eikenhouten lijstje.

Richtprijs € 40 - 60

Lotnummer 981

Een verzameling tegel tegels en fragmenten, 17e-19e eeuw

Aardewerk, w.o. 4 delen van polychrome kwadraattegels met diervoorstellingen en een 4-pas tableau met fruit decor.

Richtprijs € 50 - 100

Lotnummer 982

Een antiquarisch boekwerk m.b.t frenologie: Petrus Camper - Verhandeling, 1791

"Over het natuurlijk verschil der wezenstrekken in menschen van onderscheiden landaart en ouderdom..." gedrukt bij B. Wild en J. Altheer, in contemporaine band - met handgeschreven opdracht: "Tweede prijs, den tweede classe, in het kunstbeoefenend gezelschap onder de zinspreuk "Kunstmin & Vermaak" toegewezen aan den heer E. Meijer d'Israel, 1809, H. Fock en H. Vinkeles Jansz. directeuren."

Richtprijs € 300 - 500

Lotnummer 983

Een antiquarisch boekwerk: Missale Romanum, 1620

Gedrukt bij Plantin Moretis, Antwerpen, in 19e-eeuwse leren band.

Richtprijs € 150 - 250

Lotnummer 984

Een antiquarisch boekwerk: Statenbijbel, 1736

"Biblia, Dat is De gantsche H. Schrifture, vervattende alle de Canonijcke Boecken des Ouden en des Nieuwen Testaments,"gedrukt bij Pieter en Hendrick Keur, Dordrecht, in contemporaine leren band met koperen klampen.

Richtprijs € 300 - 500

Lotnummer 985

Zestien antiquarische stripboeken: Bulletje en Bonestaak, vnl. jaren '50

Nummers: 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18.

Richtprijs € 50 - 100

Lotnummer 986

Twee antieke vijzels

Brons, exemplaar met maskerons, h. 8.5 en exemplaar met gedecoreerd fries en oren, 10.2 cm - beide sterk afgesleten.

Richtprijs € 50 - 100

Lotnummer 987

Een verzameling van 44 flessen drank

W.o. port, wijn, sherry, cognac, etc.

Richtprijs € 50 - 100

Lotnummer 988

Een fles en een kruik, 19e eeuw

Groen glas en steengoed, h. 34 en 40 cm.

Richtprijs € 40 - 60

Lotnummer 989

Een set marmeren schaakstukken

Max. h. 6.3 cm.

Richtprijs € 80 - 120

Lotnummer 990

Een paar Joodse kandelaars, 19/20e eeuw

Brons, 2-armig, armen in de vorm van draken, bekroond door 2-koppige adelaar met schild waarin een Hebreeuwse tekst, h. 38 cm.

Richtprijs € 250 - 350

Lotnummer 991

Een reisklok, Frankrijk tweede helft 19e eeuw, verkocht door Mappin Brothers, Regent street Londen

Messing en glazen behuizing, h. 12 cm, in origineel met leer bekleed foedraal, h. 13 cm - uurwerk dient nagekeken te worden.

Richtprijs € 100 - 200

Lotnummer 992

Bep Sturm-van den Bergh (1919-2006) - 3 acrobaten

Groen gepatineerd brons, uit de circus-serie, op natuurstenen voet, h. 24 cm - de dame zit los en kan op diverse manieren geplaatst worden.

Richtprijs € 300 - 400

Lotnummer 993

Frank Letterie (1931) - Een beeld van moeder met kind

Groen gepatineerd brons, onduidelijk gesigneerd, oplage 82/500, h. 20.5 cm.

Richtprijs € 300 - 500

Lotnummer 994

Drie keramiek objecten, tweede helft 20e eeuw

Een rozensteker, Zonnebloem, Holland, h. 14 cm, een bekervaas met decor van vissen, Wijsrijk te Rijswijk, h. 18.5 cm, en een schaal met geometrisch decor, model "Milano" 1994, Vignoli, Faenza Italië, ø 20 cm.

Richtprijs € 50 - 80

Lotnummer 995

Een globe, Prof. Dr. A. Krause, Nieuwe Handels- en Verkeersglobe, Holland tweede kwart 20e eeuw

Houten voet met kompas, Uitgave Gebr. Rikkers N.V., h. 56 cm - enkele krassen/scheurtjes in papier.

Richtprijs € 150 - 250

Lotnummer 996

Een Bang & Olufsen Beosystem 2500 met Beolab 2500 speakers en Beolink 1000 afstandbediening

CD, Cassette en tuner, h. 37 cm.

Richtprijs € 200 - 400

Lotnummer 997

Een TV, Bang & Olufsen Beoplay V1, 40 inch, incl. afstandsbediening

h. 70 cm.

Richtprijs € 500 - 800

Lotnummer 998

Een TV. Bang & Olufsen, Beovision 7, 40 inch, incl. afstandbediening

h. 93 cm.

Richtprijs € 300 - 500

Lotnummer 999

Een octagonale spiegel

Spiegelglas in verguld houten omlijsting, ø 61 cm.

Richtprijs € 50 - 80

Lotnummer volgt

Een Perzisch tapijt, Naïn

Wol en zijde, handgeknoopt, 300 x 195 cm.

Richtprijs € 250 - 350

Kavels per pagina: