Genummerd 117970, h. 111 x b. 144 x d. 55 cm - in uitstekende staat.
Verkocht voor € 900
Porselein met blauw en deels verguld banddecor met florale motieven en meanderrand, 6 dinerborden, 6 soepborden, 6 dessertschaaltjes, grote platte schaal, sauskom op schotel, 2 dekselschalen en een open schaal.
Verkocht voor € 280
In eikenhouten kast in de vorm van een neo-gotische toren, h. 110 cm - 1 zijruit gebarsten.
Verkocht voor € 460
Polychroom beschilderd hout, h. 130 en l. cm - uit 3 delen opgebouwd.
Verkocht voor € 110
Teakhout, met 2 lades en een klep met skai schrijfveld, opstand met laatjes en vakken, h. 90 x b. 110 x d. 70 cm.
Verkocht voor € 875
Brons, l.o. voorzien van zegel en gedateerd 5 mei 1979, no. VIIC, 44 x 35 cm.
Te koop voor € 240
Cardanisch opgehangen in koperen nachtbehuizing compleet met olielampjes, fabrikant: Solver & Svarrer, Kopenhagen, h. 35 cm.
Verkocht voor € 120
Buisframe en berkenhout met webbing rug en zitting, alle met armleuningen, gebaseerd op het ontwerp van Marcel Breuer - 1 zitting met scheurtje.
Verkocht voor € 160
Eiken en grenenhout, voorzien van messing beslag, h. 110 cm.
Verkocht voor € 130
Eiken- en palissanderhout, twee deuren, twee lades en een opstand met bordenrichels, h. 131 x b. 142 x d. 52 cm.
Verkocht voor € 170
Notenfineer op grenenhout, onderstel met twee deuren voorzien van opgelegd snijwerk van bloemen en twee lades, opstand met vier deuren, waarvan centrale deuren met gebogen groen glazen ruitjes en geflankeerd door twee deuren met opgelegd snijwerk van bloemen, h. 216 x b. 140 x d. 62 cm.
Verkocht voor € 320
Eikenhout met gestreepte stoffen bekleding.
Verkocht voor € 140
In eikenhouten kast, uurwerk voorzien van wekkerfunctie, met polychrome beschilderde wijzerplaat en zijpanelen, latoenkoperen opzetstukken, l. 174 cm - 1 opzetstuk geplakt met tape.
Verkocht voor € 160
Brons, op geaderd roodmarmeren voet, h. 41 cm
Verkocht voor € 400
Brons, op witmarmeren voet, l. 41 cm.
Te koop voor € 400
Brons, op zwartmarmeren voet, h. 41 cm - chipje voet.
Verkocht voor € 225
Brons, h. 14.5 en ø 21 cm.
Verkocht voor € 100
Messing en gebogen glas, 3-lichts, de randen voorzien van rocaille- en palmetmotieven, h. excl. ketting: 102 cm en ø 57 cm - later geëlektrificeerd.
Verkocht voor € 1000
Blauwwit aardewerk, w.o. 1 gemerkt voor de Blompot, "Stokvis" en "Farinas," h. excl. koperen deksel 29 cm.
Verkocht voor € 650
Blauwwit aardewerk, "Rappee" h. 24.5 cm.
Verkocht voor € 260
Eikenhout, deur met opgelegd sculptuur van een ridder, h. 130 x b. 44 x d. 36.5 cm.
Verkocht voor € 60
Mahoniefineer, met bronzen beslag en appliques, voorzien van gebogen glas en groenvelours interieur, h. 143 x b. 70 x d. 33 cm.
Verkocht voor € 320
Koper, h. 71 cm en ø 59.5 cm.
Verkocht voor € 111
Wol, handgeknoopt, 197 x 146 cm.
Verkocht voor € 140