Kavels per pagina:

Lotnummer 500

Een zwartgelakte hoogglans piano, Ibach 1971-1975

Genummerd 117970, h. 111 x b. 144 x d. 55 cm - in uitstekende staat.

Verkocht voor € 900

Lotnummer 502

Een 6-persoons dinerservies, model Blue Siam, Wedgwood, Engeland late 20e eeuw

Porselein met blauw en deels verguld banddecor met florale motieven en meanderrand, 6 dinerborden, 6 soepborden, 6 dessertschaaltjes, grote platte schaal, sauskom op schotel, 2 dekselschalen en een open schaal.

Verkocht voor € 280

Lotnummer 503

Een wandregulateur, uurwerk gesigneerd Germania, vroege 20e eeuw

In eikenhouten kast in de vorm van een neo-gotische toren, h. 110 cm - 1 zijruit gebarsten.

Verkocht voor € 460

Een houten paard

Polychroom beschilderd hout, h. 130 en l. cm - uit 3 delen opgebouwd.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 505

Een design bureau, Dyrlund Denemarken jaren '60

Teakhout, met 2 lades en een klep met skai schrijfveld, opstand met laatjes en vakken, h. 90 x b. 110 x d. 70 cm.

Verkocht voor € 875

Eduard Baron Speyart van Woerden (1924) - Reliëfplaquette van Beatrix

Brons, l.o. voorzien van zegel en gedateerd 5 mei 1979, no. VIIC, 44 x 35 cm.

Te koop voor € 240

Een scheepskompas, Esdaile & Sons, Sidney, ca. 1900

Cardanisch opgehangen in koperen nachtbehuizing compleet met olielampjes, fabrikant: Solver & Svarrer, Kopenhagen, h. 35 cm.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 508

Een serie van 6 Cesca stijl stoelen

Buisframe en berkenhout met webbing rug en zitting, alle met armleuningen, gebaseerd op het ontwerp van Marcel Breuer - 1 zitting met scheurtje.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 509

Een antiek meesterstukje van een Louis XVI stijl kabinet

Eiken en grenenhout, voorzien van messing beslag, h. 110 cm.

Verkocht voor € 130

Lotnummer 510

Een Amsterdamse school buffet

Eiken- en palissanderhout, twee deuren, twee lades en een opstand met bordenrichels, h. 131 x b. 142 x d. 52 cm.

Verkocht voor € 170

Een jugendstil buffetkast, ca. 1900

Notenfineer op grenenhout, onderstel met twee deuren voorzien van opgelegd snijwerk van bloemen en twee lades, opstand met vier deuren, waarvan centrale deuren met gebogen groen glazen ruitjes en geflankeerd door twee deuren met opgelegd snijwerk van bloemen, h. 216 x b. 140 x d. 62 cm.

Verkocht voor € 320

Een bergère, vroege 20e eeuw

Eikenhout met gestreepte stoffen bekleding.

Verkocht voor € 140

Lotnummer 513

Een Burgemeester staartklok, vroege 19e eeuw

In eikenhouten kast, uurwerk voorzien van wekkerfunctie, met polychrome beschilderde wijzerplaat en zijpanelen, latoenkoperen opzetstukken, l. 174 cm - 1 opzetstuk geplakt met tape.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 514

Een beeld van twee Romeinen in gesprek, 19e eeuw

Brons, op geaderd roodmarmeren voet, h. 41 cm

Verkocht voor € 400

Thomas Nelson Maclean (1845-1894) - Dame met tazza

Brons, op witmarmeren voet, l. 41 cm.

Te koop voor € 400

Lotnummer 516

Een beeld van een klassieke dame met dubbelfluit

Brons, op zwartmarmeren voet, h. 41 cm - chipje voet.

Verkocht voor € 225

Lotnummer 517

Een antieke vijzel met stamper

Brons, h. 14.5 en ø 21 cm.

Verkocht voor € 100

Een royaal model Louis XV stijl hallantaarn, einde 19e eeuw

Messing en gebogen glas, 3-lichts, de randen voorzien van rocaille- en palmetmotieven, h. excl. ketting: 102 cm en ø 57 cm - later geëlektrificeerd.

Verkocht voor € 1000

Lotnummer 519

Een paar tabakspotten, Delft midden 18e eeuw

Blauwwit aardewerk, w.o. 1 gemerkt voor de Blompot, "Stokvis" en "Farinas," h. excl. koperen deksel 29 cm.

Verkocht voor € 650

Lotnummer 520

Een tabakspot, Delft, midden 18e eeuw

Blauwwit aardewerk, "Rappee" h. 24.5 cm.

Verkocht voor € 260

Lotnummer 521

Een credens naar middeleeuws voorbeeld, ca. 1900

Eikenhout, deur met opgelegd sculptuur van een ridder, h. 130 x b. 44 x d. 36.5 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 522

Een Louis XV stijl vitrinekastje, vroege 20e eeuw

Mahoniefineer, met bronzen beslag en appliques, voorzien van gebogen glas en groenvelours interieur, h. 143 x b. 70 x d. 33 cm.

Verkocht voor € 320

Lotnummer 523

Een kleed, China

Wol, handgeknoopt, 370 x 270 cm.

Verkocht voor € 460

Lotnummer 524

Een groot model bokaal/vaas

Koper, h. 71 cm en ø 59.5 cm.

Verkocht voor € 111

Lotnummer 525

Een Perzisch kleed, Moud, Iran

Wol, handgeknoopt, 197 x 146 cm.

Verkocht voor € 140

Kavels per pagina: