Brons op marmeren voetstuk, h. 33 cm.
Verkocht voor € 130
Messing op marmeren voetstuk, h. 35.5 cm.
Verkocht voor € 60
Koper, bestaande uit twee dekseldozen, een pennenbakje, l. 33.5 cm, en een schotel met verso een gegraveerde inscriptie: 19 mri 1929, ø 33 cm.
Verkocht voor € 40
Eikenhout, met 3 plankjes achter beglaasd deurtje, h. 101 x b. 26 x d. 28.5 cm.
Verkocht voor € 85
Blauwwit en polychroom aardewerk, Porceleyne Claeuw, Delft en Tichelaar, Makkum, ø 23 - 34.5 cm.
Verkocht voor € 80
Drijfschaal: geel glas met tincraquelé, ø 34 cm, schaaltje: amberkleurig glas, b. 18 cm - enkele krassen.
Verkocht voor € 60
Gezwart hout, getorste stijlen, h. 74 en ø 4 x 24 cm.
Verkocht voor € 70
Facetgeslepen spiegelglas in houten omlijsting gedecoreerd met gebogen acanthusbladeren, ø 138 cm.
Te koop voor € 200
In mahoniefineer kast met gebogen bovenkant, h. 195 cm.
Verkocht voor € 80
Messing met gefacetteerde glazen kralen, 6-lichts, h. 75 cm, ø 38 cm.
Verkocht voor € 180
Verguld brons, de pendule geflankeerd door twee 5-lichts kandelabers met dovers, met decor van grotesken, en arabesken, h. 51 en 62 cm.
Verkocht voor € 350
Blauwwit porselein met Zwiebelmuster decor, bestaande uit: 8 kop-en-schotels, 6 taartbordjes, 2 theepotten, roomkan en een suikerpot - deksel ontbreekt.
Te koop voor € 65
Blauwwit aardewerk met floraal decor, max. h. 25.5 cm.
Verkocht voor € 80
Uurwerk met maanstand in houten kast met messing monturen, h. 33 cm.
Verkocht voor € 130
Ronde marmeren bladen rustend op zwarte gietijzeren poten, h. 37 en 53 cm, ø 30.5 en 37.5 cm.
Verkocht voor € 120
Eikenhout, mogelijk Pander, h. 107, b. 120 cm - rechter voorpoot beschadigd.
Verkocht voor € 110
Brons, l. 19 cm.
Verkocht voor € 90
Eikenhout, met gestoken rozetmotief in de rugregel.
Verkocht voor € 40
Metaallegering, h. 54 cm - defecten, w.o. hoofd gelijmd.
Verkocht voor € 160
Messing, met smeedijzeren band en hengsel, h. 30 en ø 42 cm.
Verkocht voor € 50
Wit porselein met gouden details, in de vorm van geknielde vrouwen, h. 23 cm.
Verkocht voor € 80
Crackleware aardewerk, een fruitschaal en een kom, h. 14 en ø 24.5 en 30 cm.
Verkocht voor € 30
Deels geribd glas met optica effect, h. 22 en 32 cm - bolvaas met chip aan hals.
Verkocht voor € 60