Kavels per pagina:

Lotnummer 927

Een opgezette paradijsvogel

l. ca. 50 cm.

Verkocht voor € 455

Lotnummer 928

Een opgezette paradijsvogel

l. ca. 50 cm.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 929

Een opgezette paradijsvogel

l. ca. 50 cm.

Verkocht voor € 810

Lotnummer 930

Een opgezette paradijsvogel

l. ca. 50 cm.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 931

Een bureaulamp

Verchroomd metaal, in hoogte verstelbaar, met roodglazen kap met zwarte swirl, max. h. 42.5 cm.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 932

Een Nieuwe Kunst presenteerschaal, J.W. Mijnlieff

Plateel, gemerkt VZ en 502, h. 11.3 x l. 33.5 x d. 20.5 cm, - gelijmde glazuur chip rand.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 933

Een Nieuwe Kunst schoorsteenpendule

Wengé, met koperen appliques, voorzien van Junghans uurwerk, h. 24 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 934

Een art deco stijl schaal gedragen door een zittende pierrot, Taste Seller by Sigma, Italië

Porselein, h. 17 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 935

Een art deco beeld van een papegaai

Gecraqueleerd porselein, h. 37 cm - twee niet opvallende haarlijnen.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 936

Twee diverse beeldjes en een kannetje

Gecraqueleerd porseleinen beeld van een schoenmaker, h. 18.5 cm, een bronskleurig kunststof buste van een vrouw, h. 20.5 cm, en een art nouveau stijl kannetje met glitter lusterglazuur, aan onderzijde onduidelijk gemerkt, h. 12.5 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 937

Een bordenrek

Eikenhout met divers snijwerk, h. 63.5 x b. 110 cm.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 938

"Mand!"

Polychroom beschilderd aardewerk, Makkum, ca. 1900, ø 37 cm - haarlijn onderzijde, glazuurchips.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 939

Een fijngeslepen kristallen schaal

Incl. kist met zwart fluweel, ø 31.5 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 940

Vier herinneringsborden, De Porceleyne Fles, Delft 1923 en 1928

Blauwwit aardewerk, 3x Wilhelmina 25 jaar, ø 34 cm en 18 cm, en Emma 70 jaar, ø 25 cm.

Te koop voor € 65

Lotnummer 941

Een kwartrond bibliotheektrapje

Teakhout, h. 123 cm.

Verkocht voor € 140

Lotnummer 942

Een opticavaas, mogelijk Copier, Leerdam jaren '20

Rookglas, ø 23 en h. 14 cm - rand mogelijk afgeslepen.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 943

Harm Kamerlingh Onnes (1893-1985) - Drie vaasjes

Geglazuurd aardewerk, kannetje met gezicht '58, h. 5.5 cm, een bolvaasje '58, 9.5 cm, en een steelvaasje, h. 15.2 cm.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 944

Drie moderne fantasiefiguren

Geglazuurd aardewerk, h. 10 - 22 cm - defectjes.

Te koop voor € 40

Lotnummer 945

Rudolf Schmotz-Metzner (1884-1965) - Jongetje met gans

Marmer, in de voet gesigneerd, h. 33 cm - gelijmd, chipje staart en snavel.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 946

Een antiek kopje van een cherubijntje

Lindenhout, resten van gesso, l. 14.5 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 947

Een naaidoos en een speeldoos, vroege 20e eeuw

Diverse houtsoorten, de eerste voorzien van parquetterie, h. 12 x b. 20.5 x d. 30.5 cm

Te koop voor € 40

Lotnummer 948

Drie stuks antiek Perzisch textiel

Wol, handgeknoopt: kamelentas, 65 x 79 cm, een tentdoekfragment, 130 x 50 cm, en een kleedje, 130 x 72 cm.

Verkocht voor € 105

Lotnummer 949

Een toiletset, vroege 20e eeuw

Groen kristal, ruitgeslepen, bestaande uit 2 dekseldozen, 2 flacons, h. 16 cm, ringenstandaard, zeepdoos en 2 platte schaaltjes - chipjes.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 950

Een secretaire à abattant, midden 19e eeuw

Eikenhout, met bovenlade, onderstel met deurtjes, interieur voorzien van vakjes en laatjes, h. 160 x b. 102.5 x d. 45.5 cm - geen slot, schrijfveld afwezig.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 951

Een beeldje van leeuw in gevecht met slang, en een reisikoontje

Lindenhout, l. 10.5 cm - manco's w.o. staart, en brons in houten omlijsting, met voorstelling van een Engel met het Christuskind, 8 x 7 cm.

Verkocht voor € 40

Kavels per pagina: