Verchroomd metaal, in hoogte verstelbaar, met roodglazen kap met zwarte swirl, max. h. 42.5 cm.
Verkocht voor € 90
Plateel, gemerkt VZ en 502, h. 11.3 x l. 33.5 x d. 20.5 cm, - gelijmde glazuur chip rand.
Verkocht voor € 80
Wengé, met koperen appliques, voorzien van Junghans uurwerk, h. 24 cm.
Verkocht voor € 30
Porselein, h. 17 cm.
Verkocht voor € 30
Gecraqueleerd porselein, h. 37 cm - twee niet opvallende haarlijnen.
Verkocht voor € 40
Gecraqueleerd porseleinen beeld van een schoenmaker, h. 18.5 cm, een bronskleurig kunststof buste van een vrouw, h. 20.5 cm, en een art nouveau stijl kannetje met glitter lusterglazuur, aan onderzijde onduidelijk gemerkt, h. 12.5 cm.
Verkocht voor € 20
Eikenhout met divers snijwerk, h. 63.5 x b. 110 cm.
Verkocht voor € 35
Polychroom beschilderd aardewerk, Makkum, ca. 1900, ø 37 cm - haarlijn onderzijde, glazuurchips.
Verkocht voor € 35
Incl. kist met zwart fluweel, ø 31.5 cm.
Te koop voor € 40
Blauwwit aardewerk, 3x Wilhelmina 25 jaar, ø 34 cm en 18 cm, en Emma 70 jaar, ø 25 cm.
Te koop voor € 65
Rookglas, ø 23 en h. 14 cm - rand mogelijk afgeslepen.
Verkocht voor € 30
Geglazuurd aardewerk, kannetje met gezicht '58, h. 5.5 cm, een bolvaasje '58, 9.5 cm, en een steelvaasje, h. 15.2 cm.
Verkocht voor € 160
Geglazuurd aardewerk, h. 10 - 22 cm - defectjes.
Te koop voor € 40
Marmer, in de voet gesigneerd, h. 33 cm - gelijmd, chipje staart en snavel.
Verkocht voor € 20
Lindenhout, resten van gesso, l. 14.5 cm.
Verkocht voor € 40
Diverse houtsoorten, de eerste voorzien van parquetterie, h. 12 x b. 20.5 x d. 30.5 cm
Te koop voor € 40
Wol, handgeknoopt: kamelentas, 65 x 79 cm, een tentdoekfragment, 130 x 50 cm, en een kleedje, 130 x 72 cm.
Verkocht voor € 105
Groen kristal, ruitgeslepen, bestaande uit 2 dekseldozen, 2 flacons, h. 16 cm, ringenstandaard, zeepdoos en 2 platte schaaltjes - chipjes.
Verkocht voor € 35
Eikenhout, met bovenlade, onderstel met deurtjes, interieur voorzien van vakjes en laatjes, h. 160 x b. 102.5 x d. 45.5 cm - geen slot, schrijfveld afwezig.
Verkocht voor € 90
Lindenhout, l. 10.5 cm - manco's w.o. staart, en brons in houten omlijsting, met voorstelling van een Engel met het Christuskind, 8 x 7 cm.
Verkocht voor € 40