Kavels per pagina:

Lotnummer 852

Een kavel blauwwit aardewerk

W.o. een wandbord van De Porcelyne Fles, Delft 1975, ø 30 cm, en 6 KLM huisjes.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 853

Een paar vazen en een zijden bloemstuk onder stolp, einde 19e eeuw

Biscuitporselein, Royal Wettina, Robert Hanke, h. 29.5 cm, de stolp h. 49 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 854

Drie diverse lampvoeten

Albast, zuilvormig, l. 34 - 68.5 cm.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 855

Een buste van Mozart, Goebel Duitsland 1934-1950

Biscuitporselein, h. 24 cm - voetchipjes.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 856

Een postzegelcollectie, Nederland en overzee

Gebruikt, w.o. beter deel klassiek, w.o. Jubileum 1923, in 2 albums.

Verkocht voor € 800

Lotnummer 857

Een collectie penningen

Ca. 50 moderne penningen.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 858

Vier diverse lampvoeten

W.o. een exemplaar in de vorm van een antieke kerkkandelaar en 2 porseleinen exemplaren, h. 34.5 - 54 cm.

Te koop voor € 50

Lotnummer 859

Een schoollamp

Messing met melkglazen bolkap, h. 80 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 860

Een schoollamp

Messing met melkglazen bolkap, h. 130 cm.

Te koop voor € 50

Lotnummer 861

Een messenslijper, Spong & Co Londen, einde 19e eeuw

Hout en gietijzer, h. 48 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 862

Een decoratieve glasplaat, ca. 1900

Geëtst glas, met voorstelling van een fantasietuin met fontein, vermoedelijk afkomstig uit een deur of scheidingswand, 92 x 42 cm.

Verkocht voor € 25

Lotnummer 863

Een kruidenkastje, jaren 30

Grenenhout en aardewerk, 41 x 60 cm - vermicelli defect.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 864

Een serie van 7 Windsor keukenstoeltjes, 19e eeuw

Taxushout, rustend op gedraaide poten.

Verkocht voor € 400

Lotnummer 865

Een Windsor armstoel, 19e eeuw

Taxushout.

Verkocht voor € 165

Lotnummer 866

Een wandvitrinekastje, Holland Louis XVI-stijl, 19e eeuw

Deels donker gebeitst eikenhout, bekroond door gestoken ornament in de vorm van een tuinvaas, voorzien van geschulpte plankjes, h. 87 x b. 102 x d. 21.5 cm.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 867

Een jachttrofee van een everzwijn

Op houten schild, h. 58 b. 48 x d. 74 cm.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 868

Een opgezet stekelvarken

h. 80 en l. 85 cm.

Verkocht voor € 500

Lotnummer 869

Een zebrahuid

Op zwart vilt, incl. CITES certificaat, Windhoek, d.d. 28-05-2015, l. 288 cm.

Verkocht voor € 470

Lotnummer 870

Een beeld van twee musicerende putti naar Eugène Marioton

Brons op zwartmarmeren voet, h. 35 cm.

Te koop voor € 120

Lotnummer 871

Een bank, 2e kwart 20e eeuw

Mahoniefineer op eikenhout, voorzien van messing beslag, w.o. rozetten in de armleuningen, en oudroze gestreepte velours bekleding, l. 205 cm.

Verkocht voor € 220

Lotnummer 872

Een Biedermeier chiffonnière, 19e eeuw

Mahoniefineer op eikenhout, 6-laads, voorzien van - later - messing beslag, h. 158 x b. 103.5 x d. 51.5 cm.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 873

Een serie van 6 eetkamerstoelen, 19e eeuw

Mahoniehout, rustend op gedraaide voorpoten, voorzien van gestreepte bekleding - 1 rugleuning gelijmd.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 874

Een oorfauteuil

Rustend op mahoniehouten klauwpoten, voorzien van zeer nette zandkleurige bekleding.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 875

Een barok-stijl kerkkandelaar, 19/20e eeuw

Brons, h. 63 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 876

Een Perzisch kleed

Wol, handgeknoopt, 396 x 197 cm.

Verkocht voor € 380

Kavels per pagina: