Olieverf op paneel, r.o. gemonogrammeerd GS (of GG/SS?), 26.5 x 46.5 / 36 x 56 cm.
Verkocht voor € 225
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 54 x 65.5 cm / 63 x 74 cm - kaal plekje.
Verkocht voor € 1000
Olieverf op doek, niet gesigneerd, 40 x 50 cm / 59 x 69 cm.
Te koop voor € 500
Gemengde techniek, r.o. gesigneerd, 14 x 24 cm / 29.5 x 39.5 cm.
Verkocht voor € 55
Marouflé, verso toegeschreven aan Willem Roelofs, 34 x 44 cm / 48.5 x 58.5 cm.
Te koop voor € 500
Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd en gedateerd 2004, genummerd "no. 4-18", 48 x 120 cm / 77 x 147 cm.
Verkocht voor € 380
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 18.5 x 24.5 cm.
Verkocht voor € 105
Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 29.7 x 50 / 51.5 x 70.8 cm - incl. taxatierapport van Simonis & Buunk met verzekeringswaarde van €15.000,-.
Verkocht voor € 4000
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 50 x 70 / 60 x 80 cm.
Verkocht voor € 160
Olieverf op doek, l.o. gemonogrammeerd WHW en gedateerd 1933, 31 x 65 / 41 x 75 cm.
Verkocht voor € 300
Naar Theodor de Bry (1528-1598), America sive novus orbis respectu Europaeorum inferior globi terrestris pars 1596, 31.5 x 39 cm / 57 x 66.5 cm.
Verkocht voor € 20
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 100 x 100 cm / 109 x 109 cm.
Verkocht voor € 110
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 80 x 100 cm / 94 x 114 cm.
Verkocht voor € 120
Gouache, r.o. gesigneerd en gedateerd 1965, 22 x 25 cm / 45 x 38 cm.
Verkocht voor € 65
Gemengde techniek op MDF, r.o. gesigneerd en gedateerd 1979, 74 x 74 + 2x 37 cm.
Te koop voor € 65
Aquarel, niet gesigneerd, 26 x 42 cm / 43.5 x 58.5 cm.
Te koop voor € 40
Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 45 x 37 cm / 55 x 47 cm.
Verkocht voor € 80
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 50 x 70 cm / 65 x 85 cm.
Verkocht voor € 120
Olieverf op doek, r.o. Th. Bruning gesigneerd, 50 x 40 cm / 57 x 47 cm.
Verkocht voor € 45
Zeefdruk E.A., r.o. gesigneerd, 52 x 52 cm / 68 x 64 cm.
Verkocht voor € 250
2 zeefdrukken, Editions du Griffon, Neuchâtel, Zwitserland, 35 x 28.5 cm (2x) / 37 x 30.5 cm (2x).
Te koop voor € 100
Olieverf op doek, r.o. onduidelijk gesigneerd, 80 x 120 / 100 x 140 cm.
Verkocht voor € 350
Aquarel, r.o. gesigneerd, 37 x 55 cm / 43 x 61 cm - foxing.
Verkocht voor € 40
Aquarel, r.o. gesigneerd, 28.5 x 38.5 cm / 41.5 x 51.5 cm.
Verkocht voor € 80
Aquarel, niet gesigneerd, 24.5 x 37.5 cm / 38.5 x 52.5 cm.
Te koop voor € 80