Kavels per pagina:

Lotnummer 128

Hollandse school - Damesuitje op het strand in fin de siècle-stijl

Olieverf op paneel, r.o. gemonogrammeerd GS (of GG/SS?), 26.5 x 46.5 / 36 x 56 cm.

Verkocht voor € 225

Lotnummer 129

Dirk Filarski (1885-1964) - "Weg naar Arles-sur-Tech"

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 54 x 65.5 cm / 63 x 74 cm - kaal plekje.

Verkocht voor € 1000

Lotnummer 130

Toegeschreven aan Jan van Vuuren - Straatje te Elburg

Olieverf op doek, niet gesigneerd, 40 x 50 cm / 59 x 69 cm.

Te koop voor € 500

Lotnummer 131

Joop Kropff (1892-1979) - "Gezicht op de Leyweg op 7 november 1946, om 7.45"

Gemengde techniek, r.o. gesigneerd, 14 x 24 cm / 29.5 x 39.5 cm.

Verkocht voor € 55

Lotnummer 132

Hollandse school - Landschap met boerderijen tussen bomen

Marouflé, verso toegeschreven aan Willem Roelofs, 34 x 44 cm / 48.5 x 58.5 cm.

Te koop voor € 500

Lotnummer 133

Jan Schelhaas (XX) - Zeegezicht

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd en gedateerd 2004, genummerd "no. 4-18", 48 x 120 cm / 77 x 147 cm.

Verkocht voor € 380

Lotnummer 134

Chris Soer (1882-1962) - Kippen voeren op het erf

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 18.5 x 24.5 cm.

Verkocht voor € 105

Lotnummer 135

Johan Hendrik Weissenbruch (1824-1903) - Waterrijk landschap met visser

Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 29.7 x 50 / 51.5 x 70.8 cm - incl. taxatierapport van Simonis & Buunk met verzekeringswaarde van €15.000,-.

Verkocht voor € 4000

Lotnummer 136

Jan Simon Knikker jr. (1911-1990) - "De Waal bij Tiel"

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 50 x 70 / 60 x 80 cm.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 137

Engelse school - Jachtgezelschap bij herberg

Olieverf op doek, l.o. gemonogrammeerd WHW en gedateerd 1933, 31 x 65 / 41 x 75 cm.

Verkocht voor € 300

Lotnummer 138

Een replica kaart van Amerika of de Nieuwe Wereld

Naar Theodor de Bry (1528-1598), America sive novus orbis respectu Europaeorum inferior globi terrestris pars 1596, 31.5 x 39 cm / 57 x 66.5 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 139

Jaap Maaskant (XX) - Knielende danseres tussen beelden

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 100 x 100 cm / 109 x 109 cm.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 140

H. Lemmermann - Stilleven met fruit, kreeft en champagne

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 80 x 100 cm / 94 x 114 cm.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 141

Giele Roelofs (1907-1976) - Hoek Rijnstraat - Bezuidenhoutscheweg te Den Haag

Gouache, r.o. gesigneerd en gedateerd 1965, 22 x 25 cm / 45 x 38 cm.

Verkocht voor € 65

Lotnummer 142

Jan Radersma (1948) - Drieluik met spinnenpoten

Te koop voor € 65

Lotnummer 143

Hollandse school, ca. 1880 - Kerkinterieur (Roermond?)

Aquarel, niet gesigneerd, 26 x 42 cm / 43.5 x 58.5 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 144

Dardo Gattelli (XX) - Italiaans doorkijkje

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 45 x 37 cm / 55 x 47 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 145

Bernard Page (XX) - Hollands wintertafereel met schaatsers

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 50 x 70 cm / 65 x 85 cm.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 146

Duitse school - Kermisvolk met aap

Olieverf op doek, r.o. Th. Bruning gesigneerd, 50 x 40 cm / 57 x 47 cm.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 147

Victor Vasarely (1906-1997) - Compositie

Zeefdruk E.A., r.o. gesigneerd, 52 x 52 cm / 68 x 64 cm.

Verkocht voor € 250

Lotnummer 148

Victor Vasarely (1906-1997) - Calcis en Tilla

2 zeefdrukken, Editions du Griffon, Neuchâtel, Zwitserland, 35 x 28.5 cm (2x) / 37 x 30.5 cm (2x).

Te koop voor € 100

Lotnummer 149

Zuid-Europese school - Mediterraans kustgezicht

Olieverf op doek, r.o. onduidelijk gesigneerd, 80 x 120 / 100 x 140 cm.

Verkocht voor € 350

Lotnummer 150

Martinus Jacobus Nefkens (1866-1941) - Zand afgraven op de hei

Aquarel, r.o. gesigneerd, 37 x 55 cm / 43 x 61 cm - foxing.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 151

Louis Heijmans (1890-1977) - Plasgezicht met roeiboot aan oever

Aquarel, r.o. gesigneerd, 28.5 x 38.5 cm / 41.5 x 51.5 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 152

Hollandse school - Rivierlandschap

Aquarel, niet gesigneerd, 24.5 x 37.5 cm / 38.5 x 52.5 cm.

Te koop voor € 80

Kavels per pagina: