Schilderijen, tekeningen en grafiek (nrs. 1-492).

Timed-online, sluit zaterdag 20 juni v.a. 18.00 uur.

Kavels per pagina:

Lotnummer 457

Hollandse school - Landschap met slootje en molen

Marouflé, r.o. onduidelijk gesigneerd, 25 x 35 cm / 44 x 54 cm.

Te koop voor € 100

Lotnummer 458

G. Henneveld - Boerderij

Olieverf op board, l.o. gesigneerd en gedateerd 1962, 40 x 30.5 cm / 56 x 46 cm.

Te koop voor € 20

Lotnummer 459

Onduidelijk gesigneerd - Fantasie voorstelling

Airbrush op papier, l.o. gesigneerd, 50 x 60 cm / 70.5 x 80.5 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 460

Een reproductie naar Eerelman - Russisch halfbloed paard

Chromolitho, 45 x 60 cm / 60 x 75 cm, nummer 27 in Quadekker - Paardenrassen, incl. map met alle teksten, maar zonder platen.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 461

Hollandse school - Twee straatjes met figuren in 19e eeuwse trant

2x olieverf op paneel, P.V. r.o. gemonogrammeerd, 21 x 15 cm / 33.5 x 28 cm en Hayet r.o. gesigneerd, 17.5 x 12.5 cm / 29 x 23.5 cm.

Verkocht voor € 85

Lotnummer 462

Vermoedelijk Job Heinrich Frese (1914-1986) - De Gele Rijders

Aquarel, l.o. valselijk G.H. Breitner gesigneerd, 62.5 x 41.5 cm / 72 x 51 cm.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 463

Een tekening van dansende Schotse figuren en doedelzakspeler en een kaart van Schotland door Jacob Kuyper, 1880

Tekening: 14 x 14 cm / 23 x 31 cm, kaart: 17 x 11.5 cm / 33 x 27 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 464

ORI gemonogrammeerd - 17e eeuwse cavalerist en stervend paard op landweg

Olieverf op blik, r.m. gemonogrammeerd, 22 x 34 cm / 30.5 x 42.5 cm.

Te koop voor € 120

Lotnummer 465

Franse school, 18e eeuw - Portret van een man

Marouflé, 27 x 18.5 cm / 38 x 30.5 cm.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 466

Mogelijk Mart Kempers (1924-1993) - Vredes Menu 20 mei 1945

Aquarel, , l.o. gesigneerd, 19 x 21 cm / 14 x 16 cm, daarbij een prent van Jan Lavies (1902-2005), "Met 't eten ging 't wel, maar ... o'boy !.... die moffen, mei 1945, 20 x 22.5 cm / 14 x 16.5 cm - beide met vochtschade.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 467

Onduidelijk gesigneerd- Winters landschap met schaatsers

Olieverf op board, l.o. gesigneerd, 26 x 35 cm / 38 x 46.5 cm.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 468

Hollandse school - Schilder in bootje

Olieverf op paneel, r.o. valselijk Tholen gesigneerd, 20 x 29 cm / 40 x 50 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 469

Paul van der Eerden (1954) - "How to draw the nude technique 'Cezanne' "

Potloodtekening, l.o. gesigneerd en gedateerd 1979, 29 x 20 cm / 42.5 x 32.5 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 470

Hollandse school, vroege 20e eeuw - Twee studies van paarden

2 tekeningen, 1x potlood en 1x houtskool, 7.7 x 11.8 cm en 11 x 21 cm / 29.2 x 35.3 cm (2x).

Verkocht voor € 20

Lotnummer 471

Roger Hebbelinck (1912-1987) - Een landschap naar Valerius de Saedeleer

Litho 33/250, r.o. gesigneerd, 54.5 x 59 cm / 78 x 83 cm.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 472

Daniel Stoopendaal (1672-1729) - Een nooit gebouwde kerk op het Rembrandtplein te Amsterdam

Handgekleurde gravure, "Afbeeldinge van een fraaye Coupel-Kerk, uytgevonden door Mr. Nicolaas Listing, Advokaat, om op de Booter-markt alhier geplaatst te worden; beneffens de geheele Booter-markt, en alle de omleggende Huysen," 52 x 70 cm / 63 x 80 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 473

Paul van der Ven (1892-1972) - Berken langs landweggetje

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 30 x 40 cm / 48 x 58 cm.

Verkocht voor € 65

Lotnummer 474

Hollandse school, ca. 1900 - Huizen aan het water

Olieverf op doek, niet gesigneerd, 42.5 x 40 cm, 52.5 x 50 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 475

Chris van der Windt gesigneerd - Doorkijkje langs boerenerf met kippen

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 30 x 40 cm / 42 x 52 cm.

Verkocht voor € 130

Lotnummer 476

Hollandse school - Ijsvermaak bij toren

Olieverf op antiek paneel, niet gesigneerd, 27 x 36 cm / 43 x 51 cm - barst.

Te koop voor € 160

Lotnummer 477

Hollandse school - Roodborstje bij hulst

Olieverf op doek, niet gesigneerd, 22 x 27 cm / 30.5 x 36 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 478

Vermoedelijk L.W.R. Wenkebach (1860-1937) - Jager in landschap

Sepiatekening, r.o. gemonogrammeerd, 21 x 29 cm / 23 x 31 cm.

Te koop voor € 50

Lotnummer 479

Constantinus Cornelis Huysmans (1810-1886) - Bedrijvigheid bij boerderij

Aquarel, niet gesigneerd, 12 x 20 cm / 29 x 36.5 cm - achterzijde met collectiestempel Van Leeuwen.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 480

Augustus Willem van Voorden (1881-1921) - Riviergezicht met bootjes voor toren

Aquarel, niet gesigneerd, uit de familie gekocht, 8.5 x 12.5 cm / 17.5 x 22.5 cm - verbleekt.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 482

Chris van der Windt (1877-1952) - Vijf landschappen

Vijf etsen, alle hand gesigneerd, 8 x 10 cm/ 18 x 21 cm - 15 x 20 cm / 26.5 x 31.5 cm.

Verkocht voor € 150

Kavels per pagina: