Schilderijen, tekeningen en grafiek (nrs. 1-492).

Timed-online, sluit zaterdag 20 juni v.a. 18.00 uur.

Kavels per pagina:

Jacob Eduard van Heemskerck van Beest (1828-1894) - "Botter bij de haven"

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 96 x 68 cm / 125 x 97 cm.

Verkocht voor € 1250

Dordtse school, 19e eeuw, mogelijk Johannes Christianus Schotel (1787-1838) - Schip in nood

Olieverf op verdoekt doek, 60.5 x 81 cm / 79 x 98.5 cm.

Verkocht voor € 800

Anton Rudolf Mauve (1876-1962) - Landschap met gewassen

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 62.5 x 76.5 cm / 85.5 x 99.5 cm - bedoekt.

Te koop voor € 400

Abraham Segaar (1888-1962) - Het repareren van de fuiken

Olieverf op verdoekt doek, r.o. gesigneerd en gedateerd 1910, 75.5 x 65 cm / 88 x 78.7 cm.

Verkocht voor € 240

Lotnummer 30

Carl August Streefkerk (1884-1968) - Samen lezen

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 40 x 50 cm / 56 x 66 cm.

Verkocht voor € 500

Jules Lentrein (1875-1943) - Belgisch kerkinterieur

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 100 x 80 / 120 x 100 cm.

Te koop voor € 240

Boris Nicolaëv (1925) - Stilleven met rozen in glas

Olieverf op doek, r.o. en verso gesigneerd, 38.5 x 43 cm / 55 x 59.5 cm.

Verkocht voor € 320

Hollandse school, midden 19e eeuw - Bedelen om een appel

Olieverf op paneel, r.o. onduidelijk (HB?) gemonogrammeerd, 19.5 x 15.5 cm / 31.5 x 28.5 cm.

Verkocht voor € 240

Marinus Johannes Drulman (1912-1978) - Polderlandschap met molens

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 61 x 80.5 cm / 81 x 101 cm.

Te koop voor € 500

Lotnummer 35

Hollandse school, vroege 20e eeuw - Winterlandschap met schaatsers

Olieverf op doek, niet gesigneerd, 60 x 80 cm / 76 x 96 cm- restauratie l.m.

Verkocht voor € 500

Lotnummer 36

Gerrit Willem van Yperen (1882-1955) - Stilleven met bloemen in potten

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 64.5 x 78 cm / 69.6 x 83 cm.

Te koop voor € 320

Lotnummer 37

Corneille (1922-2010) - Tropische compositie

Zeefdruk E.A. 6/30, r.o. gesigneerd en gedateerd '94 of '99, 65 x 55 cm / 97 x 69 cm - r.o. barstje in glasplaat.

Verkocht voor € 300

Jan Rijlaarsdam (1911-2007) - Landschap met woonwagens

Gemengde techniek, l.o. gesigneerd, 30.5 x 59 cm / 53.5 x 80.5 cm - foxing.

Te koop voor € 450

Lotnummer 39

Vlaamse school, ca. 1900 - Bloemstilleven

Olieverf op paneel, r.o. onduidelijk (H. Kamphuis?) gesigneerd, verso stempel van schilderswinkel "Adele Deswarte, Bruxelles" 46 x 31.5 cm - niet ingelijst.

Verkocht voor € 520

Lotnummer 40

Simon Duiker (1874-1941) - Netten boetende vissersvrouwen in interieur

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 50 x 60 cm / 81 x 91 cm.

Te koop voor € 240

Lotnummer 41

Niet gesigneerd, 19e eeuw - Berglandschap met meer

Olieverf op doek, 81 x 120 cm / 97 x 137 cm.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 42

Johannes Hendrikus Jurres (1875-1946) - Drinkende reiziger met paard

Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 10.5 x 13.5 cm / 29 x 32.5 cm.

Verkocht voor € 220

Lotnummer 43

Kees van Dongen (1877-1968) - La Seine

Litho X/X, l.o. gesigneerd, 37 x 57 cm / 54 x 74.5 cm.

Verkocht voor € 700

Lotnummer 44

Kees van Dongen (1877-1968) - Deauville la Plage 1920

Pochoir H.C. XXVI, 26 x 34 cm / 35.5 x 44.5 cm.

Verkocht voor € 310

Lotnummer 45

Jacob Nieweg (1877-1955) - Ode aan de "Door de Duitschers vermoorde kunstenaars"

Olieverf op doek, r.o. en verso gemonogrammeerd en gedateerd 1945, 110 x 60.5 cm / 118 x 70.5 cm.

Verkocht voor € 640

Lotnummer 46

Edzard Willem Koning (1869-1954) - Zittend meisje op klompen

Marouflé, l.o. gemonogrammeerd, 21 x 14 cm / 31 x 24 cm.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 47

Julius Jacobus van de Sande Bakhuijzen (1835-1925) - Schaapskudde bij bosrand in de schemering

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd en gedateerd 1877, 34.5 x 24.5 cm / 48 x 38.5 cm.

Verkocht voor € 240

Lotnummer 48

A.J. Verheijen - Vissersvolk bij bomschuiten op zandbank

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 80 x 120 cm / 110 x 150 cm.

Verkocht voor € 240

Lotnummer 49

Jan Knikker jr. (1911-1990) - Zomers landschap met boerenkar

Verkocht voor € 250

Lotnummer 50

Jacques Philippe Le Bas (1707-1783) - Fetes Flamandes, naar David Teniers de Jongere

Vijf gravures, "Ière" 57.5 x 75 cm / 83 x 102 cm, "IIème" 57.5 x 75 cm, / 83 x 102 cm, "IIIme" 50 x 68.5 cm, 72 x 91 cm, "IVme" 50 x 68.5 cm, 72 x 91 cm, "Vme" 55 x 73 cm, 79 x 97 cm - alle met foxing.

Verkocht voor € 200

Kavels per pagina: