Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 96 x 68 cm / 125 x 97 cm.
Verkocht voor € 1250
Olieverf op verdoekt doek, 60.5 x 81 cm / 79 x 98.5 cm.
Verkocht voor € 800
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 62.5 x 76.5 cm / 85.5 x 99.5 cm - bedoekt.
Te koop voor € 400
Olieverf op verdoekt doek, r.o. gesigneerd en gedateerd 1910, 75.5 x 65 cm / 88 x 78.7 cm.
Verkocht voor € 240
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 40 x 50 cm / 56 x 66 cm.
Verkocht voor € 500
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 100 x 80 / 120 x 100 cm.
Te koop voor € 240
Olieverf op doek, r.o. en verso gesigneerd, 38.5 x 43 cm / 55 x 59.5 cm.
Verkocht voor € 320
Olieverf op paneel, r.o. onduidelijk (HB?) gemonogrammeerd, 19.5 x 15.5 cm / 31.5 x 28.5 cm.
Verkocht voor € 240
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 61 x 80.5 cm / 81 x 101 cm.
Te koop voor € 500
Olieverf op doek, niet gesigneerd, 60 x 80 cm / 76 x 96 cm- restauratie l.m.
Verkocht voor € 500
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 64.5 x 78 cm / 69.6 x 83 cm.
Te koop voor € 320
Zeefdruk E.A. 6/30, r.o. gesigneerd en gedateerd '94 of '99, 65 x 55 cm / 97 x 69 cm - r.o. barstje in glasplaat.
Verkocht voor € 300
Gemengde techniek, l.o. gesigneerd, 30.5 x 59 cm / 53.5 x 80.5 cm - foxing.
Te koop voor € 450
Olieverf op paneel, r.o. onduidelijk (H. Kamphuis?) gesigneerd, verso stempel van schilderswinkel "Adele Deswarte, Bruxelles" 46 x 31.5 cm - niet ingelijst.
Verkocht voor € 520
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 50 x 60 cm / 81 x 91 cm.
Te koop voor € 240
Olieverf op doek, 81 x 120 cm / 97 x 137 cm.
Verkocht voor € 160
Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 10.5 x 13.5 cm / 29 x 32.5 cm.
Verkocht voor € 220
Litho X/X, l.o. gesigneerd, 37 x 57 cm / 54 x 74.5 cm.
Verkocht voor € 700
Pochoir H.C. XXVI, 26 x 34 cm / 35.5 x 44.5 cm.
Verkocht voor € 310
Olieverf op doek, r.o. en verso gemonogrammeerd en gedateerd 1945, 110 x 60.5 cm / 118 x 70.5 cm.
Verkocht voor € 640
Marouflé, l.o. gemonogrammeerd, 21 x 14 cm / 31 x 24 cm.
Verkocht voor € 160
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd en gedateerd 1877, 34.5 x 24.5 cm / 48 x 38.5 cm.
Verkocht voor € 240
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 80 x 120 cm / 110 x 150 cm.
Verkocht voor € 240
Verkocht voor € 250
Vijf gravures, "Ière" 57.5 x 75 cm / 83 x 102 cm, "IIème" 57.5 x 75 cm, / 83 x 102 cm, "IIIme" 50 x 68.5 cm, 72 x 91 cm, "IVme" 50 x 68.5 cm, 72 x 91 cm, "Vme" 55 x 73 cm, 79 x 97 cm - alle met foxing.
Verkocht voor € 200