Kavels per pagina:

Arie Vermeer (1924) - De korfbal kleedkamer

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd '66, 40 x 50 cm / 48 x 57 cm.

Richtprijs € 200 - 300

Ton van Riel (1921) - The Daisy shop in Aelmersham, Engeland

Gouache, r.o. gesigneerd en gedateerd '78, 22 x 28.5 cm / 25 x 31 cm.

Richtprijs € 80 - 120

Ton van Riel (1921) - "Kamer..."

Gouache, l.o. gesigneerd en gedateerd '73, 14 x 18 cm / 40.5 x 45.5 cm - verso opdracht ter gelegenheid van een huwelijksjubileum.

Richtprijs € 80 - 120

Pien Hazenberg (1942) - Portret van Theo van Gogh

Pastel, r.o. gesigneerd en gedateerd '04, 75 x 55 cm / 87.5 x 67.5 cm.

Richtprijs € 100 - 150

Guillaume Delisle (1675-1726) - Carte d'Asie

Gravure, handgekleurd, 1723, 48.5 x 63 cm / 75.5 x 89 cm.

Richtprijs € 150 - 250

P.W. Steenhouwer - Hollands havengezicht

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 80 x 100 / 100 x 120 cm - enkele scheurtjes in doek.

Richtprijs € 200 - 300

Hollandse school - "Keulsche Vaart bij Diemen"

Olieverf op doek, onduidelijk C.M. van R.? gemonogrammeerd en gedateerd 1883, 29.5 x 39.5 cm / 31 x 41 cm.

Richtprijs € 50 - 100

Johannes Cornelis Mertz (1819-1891) - Pap voor de baby

Olievef op paneel, r.o. gesigneerd, 31.5 x 25 cm /52 x 44.5 cm.

Richtprijs € 500 - 800

Elie Neuburger (1891-1972) - Grachtgezicht te Amsterdam

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd '37/57(?), 75 x 95.8 cm / 94.2 x 115 cm - lijst is groen geschilderd met werk in de lijst, hierdoor enige groene verf op doek aanwezig boven op het vernis, o.a. bij signatuur.

Richtprijs € 1000 - 1500

Louis Soonius (1883-1956) - Strandvermaak

Aquarel, l.o. gesigneerd, 22 x 29 / 46 x 52 cm.

Richtprijs € 500 - 1000

Johannes Cornelis Roelandse (1888-1978) - Gezicht op de Kaag

Marouflé, l.o. gesigneerd, 15.5 x 25.5 cm / 18 x 28.7 cm.

Richtprijs € 100 - 150

Kees Andrea (1914-2006) - Bloemstilleven in gieter op hoofd

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 71 x 52.5 cm / 73.5 x 55 cm.

Richtprijs € 250 - 350

Kees Andrea (1914-2006) - Haan en violiste in landschap

Gouache, r.o. gesigneerd en gedateerd '46, 32 x 49.5 cm / 53.5 x 70.5 cm.

Richtprijs € 100 - 150

Harm Kamerlingh Onnes (1893-1985) - Bij de dokter

Gemengde techniek, l.o. en r.m. gesigneerd en gedateerd '51 en '56, 17 x 22 cm / 33 x 37 cm.

Richtprijs € 400 - 600

Piet van der Hem (1885-1961) - Portret van Enny Vrede

Pastel, r.b. gesigneerd en gedateerd april '15 met annotatie: "in: "Amoureuse" van Georges de Porto-Riche," actrice Maria Magdalena Müller als Germaine Fériaud, 61.5 x 48.5 cm / 67.5 x 54 cm - scheurtje r.m., ver buiten tekening

Richtprijs € 500 - 800

German Grobe (1857-1938) - Bomschuiten

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 42 x 34.5 cm / 63 x 55 cm.

Richtprijs € 800 - 1200

German Grobe (1857-1938) - Het afscheid

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 50.5 x 60 cm /61.5 x 72 cm.

Richtprijs € 1000 - 1500

Loes van Groningen (1884-1970) - Stilleven met witte rozen in vaas

Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 25 x 17.8 cm / 37.5 x 31 cm.

Richtprijs € 200 - 300

Europese school, 18e eeuw - Rustende landlopers

Olieverf op paneel, niet gesigneerd, 26.5 x 19.5 cm / 33 x 28 cm - paneel enigszins bol getrokken, kale plekjes.

Richtprijs € 300 - 500

Niet gesigneerd, 18e eeuw - Italianiserend landschap met met figuren bij ruïnes

Olieverf op paneel, verso toegeschreven aan Tobias Verhaeght, 49 x 71 cm / 74.5 x 93.5 cm.

Richtprijs € 600 - 900

Auguste Albert Louis René Gevers (1869-1939) - Kerkinterieur

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 52.5 x 37.5 / 59.5 x 45 cm.

Richtprijs € 100 - 150

Christiaan J.J. 'Chris' Lebeau (1878-1945) - Amsterdamsche Levens Verzekering Maatschappij

Affiche, ca. 1910, Geuze & Co's Drukkerij, Dordrecht, 52 x 40 cm / 75.5 x 64 cm.

Richtprijs € 300 - 500

Hollandse school - Huiswaarts

Olieverf op paneel, r.o. J. de Herder gesigneerd, 21.5 x 31.5 cm / 35.5 x 45.5 cm.

Richtprijs € 80 - 120

Hollandse school, 18e eeuw - Nachtelijk gezelschap

Olieverf op paneel, niet gesigneerd, 22 x 20.5 cm / 32.5 x 32 cm.

Richtprijs € 300 - 500

Jacob Eduard van Heemskerck van Beest (1828-1894) - Zeilschepen op zee

Aquarel, niet gesigneerd, mogelijk regio Egypte/ Noord Afrika, 23 x 36.5 cm / 35.5 x 48 cm.

Richtprijs € 200 - 300

Kavels per pagina: