Kavels per pagina:

Lotnummer 484

Frans Everbag (1877-1947) - IJsvogel op tak

Aquatint, r.o. hand gesigneerd, 22 x 16 cm / 37.5 x 31.5 cm.

Verkocht voor € 220

Lotnummer 485

Willem van Scheijndel (1952-2017) - Vogel

Zeefdruk 1/2, r.o. gesigneerd en gedateerd '96, 20 x 22 cm / 40.5 x 40.5 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 486

Wil Willemsen (1943) - Pink lady

Zeefdruk E.A., r.o. gesigneerd, 29.5 x 40 cm / 69 x 63.5 cm.

Verkocht voor € 65

Lotnummer 487

Hans Dolieslager (1950) - "Le Matin"

Zeefdruk 22/45 e.d., r.o. gesigneerd en gedateerd 199, 20 x 20 cm / 42 x 42 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 488

Wim van Aken (1933-2015) - "Franse bergen"

Aquarel, r.o. gesigneerd, 27 x 38 cm / 53 x 65 cm - verbleekt.

Te koop voor € 20

Lotnummer 489

Johannes Daniel Scherft (1891-1969) - Boerenerf met schuren

Olieverf op board, l.o. gesigneerd en gedateerd 1947, 13.5 x 30 cm / 20 x 26.5 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 490

Franse school, 19e eeuw - Avondrood landschap met paardenkar

Olieverf op verdoekt doek, r.o. onduidelijk gesigneerd en gedateerd, 50 x 72 cm / 76 x 95 cm.

Verkocht voor € 220

Lotnummer 491

Een verzameling grafiek

12 etsen en 1 houtsnede, w.o. Cornelis Brandenburg (1884-1954) - Dom te Utrecht, 62.5 x 39.5 cm / 83 x 58 cm, Kees Heynsius (1890-1981) - Schelpenvisser, 8 x 17 cm / 34 x 41.5 cm en Jan Sirks (1885-1938) - Haven te Rotterdam, 23 x 29.5 cm / 41.5 x 48 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 492

Hollandse school - Rozen in vaas

Olieverf op paneel, 28.5 x 39.5 cm / 41 x 51.5 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer volgt

Frans Masareel (1889-1972) - La Ville

9 houtsnedes, alle r.o. gesigneerd met stempel, afmetingen afbeelding: 16.5 x 11.5 cm, afmetingen papier: 28 x 19.5 cm afmetingen passe-partout: 40 x 30 cm.

Te koop voor € 160

Kavels per pagina: