Aquatint, r.o. hand gesigneerd, 22 x 16 cm / 37.5 x 31.5 cm.
Verkocht voor € 220
Zeefdruk 1/2, r.o. gesigneerd en gedateerd '96, 20 x 22 cm / 40.5 x 40.5 cm.
Verkocht voor € 60
Zeefdruk E.A., r.o. gesigneerd, 29.5 x 40 cm / 69 x 63.5 cm.
Verkocht voor € 65
Zeefdruk 22/45 e.d., r.o. gesigneerd en gedateerd 199, 20 x 20 cm / 42 x 42 cm.
Verkocht voor € 20
Aquarel, r.o. gesigneerd, 27 x 38 cm / 53 x 65 cm - verbleekt.
Te koop voor € 20
Olieverf op board, l.o. gesigneerd en gedateerd 1947, 13.5 x 30 cm / 20 x 26.5 cm.
Verkocht voor € 60
Olieverf op verdoekt doek, r.o. onduidelijk gesigneerd en gedateerd, 50 x 72 cm / 76 x 95 cm.
Verkocht voor € 220
12 etsen en 1 houtsnede, w.o. Cornelis Brandenburg (1884-1954) - Dom te Utrecht, 62.5 x 39.5 cm / 83 x 58 cm, Kees Heynsius (1890-1981) - Schelpenvisser, 8 x 17 cm / 34 x 41.5 cm en Jan Sirks (1885-1938) - Haven te Rotterdam, 23 x 29.5 cm / 41.5 x 48 cm.
Verkocht voor € 80
Olieverf op paneel, 28.5 x 39.5 cm / 41 x 51.5 cm.
Verkocht voor € 70
9 houtsnedes, alle r.o. gesigneerd met stempel, afmetingen afbeelding: 16.5 x 11.5 cm, afmetingen papier: 28 x 19.5 cm afmetingen passe-partout: 40 x 30 cm.
Te koop voor € 160