Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 40 x 60 cm / 56 x 76 cm.
Verkocht voor € 700
Olieverf op doek, niet gesigneerd, 45 x 37 cm / 70 x 61 cm - bedoekt.
Verkocht voor € 120
Kopergravure, naar Albrecht Dürer, 18 x 11.5 cm / 32 x 23.5 cm - mogelijk contemporaine druk, waterschade, scheurtjes, restauraties.
Verkocht voor € 130
Olieverf op doek, 1 verso gesigneerd en gedateerd 1779(?), 50 x 63 cm / 63 x 76 cm.
Verkocht voor € 510
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 40 x 50 cm / 53 x 63 cm.
Verkocht voor € 60
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 33 x 46.5 cm / 44.5 x 57.5 cm - stukje verf mist r.m.
Verkocht voor € 1200
Gouache, r.o. gesigneerd, 17 x 26 cm / 30 x 38 cm.
Verkocht voor € 640
Twee houtskool tekeningen op 1 vel, r.o. gemonogrammeerd en geannoteerd "Katwijk, Zee," 31 x 19 cm / 41 x 32 cm. - foxing.
Verkocht voor € 480
Olieverf op board, l.o. pseudoniem "Verschuur" gesigneerd, 41 x 52 cm / 45 x 56 cm.
Te koop voor € 65
2x Houtskool, l.o. gemonogrammeerd en Volendam 1916, 35 x 23 cm en r.o. gemonogrammeerd en gedateerd Volendam 1906, 27 x 21 cm, buitenmaat: 47 x 34 cm.
Verkocht voor € 460
2x olieverf op paneel, r.o. J. Meijer gesigneerd, 13 x 18 cm / 20 x 25 cm.
Verkocht voor € 120
Aquarel, l.o. gesigneerd, 32.5 x 47 cm / 52.5 x 67 cm - in fraaie Heijdenrijk lijst.
Verkocht voor € 800
Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 38.5 x 29 / 46 x 36.5 cm - onregelmatigheden in vernislaag.
Te koop voor € 180
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 55 x 86 cm / 78 x 109 cm.
Verkocht voor € 260
Aquarel, r.o. gesigneerd en gedateerd '37, 46 x 41 / 68 x 63 cm - in potlood en in aquarel gesigneerd, restauratie r.b.
Verkocht voor € 1300
Houtsnede, r.o. gesigneerd, 18 x 24 cm / 36.5 x 41 cm.
Verkocht voor € 400
Aquarel, r.o. gesigneerd, 26 x 21 cm / 38 x 33 cm.
Verkocht voor € 130
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 36 x 47 cm / 56 x 66 cm - inclusief certificaat.
Verkocht voor € 350
Fotoprint, verso gesigneerd of toegeschreven en gedateerd ca. 1983, verkocht door Galerie Jurka, 40 x 113.5 cm / 43 x 116.5 cm.
Verkocht voor € 220
Fotoprint, verso gesigneerd of toegeschreven en gedateerd ca. 1983, verkocht door Galerie Jurka, 147.5 x 40 cm / 150 x 43 cm.
Te koop voor € 160
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 60 x 80 cm / 97 x 77 cm.
Verkocht voor € 65
Olieverf op paneel, r.o. Schiedges gesigneerd en gedateerd '65, 18.5 x 28 cm / 37.5 x 46.5 cm.
Verkocht voor € 700
Verkocht voor € 150
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 60 x 90 cm / 76 x 106 cm.
Verkocht voor € 230
Te koop voor € 240