Schilderijen, tekeningen en grafiek (nrs. 1-492).

Timed-online, sluit zaterdag 20 juni v.a. 18.00 uur.

Kavels per pagina:

Lotnummer 51

Adrianus Johannes Zwart (1903-1981) - "Bij Havelte"

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 40 x 60 cm / 56 x 76 cm.

Verkocht voor € 700

Lotnummer 52

Hollandse school, midden 19e eeuw - Een portret van een voorname dame met kanten muts

Olieverf op doek, niet gesigneerd, 45 x 37 cm / 70 x 61 cm - bedoekt.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 53

Giovanni Antonio da Brescia (ca. 1485-1531) - "Traum des Doktors"

Kopergravure, naar Albrecht Dürer, 18 x 11.5 cm / 32 x 23.5 cm - mogelijk contemporaine druk, waterschade, scheurtjes, restauraties.

Verkocht voor € 130

Lotnummer 54

Ougier gesigneerd, einde 18e eeuw - Twee rivierlandschappen met reizigers

Olieverf op doek, 1 verso gesigneerd en gedateerd 1779(?), 50 x 63 cm / 63 x 76 cm.

Verkocht voor € 510

Lotnummer 55

Peter Cox (1912-1985) - Duinmeer

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 40 x 50 cm / 53 x 63 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 56

Frans Smissaert (1862-1944) - Nettenboetsters in de duinen

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 33 x 46.5 cm / 44.5 x 57.5 cm - stukje verf mist r.m.

Verkocht voor € 1200

Lotnummer 57

Willy Sluiter (1873-1949) - "Terug van de haringsvissscherij, Katwijk"

Gouache, r.o. gesigneerd, 17 x 26 cm / 30 x 38 cm.

Verkocht voor € 640

Lotnummer 58

Willy Sluiter (1873-1949) - Twee scènes bij bomschuit op het strand

Twee houtskool tekeningen op 1 vel, r.o. gemonogrammeerd en geannoteerd "Katwijk, Zee," 31 x 19 cm / 41 x 32 cm. - foxing.

Verkocht voor € 480

Lotnummer 59

Cor Bouter (1888-1966) - Kippen voor de boerderij

Olieverf op board, l.o. pseudoniem "Verschuur" gesigneerd, 41 x 52 cm / 45 x 56 cm.

Te koop voor € 65

Lotnummer 60

Willy Sluiter (1873-1949) - Willy Sluiter en Maurice Sijs schilderend en verso Maurice Sijs

2x Houtskool, l.o. gemonogrammeerd en Volendam 1916, 35 x 23 cm en r.o. gemonogrammeerd en gedateerd Volendam 1906, 27 x 21 cm, buitenmaat: 47 x 34 cm.

Verkocht voor € 460

Lotnummer 61

Hollandse school - Twee strandgezichtjes met spelende kinderen

2x olieverf op paneel, r.o. J. Meijer gesigneerd, 13 x 18 cm / 20 x 25 cm.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 62

Willem Roelofs (1874-1950) - Eenden onder wilgen aan de waterkant

Aquarel, l.o. gesigneerd, 32.5 x 47 cm / 52.5 x 67 cm - in fraaie Heijdenrijk lijst.

Verkocht voor € 800

Lotnummer 63

Jacobus Cornelis Wijnandus Cossaar (1874-1966) - Staand vrouwelijk naakt

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 38.5 x 29 / 46 x 36.5 cm - onregelmatigheden in vernislaag.

Te koop voor € 180

Lotnummer 64

J. van Delden (verm. pseudoniem van Gerardus Johannes Delfgaauw, 1882-1947) - Schepen voor Hollandse stad

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 55 x 86 cm / 78 x 109 cm.

Verkocht voor € 260

Lotnummer 65

Leo Gestel (1881-1941) - Stilleven met fruit en glas

Aquarel, r.o. gesigneerd en gedateerd '37, 46 x 41 / 68 x 63 cm - in potlood en in aquarel gesigneerd, restauratie r.b.

Verkocht voor € 1300

Lotnummer 66

Jan Mankes (1889-1920) - Schreeuwende kraai

Houtsnede, r.o. gesigneerd, 18 x 24 cm / 36.5 x 41 cm.

Verkocht voor € 400

Lotnummer 67

Gabriel Hippolyte Lebas (1812-1880) - Reiziger in landschap met waterval

Aquarel, r.o. gesigneerd, 26 x 21 cm / 38 x 33 cm.

Verkocht voor € 130

Lotnummer 68

Anton Fünke (1869-1955) - Bloemstilleven met rozen en viooltjes

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 36 x 47 cm / 56 x 66 cm - inclusief certificaat.

Verkocht voor € 350

Lotnummer 69

Jean-Marc Proveur (1956) - Liggend mannelijk naakt "Come death, come now"

Fotoprint, verso gesigneerd of toegeschreven en gedateerd ca. 1983, verkocht door Galerie Jurka, 40 x 113.5 cm / 43 x 116.5 cm.

Verkocht voor € 220

Lotnummer 70

Jean-Marc Proveur (1956) - Bladeren

Fotoprint, verso gesigneerd of toegeschreven en gedateerd ca. 1983, verkocht door Galerie Jurka, 147.5 x 40 cm / 150 x 43 cm.

Te koop voor € 160

Lotnummer 71

Evert Schellens (1961) - Winter aan de vaart

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 60 x 80 cm / 97 x 77 cm.

Verkocht voor € 65

Lotnummer 72

Hollandse school - Terugkerende vissersboot bij zonsondergang

Olieverf op paneel, r.o. Schiedges gesigneerd en gedateerd '65, 18.5 x 28 cm / 37.5 x 46.5 cm.

Verkocht voor € 700

Lotnummer 73

Cornelis de Wit (1949) - Stilleven met schelpen

Verkocht voor € 150

Lotnummer 74

Lothar Schlüter (1928) - Zeegezicht

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 60 x 90 cm / 76 x 106 cm.

Verkocht voor € 230

Lotnummer 75

Anton Heyboer (1924-2005) - Spetter kip

Te koop voor € 240

Kavels per pagina: