Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 40 x 50 cm / 58 x 68 cm.
Verkocht voor € 250
Aquarel, r.o. gesigneerd, 17.5 x 26.5 cm / 32.2 x 40 cm - foxing.
Te koop voor € 300
Marouflé, l.o. gesigneerd, 34 x 50.5 / 53 x 69.5 cm.
Verkocht voor € 600
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 60 x 80 cm / 78 x 98 cm.
Te koop voor € 120
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 50.5 x 70.7 cm / 65.4 x 85.4 cm.
Te koop voor € 750
Olieverf op board, l.o. gesigneerd, 16.3 x 20.9 cm / 20.5 x 27.1 cm.
Verkocht voor € 400
Olieverf op (verdoekt) doek, l.o. gesigneerd, mogelijk Jhr. Jan Westpalm van Hoorn (1817-1881), voormalig burgemeester van Gorinchem en lid van de Prov. Staten van Zuid-Holland, 24.5 x 18.5 cm / 38 x 32 cm.
Verkocht voor € 160
Aquarel, l.o. gesigneerd en gedateerd 1864, 23.5 x 31.5 cm / 39 x 46.5 cm.
Verkocht voor € 320
Olieverf op koper, niet gesigneerd, 84 x 104 cm - niet ingelijst.
Te koop voor € 640
Aquarel, r.o. gesigneerd en gedateerd 1869, 16 x 25.5 cm / 32 x 41 cm - foxing.
Te koop voor € 240
Maten incl. lijst: 10 x 9 cm.
Te koop voor € 250
Olieverf op verdoekt doek, r.o. gesigneerd, 50.5 x 70.3 cm / 65 x 84.6 cm.
Verkocht voor € 470
Olieverf op verdoekt doek, r.o. gesigneerd, 28 x 43 cm / 54 x 69.5 cm.
Te koop voor € 400
Olieverf op doek, 30 x 42.7 cm / 44.4 x 57.1 cm.
Verkocht voor € 160
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd 1867, 58.5 x 46.5 cm / 74.5 x 62 cm.
Te koop voor € 320
Olieverf op (verdoekt) doek, l.o. gesigneerd, 25 x 20 cm / 31.5 x 26.5 cm.
Te koop voor € 550
Pastel, r.b. gesigneerd, 47.5 x 39 cm / 72 x 60 cm.
Te koop voor € 640
Olieverf op board, l.o. gesigneerd, 45 x 60 cm / 61.5 x 76.5 cm.
Verkocht voor € 1300
Olieverf op paneel, 14.5 x 21 cm / 32.6 x 39 cm.
Te koop voor € 300
Marouflé, l.o. gesigneerd, 45 x 55 cm / 56 x 64.5 cm.
Verkocht voor € 800
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 40.5 x 50.7 cm / 56.5 x 68 cm.
Te koop voor € 400
Gouache, r.o. gesigneerd en gedateerd '50, 49 x 35 cm / 67.5 x 54 cm - vouw middenover.
Te koop voor € 240
Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 24 x 30 cm / 40 x 46 cm.
Verkocht voor € 1000
Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 22 x 17 cm / 32 x 26.5 cm - in fraaie Heijdenrijk lijst.
Verkocht voor € 400
Gemengde techniek (houtskool met aquarel), r.o. gesigneerd, 54 x 36 cm / 73 x 53 cm.
Verkocht voor € 150