Kavels per pagina:

Lotnummer 103

Leendert van der Vlist (1894-1962) - Keukenstilleven met tegels, aardewerk en tinnen kan

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 40 x 50 cm / 58 x 68 cm.

Verkocht voor € 250

Lotnummer 104

Johann Hendrik van Mastenbroek (1875-1945) - Afgemeerde schepen aan de kade te Rotterdam

Aquarel, r.o. gesigneerd, 17.5 x 26.5 cm / 32.2 x 40 cm - foxing.

Te koop voor € 300

Lotnummer 105

Gerhard Arij Ludwig Morgenstjerne Munthe (1875-1927) - Schelpenvisser bij uitvarende boten

Marouflé, l.o. gesigneerd, 34 x 50.5 / 53 x 69.5 cm.

Verkocht voor € 600

Lotnummer 106

Jacobus Johannes Doeser (1884-1970) - Bloemstilleven

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 60 x 80 cm / 78 x 98 cm.

Te koop voor € 120

Lotnummer 107

Evert Moll (1878-1955) - Bedrijvigheid in de haven van Rotterdam

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 50.5 x 70.7 cm / 65.4 x 85.4 cm.

Te koop voor € 750

Lotnummer 108

Herman Bogman (1890-1975) - Haven Ouddorp

Olieverf op board, l.o. gesigneerd, 16.3 x 20.9 cm / 20.5 x 27.1 cm.

Verkocht voor € 400

Lotnummer 109

Hollandse school, 19e eeuw, J. v. Hoorn - Stadsstraatje met figuren

Olieverf op (verdoekt) doek, l.o. gesigneerd, mogelijk Jhr. Jan Westpalm van Hoorn (1817-1881), voormalig burgemeester van Gorinchem en lid van de Prov. Staten van Zuid-Holland, 24.5 x 18.5 cm / 38 x 32 cm.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 110

Herman Frederick Carel ten Kate (1822-1891) - De krijgsraad

Aquarel, l.o. gesigneerd en gedateerd 1864, 23.5 x 31.5 cm / 39 x 46.5 cm.

Verkocht voor € 320

Lotnummer 111

Naar Peter Paul Rubens, 17e/18e eeuw - Kindermoord te Bethlehem

Olieverf op koper, niet gesigneerd, 84 x 104 cm - niet ingelijst.

Te koop voor € 640

Lotnummer 112

Herman Frederick Carel Ten Kate (1822-1891) - De opschepper (monnik, twee edelvrouwen en ridder op kasteelmuur)

Aquarel, r.o. gesigneerd en gedateerd 1869, 16 x 25.5 cm / 32 x 41 cm - foxing.

Te koop voor € 240

Lotnummer 113

Een 19e eeuwse portret miniatuur van Mozart

Maten incl. lijst: 10 x 9 cm.

Te koop voor € 250

Lotnummer 114

Adrianus Johannes Groenewegen (1874-1963) - Twee vrouwen en koe op erf

Olieverf op verdoekt doek, r.o. gesigneerd, 50.5 x 70.3 cm / 65 x 84.6 cm.

Verkocht voor € 470

Lotnummer 115

Frederick Henry Henshaw (1807-1891) - Landschap met figuren en paarden

Olieverf op verdoekt doek, r.o. gesigneerd, 28 x 43 cm / 54 x 69.5 cm.

Te koop voor € 400

Lotnummer 116

Hollandse school, 19e eeuw - Winters landschap met schaatsers

Olieverf op doek, 30 x 42.7 cm / 44.4 x 57.1 cm.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 117

Ferdinand Lepié (1824-1883) - Monnik en misdienaar in gotisch kerkinterieur

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd 1867, 58.5 x 46.5 cm / 74.5 x 62 cm.

Te koop voor € 320

Lotnummer 118

Gustav Süs (1823-1881) - Meisje met schaap

Olieverf op (verdoekt) doek, l.o. gesigneerd, 25 x 20 cm / 31.5 x 26.5 cm.

Te koop voor € 550

Lotnummer 119

Willy Sluiter (1873-1949) - Handwerkende vissersvrouw

Pastel, r.b. gesigneerd, 47.5 x 39 cm / 72 x 60 cm.

Te koop voor € 640

Lotnummer 120

Marie Henri Mackenzie (1878-1961) - Winters dorpsgezicht

Olieverf op board, l.o. gesigneerd, 45 x 60 cm / 61.5 x 76.5 cm.

Verkocht voor € 1300

Lotnummer 121

Hollandse school, 19e eeuw - Genrevoorstelling van een wapenhandelaar in 17e eeuwse trant

Olieverf op paneel, 14.5 x 21 cm / 32.6 x 39 cm.

Te koop voor € 300

Lotnummer 122

William Henry Singer (1868-1943) - Gezicht op de Olden rivier in Noorwegen

Marouflé, l.o. gesigneerd, 45 x 55 cm / 56 x 64.5 cm.

Verkocht voor € 800

Lotnummer 123

Willm Frederik Noordijk (1887-1970) - Paarden, figuren en hooiwagen op binnenplaats

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 40.5 x 50.7 cm / 56.5 x 68 cm.

Te koop voor € 400

Lotnummer 124

Theo Kurpershoek (1914-1998) - Op de bouwplaats

Gouache, r.o. gesigneerd en gedateerd '50, 49 x 35 cm / 67.5 x 54 cm - vouw middenover.

Te koop voor € 240

Lotnummer 125

Constant David Ludovic Artz (1870-1951) - Eendenfamilie aan de waterkant

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 24 x 30 cm / 40 x 46 cm.

Verkocht voor € 1000

Lotnummer 126

Ferdinand Carl Sierig (of Sierigh) (1839-1905) - Verliefd visserspaar in de duinen

Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 22 x 17 cm / 32 x 26.5 cm - in fraaie Heijdenrijk lijst.

Verkocht voor € 400

Lotnummer 127

Bela K. gesigneerd - Monte Carlo

Gemengde techniek (houtskool met aquarel), r.o. gesigneerd, 54 x 36 cm / 73 x 53 cm.

Verkocht voor € 150

Kavels per pagina: