Olieverf op doek, r.o. W. Voorendt gesigneerd en gedateerd 1911, 35 x 51 cm / 50 x 66 cm.
Verkocht voor € 160
Aquarel, r.o. gesigneerd, 25 x 22 cm / 48.5 x 44.5 cm - scheurtje r.b.
Verkocht voor € 240
Olieverf op board, r.o. gesigneerd, 18 x 13 cm / 23 x 18 cm.
Verkocht voor € 40
Aquarel, l.o. gesigneerd, 29 x 16 cm / 49 x 36 cm - in fraaie Heijdenrijk lijst.
Verkocht voor € 770
Litho affiche, "The first parrot orchestra", 60 x 80 cm / niet ingelijst.
Te koop voor € 40
Acryl op paneel, l.o. gesigneerd en gedateerd '99, 99 x 121.5 cm / 100.5 x 123 cm.
Verkocht voor € 160
Gouache, r.o. gesigneerd, 20 x 17.5 cm / 30.5 x 26.5 cm.
Te koop voor € 65
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 30 x 40 cm /41 x 51 cm - dient te worden schoon gemaakt en opnieuw te worden gespannen.
Verkocht voor € 200
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd en gedateerd '51, 82 x 114 cm / 110 x 143 cm - Cremer's zus Louise was getrouwd met Starkenborgh's broer Nicolaas. Dit werk hing op de tentoonstelling "Levende Meesters" bij H.J. Groot te Den Haag in 1851 en is op veiling aangeboden bij van Marle & Bignell in 1948.
Verkocht voor € 2200
Olieverf op (verdoekt) doek, r.o. gesigneerd, 65 x 100.5 cm / 88 x 123 cm.
Te koop voor € 750
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 15.5 x 30 cm / 29 x 45 cm.
Verkocht voor € 160
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd en gedateerd '99, 100 x 100 cm / 105 x 105 cm.
Verkocht voor € 90
Olieverf op (verdoekt) doek, r.o. gesigneerd, 100 x 120 cm / 116.5 x 136.5 cm - inschilderingen.
Te koop voor € 6000
Olieverf op paneel, niet gesigneerd, 27 x 22 / 40 x 35 cm.
Verkocht voor € 360
Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 21 x 27 cm / 26.7 x 33 cm.
Verkocht voor € 1200
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 55 x 47 cm / 70 x 63 cm.
Verkocht voor € 840
Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd en verso gedateerd 1907, 26 x 36 cm / 34 x 44 cm.
Verkocht voor € 70
Aquarel, r.o. gemonogrammeerd, 19.5 x 14 cm / 35.5 x 30.5 cm - l.b. scheurtje in papier.
Te koop voor € 160
Aquarel, l.o. gesigneerd, 26.5 x 20 / 51 x 45 cm - opgeplakt, kras.
Verkocht voor € 140
Aquarel, r.o. gesigneerd, 30.5 x 52 cm / 56.5 x 77 cm.
Verkocht voor € 2500
Marouflé, l.o. gesigneerd en gedateerd '09, 25.5 x 41.7 cm / 37.8 x 53.7 cm.
Verkocht voor € 1100
Marouflé, 30.6 x 40 cm / 42.3 x 53.3 cm.
Verkocht voor € 50
Aquarel, r.o. gesigneerd, 29.5 x 23.5 cm - niet ingelijst.
Verkocht voor € 300
Aquarellen en tekeningen, niet ingelijst.
Verkocht voor € 100
Marouflé, niet gesigneerd, l.o. gedateerd 6. sept. '89, 15.5 x 24 cm / 27.5 x 35.8 cm.
Verkocht voor € 50