Kavels per pagina:

Lotnummer 76

Hollandse/Belgische school - Napoleon bij ingedutte soldaat

Olieverf op doek, r.o. W. Voorendt gesigneerd en gedateerd 1911, 35 x 51 cm / 50 x 66 cm.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 77

Mogelijk Johan Hendrik Weissenbruch (1824-1903) - Molen aan water

Aquarel, r.o. gesigneerd, 25 x 22 cm / 48.5 x 44.5 cm - scheurtje r.b.

Verkocht voor € 240

Lotnummer 78

Henk Poeder (1964) - Gaai

Olieverf op board, r.o. gesigneerd, 18 x 13 cm / 23 x 18 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 79

Jacob Maris (1837-1899) - Hengelaar

Aquarel, l.o. gesigneerd, 29 x 16 cm / 49 x 36 cm - in fraaie Heijdenrijk lijst.

Verkocht voor € 770

Lotnummer 80

Walasse Ting - Gallery Delaive Amsterdam, 1983

Litho affiche, "The first parrot orchestra", 60 x 80 cm / niet ingelijst.

Te koop voor € 40

Lotnummer 81

Jos Mosselveld (1942) - Compositie

Acryl op paneel, l.o. gesigneerd en gedateerd '99, 99 x 121.5 cm / 100.5 x 123 cm.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 82

Johannes Lodewijk 'Louis' Schrikkel (1903-1995) - Portret van de journalist en kunstcriticus René Frank

Gouache, r.o. gesigneerd, 20 x 17.5 cm / 30.5 x 26.5 cm.

Te koop voor € 65

Lotnummer 83

Gerardus Johannes Delfgaauw (1882-1947) - Gezicht op Dordrecht

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 30 x 40 cm /41 x 51 cm - dient te worden schoon gemaakt en opnieuw te worden gespannen.

Verkocht voor € 200

Lotnummer 84

Jacobus Johannes Cremer (1827-1880) en Willem Tjarda van Starckenborgh Stachouwer (1823-1885) - "Riviergezigt bij buiig weer"

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd en gedateerd '51, 82 x 114 cm / 110 x 143 cm - Cremer's zus Louise was getrouwd met Starkenborgh's broer Nicolaas. Dit werk hing op de tentoonstelling "Levende Meesters" bij H.J. Groot te Den Haag in 1851 en is op veiling aangeboden bij van Marle & Bignell in 1948.

Verkocht voor € 2200

Lotnummer 85

Onduidelijk gesigneerd - Stilleven met rozen en gieter

Olieverf op (verdoekt) doek, r.o. gesigneerd, 65 x 100.5 cm / 88 x 123 cm.

Te koop voor € 750

Lotnummer 86

Daniël Noteboom (1877-1943) - Schelpenvissers op het strand

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 15.5 x 30 cm / 29 x 45 cm.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 87

Douwe Idema (1953) - Compositie

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd en gedateerd '99, 100 x 100 cm / 105 x 105 cm.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 88

Ferdinand Hart Nibbrig (1866-1915) - Een zomerse wandeling

Olieverf op (verdoekt) doek, r.o. gesigneerd, 100 x 120 cm / 116.5 x 136.5 cm - inschilderingen.

Te koop voor € 6000

Lotnummer 89

Hollandse school 17/18e eeuw - Genrestuk van drinkend paar waarvan man met rode oortjes daarbij een jongetje met de kurkentrekker

Olieverf op paneel, niet gesigneerd, 27 x 22 / 40 x 35 cm.

Verkocht voor € 360

Lotnummer 90

Petrus Gerardus Vertin (1819-1893) - Straatje met figuren

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 21 x 27 cm / 26.7 x 33 cm.

Verkocht voor € 1200

Lotnummer 91

Jan van Vuuren (1871-1941) - Dorpsstraatje

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 55 x 47 cm / 70 x 63 cm.

Verkocht voor € 840

Lotnummer 92

Frits Hubeek (1884-1952) - "Morgenstemming" achter het Tolpad te Amsterdam

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd en verso gedateerd 1907, 26 x 36 cm / 34 x 44 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 95

Hubertus van Hove (1814-1865) - Historiserende scène uit de Tachtigjarige Oorlog

Aquarel, r.o. gemonogrammeerd, 19.5 x 14 cm / 35.5 x 30.5 cm - l.b. scheurtje in papier.

Te koop voor € 160

Lotnummer 96

Willem Anton Alexander Knip (1883-1967) - Gezicht op het stadhuis van Veere vanaf de Kaai

Aquarel, l.o. gesigneerd, 26.5 x 20 / 51 x 45 cm - opgeplakt, kras.

Verkocht voor € 140

Lotnummer 97

Willem Hendrik van der Nat (1865-1929) - Herder met schaapskudde op de hei

Aquarel, r.o. gesigneerd, 30.5 x 52 cm / 56.5 x 77 cm.

Verkocht voor € 2500

Lotnummer 98

Willem Hendrik van der Nat (1865-1929) - Boerenerf

Marouflé, l.o. gesigneerd en gedateerd '09, 25.5 x 41.7 cm / 37.8 x 53.7 cm.

Verkocht voor € 1100

Lotnummer 99

Hollandse school - Sluisje bij boerderij

Marouflé, 30.6 x 40 cm / 42.3 x 53.3 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 100

Anne Jan Pelsma (18884-1956) - Oranje boven!

Aquarel, r.o. gesigneerd, 29.5 x 23.5 cm - niet ingelijst.

Verkocht voor € 300

Lotnummer 101

Anne Jan Pelsma (18884-1956) - Veertien werken op papier

Aquarellen en tekeningen, niet ingelijst.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 102

Toegeschreven aan Jacob Huybrecht Hollestelle (1858-1920) - Figuren op dorpsweggetje

Marouflé, niet gesigneerd, l.o. gedateerd 6. sept. '89, 15.5 x 24 cm / 27.5 x 35.8 cm.

Verkocht voor € 50

Kavels per pagina: