Kavels per pagina:

Lotnummer 153

Louis van Soest (1867-1948) - Stadsgezicht met brug

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 50 x 60 cm - restauratie r.m., niet ingelijst.

Verkocht voor € 130

Lotnummer 154

Cornelis de Wit (1949) - Stilleven met oesters en roemer

Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 20 x 25 cm, niet ingelijst.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 155

Jose van Gool (1945) - Flaneren langs het strand

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd 2001, 60 x 120 cm / 65 x 125 cm.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 156

Naar Adam Styka - Liefde onder de Noord-Afrikaanse zon

Olieverf op paneel, H. Naderali r.o. gesigneerd, 39 x 24 cm / 48 x 33 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 157

Wilhelm Christian Georg Rueter (1875-1966) - Portret van een oude man

Olieverf op doek, r.b. gesigneerd, 49 x 40.5 cm / 67 x 57 cm - geplakt scheurtje r.m.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 158

Hollandse school, eerste helft 20e eeuw - Stadsgezicht

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 24.4 x 30.6 cm / 38.5 x 44.5 cm.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 159

Onbekend - Drie figuren bij vogelkooi

Marouflé, onduidelijk r.b. gesigneerd en gedateerd (Martyn '54?), 15 x 12 / 30 x 25 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 160

Jan Frank Niemantsverdriet (1885-1945) - "Dans" en twee dansende figuren

2x Houtsnede op rijstpapier, r.o. potlood gesigneerd, 17 x 9.3 cm en 17 x 9.5 cm, - niet ingelijst - de 2e met vochtschade buiten de druk.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 161

Vicente de Parades (1845-1903) - Louis XVI recervant Molière a Versailles

Litho, Landeker & Brown, Londen, 37.5 x 60.5 cm / 73 x 91 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 162

Vicente de Parades (1845-1903) - Marie Antoinette et ses Intimes à Fontainebleau

Litho, Landeker & Brown, Londen, 40 x 60.5 cm / 73 x 91 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 163

Veronica Nahmias (1954) - Familieportret met ballon

Ets 10/50, r.o. gesigneerd en gedateerd '81, 28.5 x 40 cm / 46.5 x 50.5 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 164

Twee aquarellen met militaire onderwerpen, 1886 en 1894

Een portret van man in uniform met 2 sterren aan boord, r.o. onduidelijk (G.A.F.?) gemonogrammeerd en gedateerd 1886 - hoekje r.b., niet ingelijst, 33.5 x 23 cm, en Hollandse school - een cavalerist te paard met nummer 12 op boord, r.o. Overeijnder gesigneerd en gedateerd 4 dec. 1894, 53 x 36 cm - hoekje l.b., vlekken, niet ingelijst.

Te koop voor € 200

Lotnummer 165

Johannes Evert Hendrik Akkeringa (1861-1942) - Oost Indische kers in gemberpot

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 23 x 28 cm / 38 x 44 cm.

Verkocht voor € 700

Lotnummer 166

Vermoedelijk Nine Minnema (1883-1944) - Ochtendschemer in het duin

Gouache, l.o. gemonogrammeerd en verso gesigneerd, 23 x 36 cm / 26 x 39 cm, Minnema was schrijver, letterkundige en voorzitter van de Algemeene Nederlandsche Vrouwen-Organisatie (ANVO).

Verkocht voor € 25

Lotnummer 167

Piet Wiegman (1885-1963) - Scheveningen

Gemengde techniek, r.o. gesigneerd, 20.5 x 11 cm / 40 x 28 cm - glasplaat ontbreekt.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 168

Josef Thoma (1828-1899) - Alpenlandschap

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd en gedateerd 1865, 75 x 100 cm / 115 x 140 cm.

Verkocht voor € 750

Lotnummer 169

Hendrikus Elias Roodenburg (1895-1987) - Bloemstilleven

Aquarel, r.o. gesigneerd en gedateerd '75 en l.o. geadresseerd: 'voor Miekske 23 juli 1975', 37.5 x 49 cm / 50.5 x 61.5 cm.

Te koop voor € 70

Lotnummer 170

Fred Arends (1949) - Ijsvermaak

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 38 x 46 cm / 59.5 x 67 cm.

Te koop voor € 1250

Lotnummer 171

Jan Sluijters (1881-1957) - Haan en eend

Houtsnede, m.o. potlood gesigneerd en gedateerd 1947, 9 x 7 cm - niet ingelijst.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 172

Hollandse school, 2e kwart 19e eeuw - Portret van een heer met tropische vogels onder stolp

Olieverf op doek, niet gesigneerd, 73 x 90 cm / 88 x 115 cm - restauraties, w.o. r. naast gezicht.

Verkocht voor € 280

Lotnummer 173

Johannes Akkeringa (1861-1942) - Vissersvolk bij bomschuiten op het strand

Houtskooltekening, r.o. gemonogrammeerd, 13 x 20 cm / 26 x 36 cm.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 174

Evert Moll (1878-1955) - Driemaster in de Rotterdamse haven

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 31.5 x 38.5 / 50 x 57 cm.

Verkocht voor € 500

Lotnummer 176

Hollandse school, 19e eeuw - Kindje met zonnehoed

Aquarel, niet gesigneerd, verso onduidelijk toegeschreven (Jan Hend. ... burg?) en gedateerd 1850, 24 x 18 cm / 29 x 23.5 cm - opgeplakt.

Te koop voor € 65

Lotnummer 177

Belgische school, F. Godefroy gesigneerd - Vissersschepen op zee

Verkocht voor € 160

Lotnummer 178

Henk Poeder (1964) - Putter op besneeuwde tak

Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 18 x 13 cm / 23 x 18 cm.

Verkocht voor € 60

Kavels per pagina: