Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 50 x 60 cm - restauratie r.m., niet ingelijst.
Verkocht voor € 130
Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 20 x 25 cm, niet ingelijst.
Verkocht voor € 120
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd 2001, 60 x 120 cm / 65 x 125 cm.
Verkocht voor € 160
Olieverf op paneel, H. Naderali r.o. gesigneerd, 39 x 24 cm / 48 x 33 cm.
Te koop voor € 80
Olieverf op doek, r.b. gesigneerd, 49 x 40.5 cm / 67 x 57 cm - geplakt scheurtje r.m.
Verkocht voor € 160
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 24.4 x 30.6 cm / 38.5 x 44.5 cm.
Verkocht voor € 90
Marouflé, onduidelijk r.b. gesigneerd en gedateerd (Martyn '54?), 15 x 12 / 30 x 25 cm.
Verkocht voor € 40
2x Houtsnede op rijstpapier, r.o. potlood gesigneerd, 17 x 9.3 cm en 17 x 9.5 cm, - niet ingelijst - de 2e met vochtschade buiten de druk.
Verkocht voor € 40
Litho, Landeker & Brown, Londen, 37.5 x 60.5 cm / 73 x 91 cm.
Verkocht voor € 80
Litho, Landeker & Brown, Londen, 40 x 60.5 cm / 73 x 91 cm.
Verkocht voor € 80
Ets 10/50, r.o. gesigneerd en gedateerd '81, 28.5 x 40 cm / 46.5 x 50.5 cm.
Te koop voor € 40
Een portret van man in uniform met 2 sterren aan boord, r.o. onduidelijk (G.A.F.?) gemonogrammeerd en gedateerd 1886 - hoekje r.b., niet ingelijst, 33.5 x 23 cm, en Hollandse school - een cavalerist te paard met nummer 12 op boord, r.o. Overeijnder gesigneerd en gedateerd 4 dec. 1894, 53 x 36 cm - hoekje l.b., vlekken, niet ingelijst.
Te koop voor € 200
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 23 x 28 cm / 38 x 44 cm.
Verkocht voor € 700
Gouache, l.o. gemonogrammeerd en verso gesigneerd, 23 x 36 cm / 26 x 39 cm, Minnema was schrijver, letterkundige en voorzitter van de Algemeene Nederlandsche Vrouwen-Organisatie (ANVO).
Verkocht voor € 25
Gemengde techniek, r.o. gesigneerd, 20.5 x 11 cm / 40 x 28 cm - glasplaat ontbreekt.
Verkocht voor € 40
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd en gedateerd 1865, 75 x 100 cm / 115 x 140 cm.
Verkocht voor € 750
Aquarel, r.o. gesigneerd en gedateerd '75 en l.o. geadresseerd: 'voor Miekske 23 juli 1975', 37.5 x 49 cm / 50.5 x 61.5 cm.
Te koop voor € 70
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 38 x 46 cm / 59.5 x 67 cm.
Te koop voor € 1250
Houtsnede, m.o. potlood gesigneerd en gedateerd 1947, 9 x 7 cm - niet ingelijst.
Verkocht voor € 100
Olieverf op doek, niet gesigneerd, 73 x 90 cm / 88 x 115 cm - restauraties, w.o. r. naast gezicht.
Verkocht voor € 280
Houtskooltekening, r.o. gemonogrammeerd, 13 x 20 cm / 26 x 36 cm.
Verkocht voor € 90
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 31.5 x 38.5 / 50 x 57 cm.
Verkocht voor € 500
Aquarel, niet gesigneerd, verso onduidelijk toegeschreven (Jan Hend. ... burg?) en gedateerd 1850, 24 x 18 cm / 29 x 23.5 cm - opgeplakt.
Te koop voor € 65
Verkocht voor € 160
Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 18 x 13 cm / 23 x 18 cm.
Verkocht voor € 60