Kavels per pagina:

Lotnummer 407

Bernhard Essers (1893-1945) - Aankomst van de lente

Houtsnede, r.o. in de plaat gemonogrammeerd, 56.5 x 38.5 / 73 x 55 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 408

Hollandse school - Portret van een man

Olieverf op paneel, r.o. onduidelijk gesigneerd, 31 x 24.5 cm / 44 x 38 cm.

Te koop voor € 60

Lotnummer 409

Willem Adrianus Fabri (1853-1925) - De paddenstoelenplukker

Aquarel, l.o. gesigneerd, 60.5 x 44 cm / 69 x 52 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 410

Hollandse school - Boomgaard in de lente

Olieverf op doek, l.o. onduidelijk gemonogrammeerd (E.B. of E.P.?), 80 x 100 cm / 96 x 116 cm.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 411

Naar Jan Jacob Schenkel - Kerkinterieur met figuren

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 22.8 x 28.8 cm / 35 x 41 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 412

Louis van der Pol (1896-1982) - Dames voor verlichte etalage

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 18 x 24 cm / 25 x 31 cm.

Verkocht voor € 320

Lotnummer 413

Een 17e eeuwse panoramaprent van Utrecht naar een ontwerp van Herman Saftleven

Gravure, handgekleurd, 26 x 35.5 cm / 42.5 x 53.5 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 414

Naar Abraham Delfos (1731-1820) del. - De Leidse poorten

Acht kopergravures origineel uit 1762, 20e eeuwse uitgave, gegraveerd door Delfos, Joannes Jacobus Bylaert (1734-1809) en Jan de Beyer (1703-c.1785), De Mare Poort, De Witte Poort, De Zyl Poort, De Hogewoertsche poort, De Heere Poort, De Morsch Poort, De Koe Poort en de Rhynsburgsche Poort, 13 x 17 cm, daarbij een gravure van de Hooglandse kerk, 20e eeuwse uitgave, 14.5 x 19 cm, alle in kleur, inlijstingen niet helemaal gelijk.

Verkocht voor € 190

Lotnummer 415

Hollandse school - Veldboeket in glazen vaas

Olieverf op karton, verso toegeschreven aan Theo Goedvriend, 29.5 x 24.5 cm / 44.5 x 35 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 416

Hollandse school, 17e eeuw - Bedelmonnik en weldoenster

Olieverf op doek, verso toegeschreven aan "Martin Sorgh," vermoedelijk bedoeld Hendrick Martensz. Sorgh, niet gesigneerd, 33 x 39 cm / 50 x 56 cm - bedoekt, restauraties, kleine inschilderingen, w.o. hand monnik.

Verkocht voor € 320

Lotnummer 417

H. Noteboom - Drie tronies

3 houtskooltekeningen, gesigneerd en gedateerd 1960, 1961 en 1 niet gedateerd, maten incl. lijsten: 53 x 43 cm, 53 x 48.5 cm en 64 x 48 cm - vochtschade en foxing.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 418

Cornelis de Wit (1949) - Stilleven met citroen op tinnen schotel

Verkocht voor € 120

Lotnummer 419

Petrus Franciscus Greive (1811-1872) - Portret van een 17e eeuwse militair

Aquarel, r.o. gemonogrammeerd, 32.5 x 23.3 cm / 44 x 34.8 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 420

Bram Tielen (1921-2009) - "Fietsenstalling (bewaakt)"

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 39.3 x 49.3 cm / 56 x 66 cm.

Te koop voor € 600

Lotnummer 421

Aarnout van Gilst (1898-1982) - Bloemenmarkt te Delft

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd met pseudoniem "M. Ottee," 30 x 24.5 cm / 36.5 x 30.5 cm.

Verkocht voor € 245

Lotnummer 422

Hollandse school, ca. 1800, - Portret van Pieter Lucas

Gouache, niet gesigneerd, 17.5 x 14 cm / 31 x 28 cm (geboren ca. 1770, paarden- postmeester en commissaris van het veer te Lage Zwaluwe).

Verkocht voor € 160

Lotnummer 423

Willem George Frederik Jansen (1871-1949) - Boerenerf met koeien

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 15 x 21 cm / 25 x 31 cm.

Verkocht voor € 200

Lotnummer 424

Charlotte Leene (1945) - Liggend naakt

Acrylverf op doek, r.o. gesigneerd, 60 x 90 cm / 70 x 100 cm.

Verkocht voor € 200

Lotnummer 425

Jean Droit (1884-1961), 2 spotprenten, "le Maitre est Absent" & "Coup de Maitre"

Gedrukt door J.E. Goossens, uitgegeven door Dietrich & Cie Éditeurs Bruxelles, 32 x 42 / 52 x 60 en 54 x 67 cm.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 426

Willem Cornelis Rip (1856-1922) - Schepen op rivier

Aquarel, r.o. gesigneerd, 35.3 x 50.3 cm / 55.2 x 70.2 cm.

Te koop voor € 1200

Lotnummer 427

Jaap Weiland (1891-1970) - Parkgezicht

Gemengde techniek, l.o. gesigneerd en gedateerd '57, 23 x 33 cm / 45 x 55 cm.

Te koop voor € 50

Lotnummer 428

Marte Röling (1939) - Beatrix

Zeefdruk, r.o. gesigneerd en gedateerd 1990, 171/200, 72 x 81 / 74 x 83 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 429

H. van Riet (1883-1962) - Stilleven met fruit, bloemen en fles

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 32.5 x 40 cm / 55 x 62 cm.

Te koop voor € 150

Lotnummer 430

Onduidelijk gesigneerd - Strijdende cavalerie

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 30 x 91 cm / 56 x 118 cm.

Te koop voor € 120

Lotnummer 431

Johan Briedé (1885-1980) - "Spanderswoud Hilversum"

Olieverf doek, r.o. gesigneerd en gedateerd 1945, 40.5 x 30.5 cm / 54 x 44 cm.

Te koop voor € 500

Kavels per pagina: