Houtsnede, r.o. in de plaat gemonogrammeerd, 56.5 x 38.5 / 73 x 55 cm.
Verkocht voor € 70
Olieverf op paneel, r.o. onduidelijk gesigneerd, 31 x 24.5 cm / 44 x 38 cm.
Te koop voor € 60
Aquarel, l.o. gesigneerd, 60.5 x 44 cm / 69 x 52 cm.
Te koop voor € 40
Olieverf op doek, l.o. onduidelijk gemonogrammeerd (E.B. of E.P.?), 80 x 100 cm / 96 x 116 cm.
Verkocht voor € 120
Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 22.8 x 28.8 cm / 35 x 41 cm.
Verkocht voor € 60
Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 18 x 24 cm / 25 x 31 cm.
Verkocht voor € 320
Gravure, handgekleurd, 26 x 35.5 cm / 42.5 x 53.5 cm.
Verkocht voor € 40
Acht kopergravures origineel uit 1762, 20e eeuwse uitgave, gegraveerd door Delfos, Joannes Jacobus Bylaert (1734-1809) en Jan de Beyer (1703-c.1785), De Mare Poort, De Witte Poort, De Zyl Poort, De Hogewoertsche poort, De Heere Poort, De Morsch Poort, De Koe Poort en de Rhynsburgsche Poort, 13 x 17 cm, daarbij een gravure van de Hooglandse kerk, 20e eeuwse uitgave, 14.5 x 19 cm, alle in kleur, inlijstingen niet helemaal gelijk.
Verkocht voor € 190
Olieverf op karton, verso toegeschreven aan Theo Goedvriend, 29.5 x 24.5 cm / 44.5 x 35 cm.
Te koop voor € 80
Olieverf op doek, verso toegeschreven aan "Martin Sorgh," vermoedelijk bedoeld Hendrick Martensz. Sorgh, niet gesigneerd, 33 x 39 cm / 50 x 56 cm - bedoekt, restauraties, kleine inschilderingen, w.o. hand monnik.
Verkocht voor € 320
3 houtskooltekeningen, gesigneerd en gedateerd 1960, 1961 en 1 niet gedateerd, maten incl. lijsten: 53 x 43 cm, 53 x 48.5 cm en 64 x 48 cm - vochtschade en foxing.
Verkocht voor € 45
Verkocht voor € 120
Aquarel, r.o. gemonogrammeerd, 32.5 x 23.3 cm / 44 x 34.8 cm.
Verkocht voor € 20
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 39.3 x 49.3 cm / 56 x 66 cm.
Te koop voor € 600
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd met pseudoniem "M. Ottee," 30 x 24.5 cm / 36.5 x 30.5 cm.
Verkocht voor € 245
Gouache, niet gesigneerd, 17.5 x 14 cm / 31 x 28 cm (geboren ca. 1770, paarden- postmeester en commissaris van het veer te Lage Zwaluwe).
Verkocht voor € 160
Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 15 x 21 cm / 25 x 31 cm.
Verkocht voor € 200
Acrylverf op doek, r.o. gesigneerd, 60 x 90 cm / 70 x 100 cm.
Verkocht voor € 200
Gedrukt door J.E. Goossens, uitgegeven door Dietrich & Cie Éditeurs Bruxelles, 32 x 42 / 52 x 60 en 54 x 67 cm.
Verkocht voor € 120
Aquarel, r.o. gesigneerd, 35.3 x 50.3 cm / 55.2 x 70.2 cm.
Te koop voor € 1200
Gemengde techniek, l.o. gesigneerd en gedateerd '57, 23 x 33 cm / 45 x 55 cm.
Te koop voor € 50
Zeefdruk, r.o. gesigneerd en gedateerd 1990, 171/200, 72 x 81 / 74 x 83 cm.
Verkocht voor € 80
Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 32.5 x 40 cm / 55 x 62 cm.
Te koop voor € 150
Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 30 x 91 cm / 56 x 118 cm.
Te koop voor € 120
Olieverf doek, r.o. gesigneerd en gedateerd 1945, 40.5 x 30.5 cm / 54 x 44 cm.
Te koop voor € 500