Kavels per pagina:

Lotnummer 381

Dirk Koets (1895-1956) - Bootjes aan kade

Houtskool, r.o. gesigneerd, 38 x 26 cm / 39.5 x 27.5 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 382

Jean Lurcat (1892-1966) - Le Coq

Een druk naar een tapijt, 57 x 40 cm / 80 x 61 cm.

Te koop voor € 50

Lotnummer 383

Hollandse school - Twee spelende kinderen met zeilbootje

Olieverf op doek, ongesigneerd (verso toegeschreven aan Kever), 16.5 x 24 / 31 x 38.5 cm.

Verkocht voor € 135

Lotnummer 384

Johannes Josephus Garjeanne (1860-1930) - Twee stadsgezichten en twee boerderijtjes

4x gemengde techniek, l.o. en 1x r.o. gesigneerd, 54 x 44 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 385

Toegeschreven aan Johannes Anthonie Balthazar Stroebel (1821-1905) - Figuren in interieur

Olieverf op paneel, 16 x 21 cm / 32.5 x 37 cm.

Te koop voor € 360

Lotnummer 386

Jos Croin (1894-1949) - Gezicht op Institut de France en Pont des Arts te Parijs

Olieverf op doek l.o. en verso gesigneerd, 65 x 82 cm / 81 x 97 cm.

Verkocht voor € 185

Lotnummer 387

Naar Jean Cocteau - Nous croyons en l'Europe

Litho, 30 x 44 cm / 45.5 x 56.5 cm.

Te koop voor € 150

Lotnummer 388

Jan Theodorus Giessen (1900-1983) - Voorstellingen met figuren

Houtsnedes op rijstpapier, potlood gesigneerd, alle jaren '20, max. 18.5 x 12.5 cm - niet ingelijst.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 389

Anna Maria Wuijtiers-Blaauw (1865-1944) - Bloemstilleven

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 60 x 80 / 74 x 94 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 390

H. Balman - Hollands stadsgezicht in 19e eeuwse trant

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 30.3 x 40.3 cm / 44.5 x 54.3 cm.

Verkocht voor € 130

Lotnummer 391

Hollandse school - Weg tussen akkers

Olieverf op doek, verso WDJ( ?) gemonogrammeerd en gedateerd 27 april '97, 35 x 45 cm / 41 x 51 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 392

Henk Poeder (1964) - Eieren in schaal

Olieverf op board, r.o. gesigneerd, 21 x 27 cm / 30 x 36 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 393

Berend Eekhout (1870-1951) - Chrysanten in bolvaas

Aquarel, r.o. gesigneerd en gedateerd '98, 43 x 30 cm / 52.5 x 39.5 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 394

Russische school - Landweggetje met bloemen en doorkijkje tussen bomen

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd (Y. Yalvisin?), 50 x 70 / 59 x 79 cm.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 395

Hollandse school - Vier kittens en een mand

Marouflé, 50 x 60 cm / 68 x 78 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 396

Naar Laslett John Pott - Het afscheid van Josephine door Napoleon

Kleurenlitho, l.o. in de druk gesigneerd, 60.5 x 41.5 / 85.5 x 64.5 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 397

Aimé Leon Meyvis (1877-1932) - Polderlandschap met molen

Verkocht voor € 80

Lotnummer 398

Karel Sirag (1948) - "De rode rots"

Olieverf op triplex, verso gesigneerd, genummerd 7531 en gedateerd 1975, 6 x 7 cm / 16 x 17.5 cm.

Te koop voor € 160

Lotnummer 399

Karel Sirag (1948) - Miniatuur van een reptielenkopje

Olieverf op triplex, verso gesigneerd, genummerd 8019 en gedateerd 1980, 2 x 2.9 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 400

Een verzameling grafiek met dierenvoorstellingen

W.o. een serie met 3 litho's van koeien, kleurenets van een nijlpaard, en een litho met zoetwatervissen, etc.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 401

Sylvia Corstanje (1916) - "Westbroekpark"

Olieverf op papier, l.o. gesigneerd, 26 x 37 cm / 32 x 41 cm - geen glas aanwezig.

Te koop voor € 20

Lotnummer 402

Vier etsen m.b.t. Leiden, 3 x Willem A. Veldhorst en 1 x Albertus Wieringa

Wieringa: Academiegebouw, 13 x 17.5 / 27.5 x 31.5 cm, Veldhorst: Koornbeursbrug, Gerechtsgebouw en Gravensteen, alle 10 x 14 / 25.5 x 31 cm, alle fraai gelijst in wortelnotenhouten lijstje.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 403

Gerard Post Greve (1913-1990) - Bloemstilleven

Marouflé, r.o. gesigneerd, 24 x 18 cm / 29 x 23 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 404

Drie topografische kaarten: Luik, Sittard en Heijthuijsen

Kopergravure, "Das Hochstift Lüttich," Joseph von Reilly, ca. 1790, 42 x 45 cm incl. lijst, en 2 litho's "Kuyperkaartjes" - glas Sittard gebarsten.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 406

Ben van Londen (1907-1987) - Boerderij aan bosrand

Aquarel, r.o. gesigneerd en gedateerd 1945, 32 x 40 cm / 39.5 x 47.5 cm.

Verkocht voor € 40

Kavels per pagina: