Houtskool, r.o. gesigneerd, 38 x 26 cm / 39.5 x 27.5 cm.
Verkocht voor € 30
Een druk naar een tapijt, 57 x 40 cm / 80 x 61 cm.
Te koop voor € 50
Olieverf op doek, ongesigneerd (verso toegeschreven aan Kever), 16.5 x 24 / 31 x 38.5 cm.
Verkocht voor € 135
4x gemengde techniek, l.o. en 1x r.o. gesigneerd, 54 x 44 cm.
Te koop voor € 80
Olieverf op paneel, 16 x 21 cm / 32.5 x 37 cm.
Te koop voor € 360
Olieverf op doek l.o. en verso gesigneerd, 65 x 82 cm / 81 x 97 cm.
Verkocht voor € 185
Litho, 30 x 44 cm / 45.5 x 56.5 cm.
Te koop voor € 150
Houtsnedes op rijstpapier, potlood gesigneerd, alle jaren '20, max. 18.5 x 12.5 cm - niet ingelijst.
Verkocht voor € 30
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 60 x 80 / 74 x 94 cm.
Verkocht voor € 70
Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 30.3 x 40.3 cm / 44.5 x 54.3 cm.
Verkocht voor € 130
Olieverf op doek, verso WDJ( ?) gemonogrammeerd en gedateerd 27 april '97, 35 x 45 cm / 41 x 51 cm.
Verkocht voor € 80
Olieverf op board, r.o. gesigneerd, 21 x 27 cm / 30 x 36 cm.
Verkocht voor € 70
Aquarel, r.o. gesigneerd en gedateerd '98, 43 x 30 cm / 52.5 x 39.5 cm.
Verkocht voor € 20
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd (Y. Yalvisin?), 50 x 70 / 59 x 79 cm.
Verkocht voor € 120
Marouflé, 50 x 60 cm / 68 x 78 cm.
Te koop voor € 80
Kleurenlitho, l.o. in de druk gesigneerd, 60.5 x 41.5 / 85.5 x 64.5 cm.
Verkocht voor € 20
Verkocht voor € 80
Olieverf op triplex, verso gesigneerd, genummerd 7531 en gedateerd 1975, 6 x 7 cm / 16 x 17.5 cm.
Te koop voor € 160
Olieverf op triplex, verso gesigneerd, genummerd 8019 en gedateerd 1980, 2 x 2.9 cm.
Te koop voor € 80
W.o. een serie met 3 litho's van koeien, kleurenets van een nijlpaard, en een litho met zoetwatervissen, etc.
Verkocht voor € 45
Olieverf op papier, l.o. gesigneerd, 26 x 37 cm / 32 x 41 cm - geen glas aanwezig.
Te koop voor € 20
Wieringa: Academiegebouw, 13 x 17.5 / 27.5 x 31.5 cm, Veldhorst: Koornbeursbrug, Gerechtsgebouw en Gravensteen, alle 10 x 14 / 25.5 x 31 cm, alle fraai gelijst in wortelnotenhouten lijstje.
Verkocht voor € 100
Marouflé, r.o. gesigneerd, 24 x 18 cm / 29 x 23 cm.
Verkocht voor € 50
Kopergravure, "Das Hochstift Lüttich," Joseph von Reilly, ca. 1790, 42 x 45 cm incl. lijst, en 2 litho's "Kuyperkaartjes" - glas Sittard gebarsten.
Verkocht voor € 40
Aquarel, r.o. gesigneerd en gedateerd 1945, 32 x 40 cm / 39.5 x 47.5 cm.
Verkocht voor € 40