Aquarel, r.o. gesigneerd, 21.5 x 27 cm / 35.5 x 40.5 cm.
Verkocht voor € 240
Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 30.4 x 39.8 cm / 42.4 x 52 cm.
Verkocht voor € 80
4x zeefdruk, alle r.o. potlood gesigneerd en gedateerd 1981-1994, max. incl. lijst 68 x 53 cm.
Verkocht voor € 140
Pastel, r.o. gesigneerd en gedateerd 1992, 45 x 57 cm / 72 x 88 cm.
Verkocht voor € 130
Handgekleurde kopergravure, 24.5 x 49 cm / 35.5 x 59 cm.
Verkocht voor € 30
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 30.5 x 40.5 / 51 x 61 cm.
Verkocht voor € 80
Litho naar een tekening uit 1949, 43 x 32.5 cm / 53.7 x 43.7 cm.
Te koop voor € 200
Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 13 x 18 cm / 18 x 23 cm.
Te koop voor € 40
Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, verso gedateerd 1945 en geannoteerd: de Zuidergasfabriek en watertoren aan de Amstel te Amsterdam, gezien vanuit oostelijke richting," 20 x 26.5 cm / 26 x 32.5 cm.
Verkocht voor € 60
Aquarel, r.o. gesigneerd en gedateerd 1913, 39.5 x 29.5 cm / 50.5 x 40.5 cm.
Verkocht voor € 20
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd 1975, 40 x 50 cm / 50.5 x 60.5 cm.
Te koop voor € 65
Aquarel, l.o. Greeve of Greuve gesigneerd, 40 x 60 cm / 53.5 x 73.5 cm.
Verkocht voor € 40
Aquarel, r.b. gesigneerd en gedateerd 1969, 33 x 21 cm / 46.5 x 34 cm - foxing.
Verkocht voor € 110
Ets E.A. r.o. hand gesigneerd, 30 x 40.5 cm / 49 x 60 cm - verkleurd.
Te koop voor € 40
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 65 x 108 cm / niet ingelijst.
Te koop voor € 20
Olievef op paneel, r.o. gesigneerd, 24.5 x 18.5 cm / 31.5 x 26.5 cm.
Te koop voor € 180
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 67.5 x 54.5 cm / 73 x 60 cm.
Te koop voor € 90
Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 13 x 18 cm, niet ingelijst.
Verkocht voor € 90
Marouflé, niet gesigneerd, 22.5 x 29 cm / 36 x 42 cm - verso toegeschreven.
Verkocht voor € 80
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 70 x 50 / 81 x 61 cm.
Te koop voor € 80
Olieverf op doek, l.o. onduidelijk (W...ier?) gesigneerd, 60 x 90 cm / 82 x 112 cm.
Verkocht voor € 600
Ingekleurde kopergravure, afkomstig uit "Cary's New Universal Atlas," Londen 1799, 49 x 54 cm / 56 x 64 cm.
Verkocht voor € 70
Olieverf op (verdoekt) doek, r.o. gesigneerd, 21.5 x 27 cm / 34 x 40 cm.
Verkocht voor € 80
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd 80 x 60 cm / 105 x 85 cm - restauratie.
Verkocht voor € 70
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 36 x 72 cm / 56 x 92 cm.
Te koop voor € 900