Kavels per pagina:

Lotnummer 356

Jan Hendrik van de Laar (1807-1874) - Interieurscène uit de Tachtigjarige Oorlog

Aquarel, r.o. gesigneerd, 21.5 x 27 cm / 35.5 x 40.5 cm.

Verkocht voor € 240

Lotnummer 357

Naar Willem Roelofs - Waterrijk landschap met molens

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 30.4 x 39.8 cm / 42.4 x 52 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 358

Nic Jonk (1928-1995) - Vier vrouwen

4x zeefdruk, alle r.o. potlood gesigneerd en gedateerd 1981-1994, max. incl. lijst 68 x 53 cm.

Verkocht voor € 140

Lotnummer 359

Nic Jonk (1928-1995) - Zittend naakt

Pastel, r.o. gesigneerd en gedateerd 1992, 45 x 57 cm / 72 x 88 cm.

Verkocht voor € 130

Lotnummer 360

Jacques Rigaud (1681-1754) - Een opticaprent van de Pont Neuf in Parijs, "Autre vuë particuliere de Paris prise du milieu du Pont Neuf"

Handgekleurde kopergravure, 24.5 x 49 cm / 35.5 x 59 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 361

Aarnout van Gilst (1898-1981) - Boerderij aan het water

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 30.5 x 40.5 / 51 x 61 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 362

Naar Henri Matisse - Nu accroupi de dos

Litho naar een tekening uit 1949, 43 x 32.5 cm / 53.7 x 43.7 cm.

Te koop voor € 200

Lotnummer 363

Henk Poeder (1964) - Drie knikkers, rood, wit en blauw

Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 13 x 18 cm / 18 x 23 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 364

Frits Hubeek (1884-1952) - "Februaridag"

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, verso gedateerd 1945 en geannoteerd: de Zuidergasfabriek en watertoren aan de Amstel te Amsterdam, gezien vanuit oostelijke richting," 20 x 26.5 cm / 26 x 32.5 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 365

Willem Hendrik Koppenol (1891-1959) - Heraldisch Calligraphisch Atelier

Aquarel, r.o. gesigneerd en gedateerd 1913, 39.5 x 29.5 cm / 50.5 x 40.5 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 366

Meinert Volkers (1927-2000) - "Landschap in Twente"

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd 1975, 40 x 50 cm / 50.5 x 60.5 cm.

Te koop voor € 65

Lotnummer 367

Hollandse school - Dorp aan de plas

Aquarel, l.o. Greeve of Greuve gesigneerd, 40 x 60 cm / 53.5 x 73.5 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 368

Harry Frans Hubert Maas (1906-1982) - Staand vrouwelijk naakt

Aquarel, r.b. gesigneerd en gedateerd 1969, 33 x 21 cm / 46.5 x 34 cm - foxing.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 369

Toon de Jong (1879-1978) - "Tjalk voor Dordrecht"

Ets E.A. r.o. hand gesigneerd, 30 x 40.5 cm / 49 x 60 cm - verkleurd.

Te koop voor € 40

Lotnummer 370

Indische school - Landschap met meer en vulkaan

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 65 x 108 cm / niet ingelijst.

Te koop voor € 20

Lotnummer 371

Petrus Marius Molijn (1819-1849) - Portret van een jongen

Olievef op paneel, r.o. gesigneerd, 24.5 x 18.5 cm / 31.5 x 26.5 cm.

Te koop voor € 180

Lotnummer 372

Hollandse school - Regenachtig straatje met figuren

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 67.5 x 54.5 cm / 73 x 60 cm.

Te koop voor € 90

Lotnummer 373

Cornelis de Wit (1949) - Stilleven met lichtroze roos

Verkocht voor € 90

Lotnummer 374

Mogelijk Jacob Henricus Maris - Molen aan het water

Marouflé, niet gesigneerd, 22.5 x 29 cm / 36 x 42 cm - verso toegeschreven.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 375

François Jacob Diederich Boers (1914-1987) - Arabische vrouwen met baby aan de maaltijd

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 70 x 50 / 81 x 61 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 376

Hollandse school - Stoomlocomotief bij schemer

Olieverf op doek, l.o. onduidelijk (W...ier?) gesigneerd, 60 x 90 cm / 82 x 112 cm.

Verkocht voor € 600

Lotnummer 377

Een topografische kaart van Nederland: "A New Map of the United Provinces" - 1799

Ingekleurde kopergravure, afkomstig uit "Cary's New Universal Atlas," Londen 1799, 49 x 54 cm / 56 x 64 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 378

Hollandse school - Zomers landschap

Olieverf op (verdoekt) doek, r.o. gesigneerd, 21.5 x 27 cm / 34 x 40 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 379

Hans Lenteman (1876-1953) - Stilleven met veldbloemen in vaas

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd 80 x 60 cm / 105 x 85 cm - restauratie.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 380

Constantia Arnola Balwé (1863-1954) - Rozen op tinnen bord

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 36 x 72 cm / 56 x 92 cm.

Te koop voor € 900

Kavels per pagina: