Gouache, l.o. gesigneerd en gedateerd '80, 14 x 20 / 50 x 40 cm.
Verkocht voor € 65
Affiche met offset litho 'Vragende kinderen' naar het schilderij uit 1949, r.o. gesigneerd, 80 x 60 cm / niet ingelijst.
Verkocht voor € 80
Litho affiche voor museum Galliera te Parijs, Mourlot, Parijs, 1963, 75 x 51 cm / niet ingelijst.
Verkocht voor € 110
Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 62 x 78 cm / 81.5 x 97 cm.
Verkocht voor € 110
Aquarel, r.o. gemonogrammeerd, 50 x 31 cm / 81.5 x 61.5 cm.
Te koop voor € 150
Aquarel, l.o. onduidelijk (W.de Kruiff?) gesigneerd, 33 x 33 / 54 x 54 cm.
Verkocht voor € 135
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 40 x 60 cm / 59 x 78.5 cm.
Verkocht voor € 30
Pastel, r.o. gesigneerd, 32 x 28.5 cm - niet ingelijst.
Te koop voor € 40
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 30 x 40 cm / niet ingelijst.
Te koop voor € 150
Marouflé, l.o. gesigneerd, 35 x 65 cm / 42.5 x 72.5 cm.
Te koop voor € 1200
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 72 x 57.5 cm / 90 x 75.5 cm.
Te koop voor € 120
Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 30 x 41 cm / 43.5 x 54.5 cm.
Te koop voor € 65
Gemengde techniek, r.o. gesigneerd, 48.5 x 63 cm / 62.5 x 77 cm.
Verkocht voor € 130
Verkocht voor € 120
Olieverf op board, r.o. gesigneerd, 20 x 40 cm / 24 x 44 cm.
Verkocht voor € 110
Olieverf op paneel, antieke kopie, 13.5 x 11 / 24 x 20.5 cm
Verkocht voor € 111
Marouflé, 43 x 60 cm / 58.6 x 75.8 cm.
Verkocht voor € 1000
Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 21 x 30 cm / 25.5 x 34.5 cm.
Verkocht voor € 55
Aquarel, r.o. gemonogrammeerd, 33 x 27 cm / 53 x 47.5 cm.
Te koop voor € 250
Kopergravures, B: plattegrond 1e verdieping, C: plattegrond 3e verdieping, H: gevel Oost, I: gevel Noord, Jacob Vennekool naar Jacob van Campen, vermoedelijk uitgegeven bij Danckert Danckerts, Amsterdam 1661, 40 x 50 cm / 61.5 x 70.5 cm - alle met vochtplekken.
Verkocht voor € 160
Orgineel door Adriano Metio en Gerardo Freitag, uitgegeven door Blaeu te Amsterdam 1647, deze latere uitgave is in goede staat en fraai gekleurd, 33 x 43 / 63 x 73 cm.
Te koop voor € 40
Olieverf op paneel, niet gesigneerd, 23 x 28 / 32 x 39 cm - enkele stukjes verf losgelaten.
Te koop voor € 90
Olieverf op doek, niet gesigneerd, verso geannoteerd L. Wilden, Bruxelles, 82 x 65 cm / 99 x 80 cm - scheurtje r.o.
Verkocht voor € 190
Olieverf op paneel, l.o. gemonogrammeerd (verso toegeschreven aan Cornelis Westerbeek), 17.2 x 26.6 cm / 30.5 x 40.5 cm.
Verkocht voor € 130
Handgekleurde gravure, uitgegeven door Willem Jansz. Blaeu in "Beschryvinghe van alle de Nederlanden" in 1612, 23 x 31 cm / 39.5 x 46.5 cm.
Verkocht voor € 110