Kavels per pagina:

Lotnummer 331

Ans Wortel (1929-1997) - "Want ik ben als de bodem die 't bos ook best dragen kan."

Gouache, l.o. gesigneerd en gedateerd '80, 14 x 20 / 50 x 40 cm.

Verkocht voor € 65

Lotnummer 332

Karel Appel (1921 - 2006) - Cobra 40 jaar, Galerie Krikhaar Amsterdam 1988

Affiche met offset litho 'Vragende kinderen' naar het schilderij uit 1949, r.o. gesigneerd, 80 x 60 cm / niet ingelijst.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 333

Marc Chagall (1887-1985) - Révolution

Litho affiche voor museum Galliera te Parijs, Mourlot, Parijs, 1963, 75 x 51 cm / niet ingelijst.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 334

Emiel Hendrik Godding (1841-1898) - Drinkebroeders

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 62 x 78 cm / 81.5 x 97 cm.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 335

Mogelijk Harm Kamerlingh Onnes - "Jan & Gert"

Aquarel, r.o. gemonogrammeerd, 50 x 31 cm / 81.5 x 61.5 cm.

Te koop voor € 150

Lotnummer 336

Hollandse school 19e eeuw - Vismarkt te Haarlem

Aquarel, l.o. onduidelijk (W.de Kruiff?) gesigneerd, 33 x 33 / 54 x 54 cm.

Verkocht voor € 135

Lotnummer 337

C. Nieuwenhuis (20ste eeuw) - Afgemeerde platbodem bij huisjes

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 40 x 60 cm / 59 x 78.5 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 338

Jan Bleys (1868-1952) - Bloemstilleven met papegaaitulpen in bolvaas

Pastel, r.o. gesigneerd, 32 x 28.5 cm - niet ingelijst.

Te koop voor € 40

Lotnummer 339

Jeroen J. Damstra (1898-1963) - Eendenfamilie aan de waterkant

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 30 x 40 cm / niet ingelijst.

Te koop voor € 150

Lotnummer 340

Adriaan Philippus la Rivière (1857-1941) - "Regenachtig Rotterdam met paard en koetsje"

Marouflé, l.o. gesigneerd, 35 x 65 cm / 42.5 x 72.5 cm.

Te koop voor € 1200

Lotnummer 341

J. Klinkenberg - Kerkinterieur met 17 eeuwse figuren

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 72 x 57.5 cm / 90 x 75.5 cm.

Te koop voor € 120

Lotnummer 342

Jan van den Brink (1895-1966) - Moeder en kind interieur

Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 30 x 41 cm / 43.5 x 54.5 cm.

Te koop voor € 65

Lotnummer 343

Anton Martineau (1926-2017) - Drie figuren

Gemengde techniek, r.o. gesigneerd, 48.5 x 63 cm / 62.5 x 77 cm.

Verkocht voor € 130

Lotnummer 344

Anton Martineau (1926-2017) - Erotische scène

Verkocht voor € 120

Lotnummer 345

Cor Noltee (1903-1967) - Zeeuws dorpsgezicht met stompe toren

Olieverf op board, r.o. gesigneerd, 20 x 40 cm / 24 x 44 cm.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 346

Duitse school 18/19e eeuw - Portret van een oude man naar Christian Dietricy

Olieverf op paneel, antieke kopie, 13.5 x 11 / 24 x 20.5 cm

Verkocht voor € 111

Lotnummer 347

Toegeschreven aan Gerrit Lundens (1622-1686) - Dorpsfeest

Marouflé, 43 x 60 cm / 58.6 x 75.8 cm.

Verkocht voor € 1000

Lotnummer 348

Henk Poeder (1964) - Eenden in het gras

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 21 x 30 cm / 25.5 x 34.5 cm.

Verkocht voor € 55

Lotnummer 349

Marinus Adrianus Koekkoek (1807-1868/70) - Vrouw en vee in landschap

Aquarel, r.o. gemonogrammeerd, 33 x 27 cm / 53 x 47.5 cm.

Te koop voor € 250

Lotnummer 350

Vier prenten uit "Afbeelding van 't Stadt Huys van Amsterdam in dartigh Coopere Plaaten"

Kopergravures, B: plattegrond 1e verdieping, C: plattegrond 3e verdieping, H: gevel Oost, I: gevel Noord, Jacob Vennekool naar Jacob van Campen, vermoedelijk uitgegeven bij Danckert Danckerts, Amsterdam 1661, 40 x 50 cm / 61.5 x 70.5 cm - alle met vochtplekken.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 351

Een nadruk van een kaart van Friesland, "Frisia Occidentalis" uit de Blaeu-Atlas

Orgineel door Adriano Metio en Gerardo Freitag, uitgegeven door Blaeu te Amsterdam 1647, deze latere uitgave is in goede staat en fraai gekleurd, 33 x 43 / 63 x 73 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 352

Europese school - Het oneerbare voorstel

Olieverf op paneel, niet gesigneerd, 23 x 28 / 32 x 39 cm - enkele stukjes verf losgelaten.

Te koop voor € 90

Lotnummer 353

Een kopie naar Anthony van Dyck - Portret van Willem II & Mary Stuart

Olieverf op doek, niet gesigneerd, verso geannoteerd L. Wilden, Bruxelles, 82 x 65 cm / 99 x 80 cm - scheurtje r.o.

Verkocht voor € 190

Lotnummer 354

Hollandse school, 19e eeuw - Landschap met boerderij

Olieverf op paneel, l.o. gemonogrammeerd (verso toegeschreven aan Cornelis Westerbeek), 17.2 x 26.6 cm / 30.5 x 40.5 cm.

Verkocht voor € 130

Lotnummer 355

Een kaart van Zwolle, Lodovico Guicciardini, Swolla diu celebris meruit virtutibus

Handgekleurde gravure, uitgegeven door Willem Jansz. Blaeu in "Beschryvinghe van alle de Nederlanden" in 1612, 23 x 31 cm / 39.5 x 46.5 cm.

Verkocht voor € 110

Kavels per pagina: