Schilderijen, tekeningen en grafiek (nrs. 1-492).

Timed-online, sluit zaterdag 20 juni v.a. 18.00 uur.

Kavels per pagina:

Lotnummer 432

Anton Nicolaas Marie 'Ton' Karssen (1945-2019) - "Rotterdams stadsgezicht met Wijnhaven"

Olieverf op verdoekt doek, r.o. gesigneerd, 40 x 50.5 cm / 58 x 68 cm.

Te koop voor € 1100

Lotnummer 433

Jacobus Lambertus Dispo (1890-1964) - Stadsgezicht met bruggetje over gracht, mogelijk Delft en de Oude kerk

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 40.5 x 30 cm / 53.5 x 43 cm.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 434

Henk Poeder (1897-1958) - Heidelandschap met vennetje

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 50 x 40 cm / 63 x 53 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 435

Victor Bauffe (1849-1921) - Polderlandschap

Aquarel, r.o. gesigneerd, 34 x 51 cm / 49 x 66 cm.

Te koop voor € 250

Lotnummer 436

Willem van der Worp (1803-1878) - Stroompje langs boerderij

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 52.5 x 33 cm / 73 x 53.5 cm - bedoekt.

Te koop voor € 160

Lotnummer 437

Henri van Os - Delhez (1880-1976) - Magnoliatakken in vaas

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 60 x 50 cm / 72 x 62 cm.

Te koop voor € 500

Lotnummer 438

Theodor Soeterik (1810-1883) - Sleetje rijden in winters straatje

Aquarel, r.o. gesigneerd, 28.5 x 23.5 cm / 39.5 x 34.5 cm.

Te koop voor € 150

Lotnummer 439

J. Corver - Besneeuwd dorpsgezicht met molen

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 31 x 41 cm / 39 x 49 cm.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 440

Schotse school, 19e eeuw - Landschap

Olieverf op doek, l.o. gemonogrammeerd en gedateerd '88, 36 x 61 cm / 58.5 x 84 cm.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 441

Naar Abraham Hulk - Schepen op kalm water

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 41 x 58 cm / 57 x 73.4 cm.

Te koop voor € 160

Lotnummer 442

Verso toegeschreven aan Taco Mesdag (1829-1902) - Heidelandschap

Olieverf op doek, 24 x 62 cm / 35.5 x 73.5 cm.

Verkocht voor € 280

Lotnummer 443

Jan Adriaan Marie van Anrooy (1901-1988) - " Bij 't Defilé Witte Singel Leiden, 7 dec. '33" en De regimentsmuziek speelt…."

2x gemengde techniek (houtskool en aquarel), beide l.o. gesigneerd en gedateerd '33 , 19.5 x 27 cm / 34 x 40.5 cm en 21.5 x 16 cm / 36 x 29 cm.

Te koop voor € 120

Lotnummer 444

Frits Hubeek (1884-1952) - "Plas van het Naardermeer"

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd '39, 40 x 60 cm / 42 x 67 cm.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 445

Niet gesigneerd, 18/19e eeuw - Bidden voor de maaltijd

Olieverf op paneel, 29 x 23.5 cm / 42.5 x 34.5 cm.

Te koop voor € 135

Lotnummer 446

François Jules Henri Theodoor "Frans" Smits (1915-2006) - Diverse militairen in hun uniform

Gouache, r.o. gesigneerd en gedateerd 1980, 26 x 39 cm / 46 x 59 cm. Smits was Nederlands bekendste ontwerper van militaire uniformen en emblemen. Daarnaast was hij ook bekend als illustrator. Voor veel publicaties (o.a. Armamentaria, het jaarboek van het Legermuseum, en de Legerkoerier het voorlichtings- en personeelsblad van de Koninklijke Landmacht) tekende hij platen van Nederlandse uniformen. In 1975 werd hij benoemd tot Ridder in de Orde van Oranje-Nassau. Hij was verder drager van het Oorlogsherinneringskruis en het Verzetsherdenkingskruis.

Te koop voor € 80

Lotnummer 447

Carl Eberhard Schlüter (1886-1973) - Stilleven met glaswerk, koperen ketel en tinnen schotel met uien

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 75 x 90 cm / 95 x 110 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 448

Niet gesigneerd - Cavalerie in de aanval

Olieverf op doek, 60 x 90 cm / 85 x 115 cm.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 449

Mediterrane school - Gezicht op een baai

Olieverf op doek, r.o. onduidelijk (Carbet?) gesigneerd, 59 x 103 cm / 63 x 107 cm.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 450

Naar Roy Lichtenstein - Zittende naakte vrouw voor spiegel

Zeefdruk 18/199, r.o. droogstempel Suc. Lavino, 60 x 46.5 cm / 86.5 x 67.5 cm.

Verkocht voor € 300

Lotnummer 451

Zuid-Europese school - Zeilscheepjes in baai

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 43 x 53.5 cm / 62 x 71.5 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 452

Naar Richard Simkin (1840-1926) - Russische soldaten

Olieverf op paneel, r.b. gesigneerd, 18.5 x 13.5 cm / 38 x 33.5 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 453

Cornelis de Wit (1949) - Stilleven met aalbessen en blauwe bessen op tinnen schotel

Verkocht voor € 115

Lotnummer 454

Anton Heyboer (1924-2005) - Spetter kip

Gemengde techniek (aquarel en ecoline verf), m.o. gesigneerd, 27 x 19.5 cm.

Te koop voor € 200

Lotnummer 455

Klasina Hinlopen (1905) - Landschap

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd 1925, 50 x 70 cm / 56 x 75.5 cm.

Te koop voor € 20

Lotnummer 456

Een topografische kaart van Gouda, 1738

Kopergravure, gedrukt bij Johannes Covens en Cornelis Mortier, 37.5 x 49.5 cm / 52 x 64 cm.

Verkocht voor € 80

Kavels per pagina: