Olieverf op verdoekt doek, r.o. gesigneerd, 40 x 50.5 cm / 58 x 68 cm.
Te koop voor € 1100
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 40.5 x 30 cm / 53.5 x 43 cm.
Verkocht voor € 120
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 50 x 40 cm / 63 x 53 cm.
Verkocht voor € 60
Aquarel, r.o. gesigneerd, 34 x 51 cm / 49 x 66 cm.
Te koop voor € 250
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 52.5 x 33 cm / 73 x 53.5 cm - bedoekt.
Te koop voor € 160
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 60 x 50 cm / 72 x 62 cm.
Te koop voor € 500
Aquarel, r.o. gesigneerd, 28.5 x 23.5 cm / 39.5 x 34.5 cm.
Te koop voor € 150
Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 31 x 41 cm / 39 x 49 cm.
Verkocht voor € 120
Olieverf op doek, l.o. gemonogrammeerd en gedateerd '88, 36 x 61 cm / 58.5 x 84 cm.
Verkocht voor € 90
Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 41 x 58 cm / 57 x 73.4 cm.
Te koop voor € 160
Olieverf op doek, 24 x 62 cm / 35.5 x 73.5 cm.
Verkocht voor € 280
2x gemengde techniek (houtskool en aquarel), beide l.o. gesigneerd en gedateerd '33 , 19.5 x 27 cm / 34 x 40.5 cm en 21.5 x 16 cm / 36 x 29 cm.
Te koop voor € 120
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd '39, 40 x 60 cm / 42 x 67 cm.
Verkocht voor € 90
Olieverf op paneel, 29 x 23.5 cm / 42.5 x 34.5 cm.
Te koop voor € 135
Gouache, r.o. gesigneerd en gedateerd 1980, 26 x 39 cm / 46 x 59 cm. Smits was Nederlands bekendste ontwerper van militaire uniformen en emblemen. Daarnaast was hij ook bekend als illustrator. Voor veel publicaties (o.a. Armamentaria, het jaarboek van het Legermuseum, en de Legerkoerier het voorlichtings- en personeelsblad van de Koninklijke Landmacht) tekende hij platen van Nederlandse uniformen. In 1975 werd hij benoemd tot Ridder in de Orde van Oranje-Nassau. Hij was verder drager van het Oorlogsherinneringskruis en het Verzetsherdenkingskruis.
Te koop voor € 80
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 75 x 90 cm / 95 x 110 cm.
Verkocht voor € 100
Olieverf op doek, 60 x 90 cm / 85 x 115 cm.
Verkocht voor € 160
Olieverf op doek, r.o. onduidelijk (Carbet?) gesigneerd, 59 x 103 cm / 63 x 107 cm.
Verkocht voor € 90
Zeefdruk 18/199, r.o. droogstempel Suc. Lavino, 60 x 46.5 cm / 86.5 x 67.5 cm.
Verkocht voor € 300
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 43 x 53.5 cm / 62 x 71.5 cm.
Te koop voor € 80
Olieverf op paneel, r.b. gesigneerd, 18.5 x 13.5 cm / 38 x 33.5 cm.
Te koop voor € 40
Verkocht voor € 115
Gemengde techniek (aquarel en ecoline verf), m.o. gesigneerd, 27 x 19.5 cm.
Te koop voor € 200
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd 1925, 50 x 70 cm / 56 x 75.5 cm.
Te koop voor € 20
Kopergravure, gedrukt bij Johannes Covens en Cornelis Mortier, 37.5 x 49.5 cm / 52 x 64 cm.
Verkocht voor € 80