Kavels per pagina:

Lotnummer 2075

Drie Boeddha hoofdjes, Zuidoost Azië

Twee maal brons op standaard, h. 15.5 en 16.5 cm en 1 stenen exemplaar, 10 x 7 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2076

Japanse school - Twee erotische Shunga voorstellingen

Twee maal aquarel, 28 x 35 cm incl. lijst.

Verkocht voor € 65

Lotnummer 2077

Chinese school - Vogels op bloesemtakken

Beschilderd papier, r.o. gesigneerd, 50 x 61 cm / 65.7 x 75.6 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 2078

Drie Aziatische beeldjes

Een steengoed Boeddhakop, h. 16 cm, een bronzen dansende Shiva in vlammenring, h. 20 cm, en een bronzen staande vrouw met vlechtjes, h. 25 cm.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 2079

Twee theebussen, China 19e eeuw

Blauwwit porselein, de één met decor van een waterrijk landschap en de ander met decor van landschappen en vogels met bloesemtakken in vlakverdeling, h. 13.5 en 15.3 cm - exemplaar met deksel is gelijmd.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 2080

Vier ethnografische objecten, Afrika en Indonesië

Een dekseldoos, een batak kalender en 2 gestoken zittende figuurtjes, h. max. 27 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2081

Een kavel divers

Bestaande uit messing en bronzen Boeddhistische en Hindoeïstische beeldjes, max. h.15.3 cm, een miniatuur wierookbrander, een opengewerkte manilla en een ceintuur, l. 80 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 2082

Een maanfles

Hout met snijwerk en onduidelijke inscriptie, deels ingelegd met kraaltjes en voorzien van metalen beslag en leren riem, h. 32 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 2083

Een serie van vier kopjes, China

Blauwwit porselein met floraal decor, gemerkt met jade karakter, h. 5.5 cm, ø 8 cm, drie kopjes met haarlijnen, waarvan twee ook met kleine chip en één kopje met kleine chip.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2084

Een kastje, China

Zwart gelakt hout met bronskleurig beschilderde voorstellingen van een landschap en florale motieven, één deurtje voorzien paneel met snijwerk van figuren, h. 64 x b. 60.5 x d. 28 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2086

Een vitrine- en ladekastje, China

Rood en goud geschilderd hardhout, beide op gestoken onderstel, eventueel stapelbaar, h. 92 x b. 67 x d 34.5. cmcm en h. 71.5 x b. 67 x d 34.5. cm.

Verkocht voor € 380

Lotnummer 2088

Twee Cantonese dekselvazen, China

Polychroom en verguld porselein, met millefiori decor en figuren in cartouches, h. 50 en 62 cm.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 2089

Een vaas, China ca. 1900

Polychroom porselein, met decor van dames in een tuin met een feniks, h. 57 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 2090

Een paar tempelleeuwen, Thailand

Groen gepatineerd brons, h. 81 cm.

Te koop voor € 1200

Lotnummer 2091

Een royaal model trompetvaas, China ca. 1900

Polychroom porselein, met beschildering van pioenen in diverse kleuren, h. 90 cm - gelijmd.

Verkocht voor € 360

Lotnummer 2092

Drie diverse Samson stijl dekselvazen, China

Polychroom porselein, met decor van Europese jachtscènes in cartouches op blauw en gouden fond, h. 27 - 50 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 2093

Een verzameling Imari, Japan Meiji

Porselein, w.o. diverse geschulpte borden, vaas, octagonale schotel, etc.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 2094

Twee Imari vazen, Japan Meiji

Porselein, deels decor in reliëf van florale motieven, h. 30 cm.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 2095

Een snuifflesje, China

Polychroom beschilderd glas met (reliëf)decor van vlinders en florale motieven, aan onderzijde gesigneerd, h. 9 cm.

Verkocht voor € 700

Lotnummer 2096

Een beeld van een Boeddha op lotustroon, Zuidoost Azië

Brons, h. 24.5 cm.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 2097

Een paar sculpturen van Lao Tse en een beeldengroep van een wijsgeer met zotje, China

Speksteen, h. 15.5 - 21.7 cm.

Te koop voor € 65

Lotnummer 2098

Een sculptuur van Boeddha in lotushouding op troon

Verguld hout, h. 32 cm.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 2099

Een okimono, Japan Meiji vroege 20e eeuw

Ivoor, met voorstelling van een visser met net, h. 17 cm.

Verkocht voor € 65

Lotnummer 2100

Een tegel, China

Blauwwit porselein met decor van twee vogels op perziktakken, 2.5 x 19.5 x 20 cm.

Te koop voor € 250

Lotnummer 2101

Twee erotische voorstellingen in been

Op houten voetjes, h. 14 cm.

Te koop voor € 35

Kavels per pagina: