Twee maal brons op standaard, h. 15.5 en 16.5 cm en 1 stenen exemplaar, 10 x 7 cm.
Verkocht voor € 60
Twee maal aquarel, 28 x 35 cm incl. lijst.
Verkocht voor € 65
Beschilderd papier, r.o. gesigneerd, 50 x 61 cm / 65.7 x 75.6 cm.
Verkocht voor € 30
Een steengoed Boeddhakop, h. 16 cm, een bronzen dansende Shiva in vlammenring, h. 20 cm, en een bronzen staande vrouw met vlechtjes, h. 25 cm.
Verkocht voor € 35
Blauwwit porselein, de één met decor van een waterrijk landschap en de ander met decor van landschappen en vogels met bloesemtakken in vlakverdeling, h. 13.5 en 15.3 cm - exemplaar met deksel is gelijmd.
Verkocht voor € 160
Een dekseldoos, een batak kalender en 2 gestoken zittende figuurtjes, h. max. 27 cm.
Verkocht voor € 40
Bestaande uit messing en bronzen Boeddhistische en Hindoeïstische beeldjes, max. h.15.3 cm, een miniatuur wierookbrander, een opengewerkte manilla en een ceintuur, l. 80 cm.
Verkocht voor € 70
Hout met snijwerk en onduidelijke inscriptie, deels ingelegd met kraaltjes en voorzien van metalen beslag en leren riem, h. 32 cm.
Verkocht voor € 20
Blauwwit porselein met floraal decor, gemerkt met jade karakter, h. 5.5 cm, ø 8 cm, drie kopjes met haarlijnen, waarvan twee ook met kleine chip en één kopje met kleine chip.
Verkocht voor € 40
Zwart gelakt hout met bronskleurig beschilderde voorstellingen van een landschap en florale motieven, één deurtje voorzien paneel met snijwerk van figuren, h. 64 x b. 60.5 x d. 28 cm.
Verkocht voor € 60
Rood en goud geschilderd hardhout, beide op gestoken onderstel, eventueel stapelbaar, h. 92 x b. 67 x d 34.5. cmcm en h. 71.5 x b. 67 x d 34.5. cm.
Verkocht voor € 380
Polychroom en verguld porselein, met millefiori decor en figuren in cartouches, h. 50 en 62 cm.
Verkocht voor € 35
Polychroom porselein, met decor van dames in een tuin met een feniks, h. 57 cm.
Verkocht voor € 100
Groen gepatineerd brons, h. 81 cm.
Te koop voor € 1200
Polychroom porselein, met beschildering van pioenen in diverse kleuren, h. 90 cm - gelijmd.
Verkocht voor € 360
Polychroom porselein, met decor van Europese jachtscènes in cartouches op blauw en gouden fond, h. 27 - 50 cm.
Verkocht voor € 70
Porselein, w.o. diverse geschulpte borden, vaas, octagonale schotel, etc.
Verkocht voor € 100
Porselein, deels decor in reliëf van florale motieven, h. 30 cm.
Verkocht voor € 45
Polychroom beschilderd glas met (reliëf)decor van vlinders en florale motieven, aan onderzijde gesigneerd, h. 9 cm.
Verkocht voor € 700
Brons, h. 24.5 cm.
Verkocht voor € 90
Speksteen, h. 15.5 - 21.7 cm.
Te koop voor € 65
Verguld hout, h. 32 cm.
Verkocht voor € 45
Ivoor, met voorstelling van een visser met net, h. 17 cm.
Verkocht voor € 65
Blauwwit porselein met decor van twee vogels op perziktakken, 2.5 x 19.5 x 20 cm.
Te koop voor € 250
Op houten voetjes, h. 14 cm.
Te koop voor € 35