Geglazuurd terracotta, h. 36 cm.
Te koop voor € 100
Bestaande uit vijf diverse lectuur- en brievenhouders, een lepelrekje en een sculptuur, h. 26.7 cm.
Verkocht voor € 25
Hout, h. 48 cm.
Te koop voor € 80
Gesneden kurk, h. 14.5 - 18 cm - 1 glazen kast defect.
Verkocht voor € 40
Rode jade, h. 23 en l. 25 cm - gelijmd.
Te koop voor € 100
Bestaande uit drie Yixing aardewerk trekpotjes, vier porseleinen tempelleeuwtjes, een ingelijst theeblok en spekstenen waterbakje, max. h. 13 cm.
Verkocht voor € 550
h. 30 en 48 cm, ø 25 en 32 cm.
Verkocht voor € 100
Blauwwit porselein met floraal decor, ø 36 cm, defecten, w.o. haarscheur en chip.
Verkocht voor € 60
Bestaande uit een opiumpijp, een spekstenen stempel, een - gebroken - ushabti en een blauwwit porseleinen bordje met floraal decor, 18e eeuw.
Verkocht voor € 70
Porselein met decor van vissen en florale motieven, h. 30.5, ø 36.5 cm.
Verkocht voor € 70
Cloisonné, met houder voor penseel, l. 10 cm.
Verkocht voor € 110
ø 23 en h. 34 x b. 34 cm.
Te koop voor € 35
Blauwwit porselein met floraal decor, h. 6.5 cm, ø 14 cm - defecten.
Verkocht voor € 25
Messing, h. 36 cm - deukjes.
Te koop voor € 70
Polychroom gelakt hout met gesneden decor van vrouwen, 61 x 30.5 cm.
Verkocht voor € 20
Verzilverd met turkoois en roodglas cabochons en carneool appliques, op houten hocker, h. 29.5 cm.
Verkocht voor € 440
Porselein met floraal decor, ø 29 cm - haarlijn en frittings.
Verkocht voor € 60
Bestaande uit een klein model klewang, l. 36 cm, een gestoken houten houder en een bel, h. 14.5 en 38.5 cm.
Verkocht voor € 50
Hout, afmetingen schild: 7 x 59.5 x 23 cm.
Verkocht voor € 80
L. 40.5 - 47 cm.
Verkocht voor € 60
Buxushout, h. 14.6 cm.
Verkocht voor € 40
Bestaande uit een schotel, een diep bord, een schoteltje en een kopje, ø 6.5 - 32.5 cm - defecten: kopje heeft haarlijnen en schotel heeft chips.
Verkocht voor € 120