Kavels per pagina:

Lotnummer 2050

Een Tang stijl beeld van een paard

Geglazuurd terracotta, h. 36 cm.

Te koop voor € 100

Lotnummer 2051

Een kavel houtsnijwerk, Indonesië

Bestaande uit vijf diverse lectuur- en brievenhouders, een lepelrekje en een sculptuur, h. 26.7 cm.

Verkocht voor € 25

Lotnummer 2052

Een hoed, China

Voorzien van standaard, h. 14 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2053

Een sculptuur van Guanyin, China, ca. 1900

Hout, h. 48 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 2054

Drie diorama's van tempels in landschap, China midden 20e eeuw

Gesneden kurk, h. 14.5 - 18 cm - 1 glazen kast defect.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2055

Een beeld van een vliegend paard, China

Rode jade, h. 23 en l. 25 cm - gelijmd.

Te koop voor € 100

Lotnummer 2056

Een kavel divers, China

Bestaande uit drie Yixing aardewerk trekpotjes, vier porseleinen tempelleeuwtjes, een ingelijst theeblok en spekstenen waterbakje, max. h. 13 cm.

Verkocht voor € 550

Lotnummer 2057

Twee diverse huwelijksmanden, China

h. 30 en 48 cm, ø 25 en 32 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 2058

Een schotel, Qianlong, China, tweede helft 18e eeuw

Blauwwit porselein met floraal decor, ø 36 cm, defecten, w.o. haarscheur en chip.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2059

Een beeld van Guan Yin, China

Albast, h. 28 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 2060

Een kavel diverse aziatica

Bestaande uit een opiumpijp, een spekstenen stempel, een - gebroken - ushabti en een blauwwit porseleinen bordje met floraal decor, 18e eeuw.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 2061

Een vissenkom of cache-pot, China

Porselein met decor van vissen en florale motieven, h. 30.5, ø 36.5 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 2062

Een paar waterdruppelaars in de vorm van hondjes, China midden 20e eeuw

Cloisonné, met houder voor penseel, l. 10 cm.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 2063

Twee diorama's met voorstelling van huizen in landschap, China vroege 20e eeuw

ø 23 en h. 34 x b. 34 cm.

Te koop voor € 35

Lotnummer 2064

Een serie van vijf Ming stijl kommen, China 19e eeuw

Blauwwit porselein met floraal decor, h. 6.5 cm, ø 14 cm - defecten.

Verkocht voor € 25

Lotnummer 2065

Een vaas met reliëfdecor van roofvogel in gevecht met een kraanvogel

Messing, h. 36 cm - deukjes.

Te koop voor € 70

Lotnummer 2066

Twee panelen, China

Polychroom gelakt hout met gesneden decor van vrouwen, 61 x 30.5 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 2067

Een dekselpot, China/Tibet midden 20e eeuw

Verzilverd met turkoois en roodglas cabochons en carneool appliques, op houten hocker, h. 29.5 cm.

Verkocht voor € 440

Lotnummer 2068

Een paar boten, China

Been, l. 37 en 43 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2069

Een Imari schotel, China 18e eeuw

Porselein met floraal decor, ø 29 cm - haarlijn en frittings.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2070

Een kavel diverse aziatica, China en Indonesië

Bestaande uit een klein model klewang, l. 36 cm, een gestoken houten houder en een bel, h. 14.5 en 38.5 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2071

Een Asmat schild en kop, Papoea-Nieuw-Guinea en een masker van Rarung, Bali

Hout, afmetingen schild: 7 x 59.5 x 23 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 2072

Twee krissen en een rentjong, Indonesië

L. 40.5 - 47 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2073

Een sculptuur van Guan Yu, China

Buxushout, h. 14.6 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2074

Een kavel divers Kantonees porselein, China, 19e eeuw

Bestaande uit een schotel, een diep bord, een schoteltje en een kopje, ø 6.5 - 32.5 cm - defecten: kopje heeft haarlijnen en schotel heeft chips.

Verkocht voor € 120

Kavels per pagina: