Blauwwit porselein, met florale motieven, en servetwerk, h. 20 cm. - alle oren afgeslepen, 1 met chipje aan hals, uitlopend in haarlijn.
Verkocht voor € 800
Blauwwit porselein, w.o. een paar dubbelborden, alle met florale motieven, ø 22.7 - 27.5 cm - minieme randchipjes.
Verkocht voor € 200
Blauwwit porselein, met landschapsdecor, afgezet met rand van servetwerk, l. 12 en 15 cm.
Verkocht voor € 240
Blauwwit porselein met florale motieven in cartouches, met open bodem, h. 3.5 en l. 8.5 cm.
Verkocht voor € 150
Blauwwit porselein met decor van vrouwen, zotjes en florale motieven, ø 22.5 cm.
Verkocht voor € 170
Blauwwit porselein, h. 9 cm, ø 14 cm - minieme frittings.
Verkocht voor € 440
Hout, h. 25 cm.
Verkocht voor € 120
Blauwwit porselein met decor van figuren, h. 21.2 cm.
Verkocht voor € 300
Gezwart hout met divers snijwerk, h. 91 cm, ø blad: 36 cm.
Verkocht voor € 100
Brons, met florale motieven, de deksel bekroond door een draak, h. 24 cm.
Verkocht voor € 150
Verkocht voor € 100
Daarbij een miniatuur trekpotje en 2 schenkkannetjes, 2 paar kop-en-schotels, een paar blauwwit etagère vaasjes en een (defect) puntvaasje - 1 kopje en 1 schoteltje met chips.
Verkocht voor € 420
Teakhout, 70.5 x 29.5 cm - stukje staart van demon dient gelijmd te worden.
Verkocht voor € 60
Porselein, met decor van treurwilg en pioenen, ø 22.5 cm - minieme randschilfers, 1 bord met haarlijnen, 1 bord met chip en barst.
Verkocht voor € 380
Porselein, met decor van lange lijzen en bloesem in cartouches, met 4 karakter merk, h. 8.5 en ø 15 cm - minieme randschilfers.
Verkocht voor € 200
Porselein, met decor van bloemen en figuren en blauw en goud fond, Satsuma, h. 17-26 cm.
Verkocht voor € 60
Porselein, met decor van dame in bloementuin, ø 37 cm.
Verkocht voor € 45
Porselein met gecontourneerde rand, met decor van lange lijzen in cartouches, gemerkt met jade merk, ø 28 cm.
Verkocht voor € 100
Te koop voor € 20
Gehamerd en gegraveerd koper met resten van verzilvering, bestaande uit bord en schaal op voet, 2 dekselschalen, trechtervaas en blad op houten onderstel, ø 60 cm.
Verkocht voor € 160
Hout met gestoken decor van dieren, h. 245 cm ø 40 cm.
Verkocht voor € 100
Porselein met landschaps decor, balustervormig, China, naar antiek voorbeeld, h. 33 cm.
Verkocht voor € 70
Porselein met polychroom floraal decor, h. 34 cm.
Verkocht voor € 45
Porselein met decor van pauw op tak, ø 31 cm.
Verkocht voor € 25