Kavels per pagina:

Lotnummer 2227

Een paar borden, China 18/19e eeuw

Dik blauwwit porselein, met decor van wijsgeer en zich verbergend zotje, ø 20.5 cm.

Verkocht voor € 140

Lotnummer 2228

Een bord met floraal decor, China Kangxi

Blauwwit porselein, gemerkt met dubbele ring, ø 28 cm - rand frittings.

Verkocht voor € 200

Lotnummer 2229

Een Kamasutra beeldje, India

Groen gepatineerd messing, l. 12 cm.

Verkocht voor € 25

Lotnummer 2230

Twee paar borden, Japan

Polychroom porselein, de eerste deels ajour, met decor van pioenen, de tweede met decor van vogel op tak in vlakverdeling en servetwerk, ø 21.5 en 25 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2232

Een kavel divers porselein, China en Japan, voornamelijk einde 19e eeuw

Bestaande uit een kopje, drie schoteltjes, een kop-en-schotel en een dekselvaasje, h. 16 cm - defecten.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2233

Een suifflesje en miniatuur trekpotje

Opaline glas en Yixing aardewerk, h. 7 en l. 9 cm - potje met chipjes.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 2236

Een dekselpot, China, eerste helft 20e eeuw

Famille rose porselein met decor van vogels en florale motieven. h. 45 cm - deksel heeft schilfer en pot een haarlijn.

Te koop voor € 80

Lotnummer 2237

Een schaal met deksel of twee schalen, China

Famille rose porselein met decor van karakters in cartouches en florale motieven, ø 23.5 - 25 cm - schaal of deksel met chipjes.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2238

Een pompoemvormig Imari trekpotje, China 18e eeuw

Porselein met floraal decor, h. 10.2 cm.

Verkocht voor € 280

Lotnummer 2239

Een klein trekpotje, Kangxi, China, ca. 1700.

Blauwwit porselein met decor van lange lijzen en florale motieven in vlakverdeling, aan onderzijde gemerkt met jade karakter, h. 5.5 cm - deksel ontbreekt.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 2240

Vier diverse borden, China 18/19e eeuw

Porselein, 3x blauwwit en 1x Imari, 21.5 - 26 cm - enkele defectjes.

Verkocht voor € 190

Lotnummer 2241

Een serie van acht diepe borden, Kangxi, China

Blauwwit porselein met floraal decor, randen met vlakverdeling, ø 21.3 cm.

Te koop voor € 640

Lotnummer 2242

Een serie van van 5 schotels en 4 kopjes, China 18e eeuw

Imari porselein, h. 4 cm, ø 6.5 - 11 cm.

Verkocht voor € 240

Lotnummer 2243

Een serie van vijf Wu Shuang stijl dekselkopjes met schotels, en een extra deksel, Japan

Polychroom eierschaal porselein, ø schotels: 13.9 cm.

Verkocht voor € 220

Lotnummer 2244

Tien schoteltjes en een kopje, China en Japan, 17-19e eeuw

Blauwwit porselein, ø 10.2 - 16.3 cm.

Verkocht voor € 220

Lotnummer 2245

Een beeldje van een zittende figuur, mogelijk Pre-Columbiaans

Terracotta, h. 15 cm - hoofd gelijmd.

Te koop voor € 65

Lotnummer 2246

Een blanc-de-Chine beeld van een Guanyin

Porselein, h. 19 cm - defecten aan vingers.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2247

Vier stuks divers porselein, China 18e/19e eeuw

Twee famille rose kommen met landschapsdecor - vele defecten, ø 18 cm, en 2 blauwwitte bordjes met decor van figuren, ø 14.5 cm - 1 met haarlijn.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 2250

Een katrol bekroond door Senufo-stijl beeld

Op standaard, Ivoorkust, h. 28 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2251

Een beeldje van figuur met kraaltjes, West-Afrika

Fraai gestoken hout, h. 19 cm incl. voet.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2252

Twee Akuawa poppen, Ashanti-stijl en 2 katapulten, bijtel en koker

Gestoken hout, hoorn en been, h. 12 - 33 cm.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 2254

Een royale schaal uit één stuk

Deels groen en rood gehoogd hout, 99 x 95 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 2255

Een ceremoniële staf met koperen knop

Gestoken hout met decor van figuren, apen en slangen, l. 100 cm.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 2256

Twee voedselcontainers en een schotel, Zuidoost Azië en Afrika

Lakwerk, met binnenbak, ø 8 en 13 cm, en donker hout ingelegd met parelmoer, ø 50 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 2257

Een kleine en een grote orang malu, Indonesië

Hout, h. 10.5 en 18.5 cm.

Te koop voor € 20

Kavels per pagina: