Aziatica en etnografica (nrs. 2000 - 2275)

Vrijdag 29 november, 20:30 uur.

Kavels per pagina:

Lotnummer 2255

Een ceremoniële staf met koperen knop

Gestoken hout met decor van figuren, apen en slangen, l. 100 cm.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 2256

Twee voedselcontainers en een schotel, Zuidoost Azië en Afrika

Lakwerk, met binnenbak, ø 8 en 13 cm, en donker hout ingelegd met parelmoer, ø 50 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 2257

Een kleine en een grote orang malu, Indonesië

Hout, h. 10.5 en 18.5 cm.

Te koop voor € 20

Lotnummer 2258

Vier decoratieve Afrikaanse maskers

Alle hout, diverse kleuren geschilderd, l. 39-64 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2259

Vijfentwintig opiumgewichten, deels antiek, Myanmar of Birma

Brons, h. 2.6 - 7 cm.

Verkocht voor € 125

Lotnummer 2260

Achttien snuifflesjes, China

Voornamelijk porselein, h. 4.5 - 85 cm.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 2261

Een beeld van twee kraanvogels, Japan

Brons, h. 23 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2262

Een snaarinstrument, vermoedelijk Afrika

Tropisch hout deels met dierhuid omkleed, l. 87 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 2263

Een kavel divers

W.o. een bijl, dekseldoosje, halssieraad.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 2264

Een kavel Oosterse sieraden

Verkocht voor € 70

Lotnummer 2265

Een diorama van een tempelcomplex bij water, China 20e eeuw

Gesneden kurk, in glazen kast, h. 29 x l. 60 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 2266

Een scroll met voorstelling van 2 hondjes bij bloesemtak, China late 20/21e eeuw

Aquarel, m.r. gesigneerd, 68 x 45 / 130 x 55 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2268

Een kavel divers voornamelijk Chinees

W.o. porseleinen dekselvaas, diorama van een boekenkast met porselein, craquelé porseleinen Boeddha, rode theepot, etc.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 2269

Een 3-slags kamerscherm, China 1e helft 20e eeuw

Rood, zwart, en goudkleurig Chinees iepenhout, met gestoken en geschilderd decor van leeuwenkoppen, lotusbloemen en figuren bij tempels, met schuifpanelen om het open of dicht te maken, 3 x h. 148 x b. 28 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 2270

Een doek met gouddraad

330 x 150 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 2271

Twee paar blauwwitte kopjes, Kangxi, China 18e eeuw

Porselein, 1 paar met decor van Lange Lijzen en 1 met decor van visser in landschap en karakters, h. 3.8 cm - 1 gaaf (visser), 2 met haarlijnen en randshilfers, 1 (Lijs) gelijmd.

Verkocht voor € 170

Lotnummer 2274

Een paar trompetvazen, Meiji, Japan, ca. 1900

Polychroom porselein met decor van vogels en florale motieven, h. 39.5 cm - één vaas gelijmd.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2275

Een Baule-stijl beeld van een naakte staande vrouw, Blobo Bla

Gestoken hout, handen op de buik en haar in vier tressen gebonden, lichaam met scarifiaction en resten van zwarte ophoging, h. 36 cm - met oude restauratie met aluminium krammen.

Verkocht voor € 100

Kavels per pagina: