Gouache, r.o. gesigneerd en gedateerd Amsterdam 24-2-95, 68 x 31 cm / 93 x 53.5 cm.
Te koop voor € 600
Porselein voorzien van reliëfdecor met boeddhistische symbolen en florale motieven, h. 49.5 cm.
Verkocht voor € 320
45 x 46 cm / 72 x 72 cm (glasbreuk).
Verkocht voor € 20
Voor de verschillende steden in Niger, 34 x 44 cm.
Verkocht voor € 90
Koper met gecontourneerde rand en decor van een pauw, h. 9 x ø 24.5 cm.
Verkocht voor € 20
Blauwwit porselein met decor van een landschap, h. 58 cm.
Verkocht voor € 100
Polychroom porselein, ø 10 cm.
Verkocht voor € 20
114 x 36 / 168 x 49 cm.
Verkocht voor € 110
Messing, met decor van Arabesken, h. 18 en 34 cm.
Verkocht voor € 90
W.o. 1 gevat in metalen monturen, met pioendecor, ø 26.5 cm, en met decor van eenden aan waterkant, ø 22.5 cm.
Verkocht voor € 45
Rijk bewerkte tinnen rand en een houten bodem met ingelegd parelmoer en benen voorstelling, aan onderzijde gesigneerd, 21.3 x 17.4 cm.
Verkocht voor € 40
Been, h. 34.5 cm.
Verkocht voor € 120
Beschilderd zijde, 92.5 x 51 cm / 112 x 70 cm.
Verkocht voor € 50
h. 14.5 en 27 cm.
Verkocht voor € 15
Brons, met reliëfdecor van zittende geisha, h. 31.5 cm.
Verkocht voor € 50
Groengeglazuurd porselein, h. 29 cm.
Verkocht voor € 45
Wierookbrander groenwit nefriet, op 3 pootjes rustend op houten hocker, ø 27 cm, inktstel van speksteen met decor van fo-honden, h. 26.5 cm.
Verkocht voor € 45
Messing, h. 39.5 cm.
Verkocht voor € 90
Blauwwit porselein, ø 10.2 cm - 1 met chipje, frittings.
Verkocht voor € 20
Brons, beide bekroond door fabeldieren, 1 op hoge pootjes, h. 17.5 en 20.5 cm.
Verkocht voor € 50
Deels cameo snijtechniek, op teakhouten voetje, h. 42 cm.
Verkocht voor € 30
Gezwart tropisch hout, met gestoken florale motieven, h. 27 en ø 31 cm.
Verkocht voor € 35
w.o. een kurk versierd met Ottomaanse munten met Tughra en drie oosterse sieraden
Verkocht voor € 35
18 krt., met gravure van lotusbladmotieven, ø 8 cm.
Te koop voor € 325
Brons, 1 met opgelegde kikkers en 1 met decor van bloemen en een man in landschap in shakudo techniek, h. resp. 29 en 22 cm.
Verkocht voor € 70