Aziatica en etnografica (nrs. 2000 - 2275)

Vrijdag 29 november, 20:30 uur.

Kavels per pagina:

Lotnummer 2025

Li Xiaofeng (1968) - Figuren

Te koop voor € 600

Lotnummer 2026

Een maanfles, China

Porselein voorzien van reliëfdecor met boeddhistische symbolen en florale motieven, h. 49.5 cm.

Verkocht voor € 320

Lotnummer 2027

Een Kuba textielfragment, Congo

45 x 46 cm / 72 x 72 cm (glasbreuk).

Verkocht voor € 20

Lotnummer 2028

Een lijst met de emblemen van de verschillende Touareg stammen

Voor de verschillende steden in Niger, 34 x 44 cm.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 2029

Een cloisonné schaal, midden 20e eeuw

Koper met gecontourneerde rand en decor van een pauw, h. 9 x ø 24.5 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 2030

Een kraagvaas, China 19/20e eeuw

Blauwwit porselein met decor van een landschap, h. 58 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 2031

Een kommetje met decor van feniks met bamboe, China 20e eeuw

Polychroom porselein, ø 10 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 2032

Een scroll met aquarel van een vrouw, China

114 x 36 / 168 x 49 cm.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 2033

Een balustervormige dekselvaas en een lampje, Noord-Afrika

Messing, met decor van Arabesken, h. 18 en 34 cm.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 2034

Twee Satsuma schalen, Meiji, Japan

W.o. 1 gevat in metalen monturen, met pioendecor, ø 26.5 cm, en met decor van eenden aan waterkant, ø 22.5 cm.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 2035

Een bordje met decor van geisha's en Mount Fuji, Meiji Japan

Rijk bewerkte tinnen rand en een houten bodem met ingelegd parelmoer en benen voorstelling, aan onderzijde gesigneerd, 21.3 x 17.4 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2036

Een beeld van een bananenverkoper, Japan 20e eeuw

Been, h. 34.5 cm.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 2037

Chinese school - Vogels op bloesemtak

Beschilderd zijde, 92.5 x 51 cm / 112 x 70 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2038

Een Imari soepterrine en schaal op voet, Japan 20e eeuw

h. 14.5 en 27 cm.

Verkocht voor € 15

Lotnummer 2039

Een wierookbrander, Meiji Japan

Brons, met reliëfdecor van zittende geisha, h. 31.5 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2040

Een paar tempelleeuwen, China 20e eeuw

Groengeglazuurd porselein, h. 29 cm.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 2041

Een wierookpot en een inktstel, China midden 20e eeuw

Wierookbrander groenwit nefriet, op 3 pootjes rustend op houten hocker, ø 27 cm, inktstel van speksteen met decor van fo-honden, h. 26.5 cm.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 2042

Een beeld van Guanyin met kind, China

Messing, h. 39.5 cm.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 2043

Drie Ming stijl schoteltjes, China, 19e eeuw

Blauwwit porselein, ø 10.2 cm - 1 met chipje, frittings.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 2044

Twee wierookbranders, China

Brons, beide bekroond door fabeldieren, 1 op hoge pootjes, h. 17.5 en 20.5 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2045

Een buffelhoorn met decor van draak en vogels, China 20e eeuw

Deels cameo snijtechniek, op teakhouten voetje, h. 42 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 2046

Een hocker, China

Gezwart tropisch hout, met gestoken florale motieven, h. 27 en ø 31 cm.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 2047

Drie Oosterse sieraden en Ottomaanse sierkurk

w.o. een kurk versierd met Ottomaanse munten met Tughra en drie oosterse sieraden

Verkocht voor € 35

Lotnummer 2048

Een jade armband met gouden monturen

18 krt., met gravure van lotusbladmotieven, ø 8 cm.

Te koop voor € 325

Lotnummer 2049

Twee bronzen vazen, Japan Meiji

Brons, 1 met opgelegde kikkers en 1 met decor van bloemen en een man in landschap in shakudo techniek, h. resp. 29 en 22 cm.

Verkocht voor € 70

Kavels per pagina: