Kavels per pagina:

Lotnummer 2102

Een netsuke, Japan Meiji vroege 20e eeuw

Ivoor, in de vorm van een zittend zotje, h. 2.8 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 2103

Een verzameling beeldjes en snijstukjes, China en Japan

W.o. Porselein en jadeïet, hout, etc. max. h. 15.5 cm

Verkocht voor € 70

Lotnummer 2104

Twee kostbaarhedenkistjes, China

Tropisch hout met koperen beslag, één voorzien van jade medaillon, h. 7.5 en 17.5 cm.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 2105

Een beeld van Boeddha in lotushouding, Tibet

Verguld brons, h. 22.5 cm.

Te koop voor € 250

Lotnummer 2106

Een groot formaat Satsuma koro of potpourri pot, Japan

Polychroom porselein met decor van figuren en, de handvatten in de vorm van olifantskoppen, h. 39.5 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2107

Een schotel met melk-en-bloed decor, China Kangxi

Porselein, met centrale voorstelling van figuren in wagen, ø 28 cm - oude gekramde restauratie.

Verkocht voor € 180

Lotnummer 2108

Een vaas, China 19/20e eeuw

Porselein met ijzerrood decor van vleermuizen en florale motieven, h. 22.5 cm.

Verkocht voor € 180

Lotnummer 2109

Een kavel kopjes en schoteltjes, China 18e eeuw en later

Porselein.

Verkocht voor € 300

Lotnummer 2110

Een beeld van Tara met drie hoofden en acht armen, Tibet

Verzilverd brons, h. 36.5 cm.

Te koop voor € 300

Lotnummer 2111

Twee hockers en 16 bordenstandaarden

9 maal hout en 7 maal plastic, ø hockers 19 en 20 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 2112

Twee borden, China, 18e eeuw

Blauwwit porselein met floraal decor, ø 22.5 en 23.5 cm - grotere exemplaar met twee haarlijnen.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2113

Een vierkante en een rechthoekige ikat, Indonesië

250 x 250 cm en 210 x 113 cm - defecten.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2114

Twee sirihdoosjes, vermoedelijk Tibet ca. 1900

Verzilverd koper (1 verpoetst), met gedreven floraal decor, rechthoekig model, l. 9 en 13 cm.

Verkocht voor € 260

Lotnummer 2115

Een beeld van een figuur met waaier op tempelleeuw, China

Blanc de Chine porselein, h. 22.5 cm.

Verkocht voor € 115

Lotnummer 2116

Een Boeddha hoofd, Indonesië

Deels gepolychromeerd hout, h. 27.5 cm - barst gelijmd.

Te koop voor € 40

Lotnummer 2117

Een beeld van een staande Boeddha, vermoedelijk Nepal

Brons, Karana Mudra, h. 28 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 2118

Een kavel divers Chinees en Europees porselein, 18e/19e eeuw

W.o. een Qianlong terrine, Amsterdamse bont kommetje, een serie van 6 kop-en-schotels met bietenrood decor en een Kangxi stijl theebusje, Petrus Regout, max h. 10.7 cm - vele defecten.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2119

Twee snuifflesjes, China

Polychroom porselein, w.o. 1 met 4 karakter Kangxi merk en beschildering van een fabeldier, voorzien van jade dopjes, h. 6.4 en 8.2 cm.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 2120

Een pelgrimsfles, China

Blauw geglazuurd porselein met reliëfdecor van draken en opgelegde chilongs, h. 16 cm.

Verkocht voor € 300

Lotnummer 2121

Een Imari schotel, China, 18e eeuw

Porselein met floraal decor, ø 39 cm.

Verkocht voor € 440

Lotnummer 2122

Een paar vazen, China 20e eeuw

Polychroom porselein met decor van vogels, vlinders en florale motieven en opgelegde fabeldieren, h. 35.5 cm - gaatjes voor snoer in bodem.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2123

Drie Imari borden, China 18e eeuw

Porselein, een paar en een diep bord, ø cm - defectjes, w.o. haarlijnen.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 2124

Een trekpotje met zilverkleurige monturen

Blauwwit porselein, bekroond door een aapje, h. 10 cm.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 2125

Een theepot, China

Polychroom porselein met decor van een landschap en karakters en voorzien van metalen handvatten, h. 16 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2126

Balinese school, 20e eeuw vermoedelijk I Ketut Djodjol (1941) - Dansvoorstelling met gamelan orkest

Acryl op doek, r.o. Kt Djodjol gesigneerd, verso geannotteerd "Kt Djodjol, dari Tobesaja distrik Peliatan Tua Raja Gianjar," 48 x 67 cm / 59.5 x 79 cm.

Verkocht voor € 220

Kavels per pagina: