Ivoor, in de vorm van een zittend zotje, h. 2.8 cm.
Verkocht voor € 30
W.o. Porselein en jadeïet, hout, etc. max. h. 15.5 cm
Verkocht voor € 70
Tropisch hout met koperen beslag, één voorzien van jade medaillon, h. 7.5 en 17.5 cm.
Verkocht voor € 35
Verguld brons, h. 22.5 cm.
Te koop voor € 250
Polychroom porselein met decor van figuren en, de handvatten in de vorm van olifantskoppen, h. 39.5 cm.
Verkocht voor € 40
Porselein, met centrale voorstelling van figuren in wagen, ø 28 cm - oude gekramde restauratie.
Verkocht voor € 180
Porselein met ijzerrood decor van vleermuizen en florale motieven, h. 22.5 cm.
Verkocht voor € 180
Porselein.
Verkocht voor € 300
Verzilverd brons, h. 36.5 cm.
Te koop voor € 300
9 maal hout en 7 maal plastic, ø hockers 19 en 20 cm.
Verkocht voor € 70
Blauwwit porselein met floraal decor, ø 22.5 en 23.5 cm - grotere exemplaar met twee haarlijnen.
Verkocht voor € 40
250 x 250 cm en 210 x 113 cm - defecten.
Verkocht voor € 60
Verzilverd koper (1 verpoetst), met gedreven floraal decor, rechthoekig model, l. 9 en 13 cm.
Verkocht voor € 260
Blanc de Chine porselein, h. 22.5 cm.
Verkocht voor € 115
Deels gepolychromeerd hout, h. 27.5 cm - barst gelijmd.
Te koop voor € 40
Brons, Karana Mudra, h. 28 cm.
Verkocht voor € 70
W.o. een Qianlong terrine, Amsterdamse bont kommetje, een serie van 6 kop-en-schotels met bietenrood decor en een Kangxi stijl theebusje, Petrus Regout, max h. 10.7 cm - vele defecten.
Verkocht voor € 50
Polychroom porselein, w.o. 1 met 4 karakter Kangxi merk en beschildering van een fabeldier, voorzien van jade dopjes, h. 6.4 en 8.2 cm.
Verkocht voor € 110
Blauw geglazuurd porselein met reliëfdecor van draken en opgelegde chilongs, h. 16 cm.
Verkocht voor € 300
Porselein met floraal decor, ø 39 cm.
Verkocht voor € 440
Polychroom porselein met decor van vogels, vlinders en florale motieven en opgelegde fabeldieren, h. 35.5 cm - gaatjes voor snoer in bodem.
Verkocht voor € 50
Porselein, een paar en een diep bord, ø cm - defectjes, w.o. haarlijnen.
Verkocht voor € 80
Blauwwit porselein, bekroond door een aapje, h. 10 cm.
Verkocht voor € 35
Polychroom porselein met decor van een landschap en karakters en voorzien van metalen handvatten, h. 16 cm.
Verkocht voor € 60
Acryl op doek, r.o. Kt Djodjol gesigneerd, verso geannotteerd "Kt Djodjol, dari Tobesaja distrik Peliatan Tua Raja Gianjar," 48 x 67 cm / 59.5 x 79 cm.
Verkocht voor € 220