Polychroom porselein met floraal decor en schilderingen in cartouches van hertjes en reizigers bij brug, h. 19 cm (1 oor gelijmd).
Verkocht voor € 25
Twee snijstukjes/hangers in de vorm van een aap, 4.5 x 5.5 cm, en een paard, 4.5 x 6.5 cm, en schakelarmband met reliëfdecor van insecten, ø. 8 cm.
Verkocht voor € 70
Papier met afbeelding van vrouwen in landschap, 300 x 30 cm.
Te koop voor € 20
In de vorm van Lao Tse, h. 9 cm.
Verkocht voor € 20
BWG djokja, aan ketting, met floraal gravédecor, l. 23 cm (totaal).
Verkocht voor € 100
BWG zilver en verzilverd koper, l. 5-11 cm.
Verkocht voor € 80
Brons, aan ijzeren ketting, h. 17 cm (excl. ketting).
Verkocht voor € 90
Polychroom beschilderd hout, h. 77 cm.
Verkocht voor € 90
Met o.a. voorstelling van bloesem op gouden fond, h. 89-122 cm.
Verkocht voor € 30
Tin met gravédecor van karakters en florale motieven, bekroond door Fo-hondje, h. 21 cm (deukje).
Verkocht voor € 25
Blauwwit porselein met decor van vogels en florale motieven, h. 47 cm (haarscheur in hals).
Verkocht voor € 40
Blauwwit porselein met florale decors (defecten).
Verkocht voor € 160
Verkocht voor € 25
Brons met cloisonné banden, h. 30 cm.
Verkocht voor € 50
H. 13 - 37 cm.
Verkocht voor € 150
Draken kop en staart van 18 krt. geelgoud, vermoedelijk China, ø ca. 6 cm.
Verkocht voor € 100
Vermoedelijk uit rendierbeen, Canada, l. 21 cm.
Verkocht voor € 50
Porselein, met blauwwitte florale decors, h. 8.5 en 11 cm (beide kleine chipjes aan tuit).
Verkocht voor € 220
Deels verguld, afkomstig uit een meubel, 40 x 15.5 cm.
Verkocht voor € 15
Polychroom porselein met diverse decors, ø 24 - 33.5 cm.
Verkocht voor € 20
Met houten gevest, l. 70.5 cm.
Verkocht voor € 45
Met houten gevest, l. 71.5 cm.
Verkocht voor € 22