Kavels per pagina:

Lotnummer 2080

Een wierookbrander, China

Polychroom porselein met floraal decor en schilderingen in cartouches van hertjes en reizigers bij brug, h. 19 cm (1 oor gelijmd).

Verkocht voor € 25

Lotnummer 2081

Drie jade objecten, China

Twee snijstukjes/hangers in de vorm van een aap, 4.5 x 5.5 cm, en een paard, 4.5 x 6.5 cm, en schakelarmband met reliëfdecor van insecten, ø. 8 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 2082

Een scroll, China

Papier met afbeelding van vrouwen in landschap, 300 x 30 cm.

Te koop voor € 20

Lotnummer 2084

Een Szechuan stempel, China 20e eeuw

In de vorm van Lao Tse, h. 9 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 2085

Een ivoren 'leeuwenbrug' op houten voet

L. 33.5 cm (defecten).

Verkocht voor € 30

Lotnummer 2086

Een sirihdoosje met bijbehorend kalkdoosje, Indonesië

BWG djokja, aan ketting, met floraal gravédecor, l. 23 cm (totaal).

Verkocht voor € 100

Lotnummer 2087

Een verzameling van 5 doosjes en kokers, Midden-Oosten

BWG zilver en verzilverd koper, l. 5-11 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 2088

Een sabbatlamp, Yemen 18e/19e eeuw

Brons, aan ijzeren ketting, h. 17 cm (excl. ketting).

Verkocht voor € 90

Lotnummer 2089

Een krisdrager, Indonesië

Polychroom beschilderd hout, h. 77 cm.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 2090

Drie diverse reuzenwaaiers, China

Met o.a. voorstelling van bloesem op gouden fond, h. 89-122 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 2091

Een theepotje, China, 2e kwart 20e eeuw

Tin met gravédecor van karakters en florale motieven, bekroond door Fo-hondje, h. 21 cm (deukje).

Verkocht voor € 25

Lotnummer 2092

Een balustervormige vaas, Japan Meji, ca. 1900

Blauwwit porselein met decor van vogels en florale motieven, h. 47 cm (haarscheur in hals).

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2093

Een kavel kopjes, schoteltjes en bordjes, China 18/19e eeuw

Blauwwit porselein met florale decors (defecten).

Verkocht voor € 160

Lotnummer 2094

Een Arabische dolk in benen en koperen schede, dolk en schede ingelegd met ster- en zonmotieven, L. 30 cm.

Verkocht voor € 25

Lotnummer 2095

Twee dekselvazen, China vroege 20e eeuw

Brons met cloisonné banden, h. 30 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2096

Een kavel cloisonné vaasjes en eieren

Verkocht voor € 90

Lotnummer 2097

Een kavel cloisonné vaasjes, schalen en een ei

Verkocht voor € 80

Lotnummer 2098

Een kavel van 10 diverse cloisonné vazen

H. 13 - 37 cm.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 2099

Een zwart koralen armband met gouden draak monturen

Draken kop en staart van 18 krt. geelgoud, vermoedelijk China, ø ca. 6 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 2100

Een miniatuur van een inuït in kajak

Vermoedelijk uit rendierbeen, Canada, l. 21 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2102

Een trekpotje en roomkannetje, China 18e/19e eeuw

Porselein, met blauwwitte florale decors, h. 8.5 en 11 cm (beide kleine chipjes aan tuit).

Verkocht voor € 220

Lotnummer 2103

Een gestoken paneeltje, China 19e eeuw

Deels verguld, afkomstig uit een meubel, 40 x 15.5 cm.

Verkocht voor € 15

Lotnummer 2104

Drie borden, Japan 19/20e eeuw

Polychroom porselein met diverse decors, ø 24 - 33.5 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 2105

Een klewang, Indonesië

Met houten gevest, l. 70.5 cm.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 2106

Een klewang, Indonesië

Met houten gevest, l. 71.5 cm.

Verkocht voor € 22

Kavels per pagina: