W.o. pennenbakje, kom, hangers, enz.
Verkocht voor € 60
W.o. twee diorama's, twee houten beeldjes, lakwek kastje enz.
Verkocht voor € 40
Polychroom porselein met decor van strijders en florale motieven, h. 61 cm.
Verkocht voor € 60
Aquarel, r.b. gesigneerd, 67 x 67 cm.
Verkocht voor € 100
Lengte speren: 178 en 212 cm, ø. schild: 62 cm.
Verkocht voor € 700
Brons op plexiglazen voetstuk, h. incl. voetstuk: 32 cm.
Verkocht voor € 200
Polychroom porselein met decor van strijders en bronskleurige banden met draakachtigen, h. 24 - 25 cm, één vaas met gelijmde hals.
Verkocht voor € 50
Brons, h. 51 cm.
Te koop voor € 1200
Verguld en gepolychromeerd hout met decor van vogels en florale motieven , voorzien van 2 laden, h. 112 x b. 60 x d. 30 cm.
Verkocht voor € 100
Blauwwit gedecoreerd porselein, b. 30.7 cm (chip)
Verkocht voor € 240
Blauwwit porselein met Lange Lijs decor, ø 20.5 cm (defecten, één bord gelijmd).
Verkocht voor € 1500
Blauwwit gedecoreerd porselein met 19e eeuwse Hollands zilveren dop en montuur, h. 17 cm.
Verkocht voor € 190
Blauwwit porselein met decor van Lange lijzen, zotjes en florale motieven, h. 10 en ø 21 cm (defecten).
Verkocht voor € 380
Blauwwit porselein met floraal decor, 2e gehalte zilveren hengsel, Holland 19e eeuw, ø 27 cm (chip).
Verkocht voor € 100
Blauwwit porselein met floraal decor (kleine defectjes).
Verkocht voor € 750
Deels gepolychromeerd tropisch hout, h. 192 cm.
Verkocht voor € 150
Blauwwit porselein met decor van Lange Lijs en Zotje, ø 10 cm.
Verkocht voor € 900
Blauwwit porselein: 2 borden, 4 kopjes, 2 roombordjes en 8 schoteltjes.
Verkocht voor € 70
Met decor van draken en chrysanten, h. 25 cm (incl. bijpassende hockers).
Verkocht voor € 35
Djatihout, h. 38.5 - 77 cm.
Verkocht voor € 70
Twee paar porseleinen gemberpotten (1 deksel ontbreekt en 1 deksel gelijmd) en een los exemplaar, een defect 18e eeuws Mandarijn dekselvaasje en een cloisonné vaas, h. 11 - 20 cm.
Verkocht voor € 70
Polychroom porselein met floraal decor op geel fond en cartouches met bloemenvazen en scrolls, twee vazen gelijmd, h. 18 - 25 cm.
Verkocht voor € 260
Famille rose porselein met decor van figuren, pioenrozen en bloesemtakken, één vaas met grote chip in hals en één vaas met haarlijn, h. 25 cm.
Verkocht voor € 80