Kavels per pagina:

Lotnummer 2107

Een kavel jade en speksteen, China

W.o. pennenbakje, kom, hangers, enz.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2108

Een kavel Aziatische kleinoden

W.o. twee diorama's, twee houten beeldjes, lakwek kastje enz.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2109

Zes diverse scrolls en een (reuzen) waaier, China

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2110

Een paar Satsuma vazen, Japan ca. 1900

Polychroom porselein met decor van strijders en florale motieven, h. 61 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2111

Chinese school 20e eeuw - Huizen in bergachtig landschap

Aquarel, r.b. gesigneerd, 67 x 67 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 2112

Een schild en twee diverse speren

Lengte speren: 178 en 212 cm, ø. schild: 62 cm.

Verkocht voor € 700

Lotnummer 2114

Een paar Ogboni Yoruba beelden, Nigeria vermoedelijk 19e eeuw

Brons op plexiglazen voetstuk, h. incl. voetstuk: 32 cm.

Verkocht voor € 200

Lotnummer 2115

Twee paar vazen, China ca. 1920

Polychroom porselein met decor van strijders en bronskleurige banden met draakachtigen, h. 24 - 25 cm, één vaas met gelijmde hals.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2116

Een Boeddhahoofd, Zuidoost Azië late 19e eeuw

Brons, h. 51 cm.

Te koop voor € 1200

Lotnummer 2117

Een rijk gestoken spiegel op onderstel, Bali, vroege 20e eeuw

Verguld en gepolychromeerd hout met decor van vogels en florale motieven , voorzien van 2 laden, h. 112 x b. 60 x d. 30 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 2118

Een scheerbekken, China Qianlong 18e eeuw

Blauwwit gedecoreerd porselein, b. 30.7 cm (chip)

Verkocht voor € 240

Lotnummer 2119

Een serie van 5 borden, Kangxi China ca. 1700

Blauwwit porselein met Lange Lijs decor, ø 20.5 cm (defecten, één bord gelijmd).

Verkocht voor € 1500

Lotnummer 2121

Een theebus, Qianlong, China 18e eeuw

Blauwwit gedecoreerd porselein met 19e eeuwse Hollands zilveren dop en montuur, h. 17 cm.

Verkocht voor € 190

Lotnummer 2122

Een klapmutskom, Kangxi China ca. 1700

Blauwwit porselein met decor van Lange lijzen, zotjes en florale motieven, h. 10 en ø 21 cm (defecten).

Verkocht voor € 380

Lotnummer 2123

Een schotel met zilveren hengsel, Kangxi China ca. 1700

Blauwwit porselein met floraal decor, 2e gehalte zilveren hengsel, Holland 19e eeuw, ø 27 cm (chip).

Verkocht voor € 100

Lotnummer 2124

10 schoteltjes en 7 kopjes, Kangxi China ca. 1700

Blauwwit porselein met floraal decor (kleine defectjes).

Verkocht voor € 750

Lotnummer 2125

Een manshoog beeld van Budai, China 20e eeuw

Deels gepolychromeerd tropisch hout, h. 192 cm.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 2126

Een serie van 9 schoteltjes, China 19e eeuw

Blauwwit porselein met decor van Lange Lijs en Zotje, ø 10 cm.

Verkocht voor € 900

Lotnummer 2127

Een kavel divers porselein, China en Japan 18/19e eeuw

Blauwwit porselein: 2 borden, 4 kopjes, 2 roombordjes en 8 schoteltjes.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 2128

Een paar cloisonné vaasjes, Japan vroege 20e eeuw

Met decor van draken en chrysanten, h. 25 cm (incl. bijpassende hockers).

Verkocht voor € 35

Lotnummer 2129

Drie beelden van twee gestileerde vrouwen en een man, Bali jaren '20/30

Djatihout, h. 38.5 - 77 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 2130

Een beeld van een Tara, Tibet/Nepal

Brons, h. 16 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2131

Een kavel diverse gemberpotten en vaasjes, China

Twee paar porseleinen gemberpotten (1 deksel ontbreekt en 1 deksel gelijmd) en een los exemplaar, een defect 18e eeuws Mandarijn dekselvaasje en een cloisonné vaas, h. 11 - 20 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 2132

Twee 3-delige kaststellen, China

Polychroom porselein met floraal decor op geel fond en cartouches met bloemenvazen en scrolls, twee vazen gelijmd, h. 18 - 25 cm.

Verkocht voor € 260

Lotnummer 2133

Een 3-delig kaststel, China

Famille rose porselein met decor van figuren, pioenrozen en bloesemtakken, één vaas met grote chip in hals en één vaas met haarlijn, h. 25 cm.

Verkocht voor € 80

Kavels per pagina: