Aziatica (nrs. 2000 - 2196)

Vrijdag 19 april, 21:30 uur.

Lotnummer 2250

Een celadon bordje, Zuidoost Azië,

Geplooid, ø 22 cm (haarlijn).

Verkocht voor € 260

Lotnummer 2251

Een bordje met vlakverdeling

Polychroom porselein, voorzien van Ming merk, ø 15 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 2252

Vier trekpotjes en een blauwwit wijnkannetje, China 20e eeuw

W.o. Yixing, h. 7.5-40 cm.

Te koop voor € 65

Lotnummer 2253

Een Balinees beeld van een staande vrouw en een reliëf

Djatihout, 50 x 24 en h. 65 cm (stukje haar staand beeld ontbreekt).

Te koop voor € 35

Lotnummer 2254

Een beeld van een wijsgeer, China

Hout, met resten van polychromie, h. 30 cm (manco's en defectjes).

Verkocht voor € 30