Aziatica en etnografica (nrs. 2000-2254)

Vrijdag 15 februari, 18:30 uur.

Lotnummer 2236

Vijf gestoken houten beelden van dieren, Bali midden 20e eeuw

Voornamelijk djatihout, hert, vis en 3 vogels waarvan er 1 een vis vangt, h. 10-16 cm.

Te koop voor € 65

Lotnummer 2237

Een gestoken ivoren beeld, China ca. 1900

Dame met bloemen, op houten voetje, h. 17.5 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2238

Zeven ivoren beeldjes van figuren, China ca. 1900

Vermoedelijk 7 van de 'Onsterfelijken', op houten voetjes, h. ca. 8.5 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 2239

Een serie van drie papbordjes, China 18e eeuw

Blauwwit porselein, ø 16 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 2240

Een mandala, Zuid Oost-Azië, 20e eeuw

Mogelijk Nepal, 49 x 38.5 cm.

Verkocht voor € 65

Lotnummer 2241

Negen miniatuurportretjes in zilveren lijst, Delhi 3e kwart 19e eeuw

Waterverf op ivoor, met voorstellingen van Mughal prinsen en prinsessen, w.o. Shakh Akbar en zijn vrouw Jodhabai, portretjes ca. 4 x 3 cm, lijst 32 x 24 cm, (2 portretjes zonder glas, kleine beschadigingen).

Verkocht voor € 350

Lotnummer 2242

Twee kimono's, Japan

Een antiek zijde exemplaar met vlindermotieven en ceintuur, daarbij een blauw exemplaar van kunstzijde.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 2243

Twee kostbaarhedenkastjes, Japan 19e/vroege 20e eeuw

Voorzien van vele kleine laatjes en koperen beslag, h. 30 en 42 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2244

Een kavel lakwerk doosjes, China en Japan 19e/20e eeuw

W.o. handschoendoosje, kostbaarhedenkastje, etc.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2245

Twaalf diverse hockers

Tropisch hout, ø 5-17 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 2246

Een ghendi, China, ca. 1920

Porselein met koud beschilderd rood decor van feniksen op grijs fond, h. 27 cm (chipje aan standring).

Te koop voor € 100

Lotnummer 2247

Een vierkante dekselvaas, China, midden 20e eeuw

Deels geel geeglazuurd porselein, met decor van draken jagend op parel en wijsgeren in landschap, bekroond door tempelleeuw, h. 47 cm.

Verkocht voor € 170

Lotnummer 2248

Een schoteltje met acrobatendecor

Polychroom beschilderd porselein, ø 16 cm, in cassette met opschrift: "Presented by the orgazining committee of Wuhan Acrobatic Art Festival China."

Verkocht voor € 15

Lotnummer 2249

Twee blanc de Chine beeldjes van Guan Yin

Porselein, h. 20 en 22 cm (chipjes en manco's aan handjes etc.).

Te koop voor € 120

Lotnummer 2250

Een celadon bordje, Zuidoost Azië,

Geplooid, ø 22 cm (haarlijn).

Verkocht voor € 260

Lotnummer 2251

Een bordje met vlakverdeling

Polychroom porselein, voorzien van Ming merk, ø 15 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 2252

Vier trekpotjes en een blauwwit wijnkannetje, China 20e eeuw

W.o. Yixing, h. 7.5-40 cm.

Te koop voor € 65

Lotnummer 2253

Een Balinees beeld van een staande vrouw en een reliëf

Djatihout, 50 x 24 en h. 65 cm (stukje haar staand beeld ontbreekt).

Te koop voor € 35

Lotnummer 2254

Een beeld van een wijsgeer, China

Hout, met resten van polychromie, h. 30 cm (manco's en defectjes).

Verkocht voor € 30