Met stro mozaïek in decor van een berglandschap, h. 6.5 x b. 15 x d. 10 cm.
Verkocht voor € 50
Deels verguld, op zilveren golven, in de stijl van Takehiko Seki, in diorama bekroond door ivoren greep in de vorm van zwemmende dolfijnen, h. 25 x b. 30 x 18 cm, kastmaat: h. 40 x b. 37 x d. 25 cm.
Te koop voor € 320
Vijf koppen en 11 schotels met floraal decor, ø 8 en 13.5 cm, 1 kop gelijmd en enkele haarlijnen en randschilfers.
Verkocht voor € 220
In beukenhouten scheden met faux-segrijn handvatten en messing monturen, l. 88 cm (1 schede mist dop).
Verkocht voor € 45
Met gedreven en gravédecor, ø 35.5 cm.
Verkocht voor € 35
Porselein, aan onderzijde met 4-karaktermerk, ø 28.5 cm, diverse randchips van bordenhangers.
Verkocht voor € 100
Porselein met decor van zotjes, hoogwaardigheidsbekleder en florale motieven, ø 38 cm.
Verkocht voor € 700
Blauwwit porselein met decor van figuur in landschap, h. 7.5 x ø 15 cm, lotnummer Christies 3113, randschilfers aan bovenrand.
Verkocht voor € 60
W.o. 2 Wanli-stijl bordjes, Quanlong blauwwitte schotel en boerenming schotel, 18-20e eeuw, ø 16-24 cm.
Verkocht voor € 30
Porselein, h. 55 cm (randschilfers).
Verkocht voor € 40
Polychroom porselein met decor van draken en pioenrozen, ø 40.2 cm.
Verkocht voor € 800
Been, h. 6.5 cm.
Verkocht voor € 50
India 20e eeuw, 118 x 77 cm.
Verkocht voor € 35
Gestencild, in originele cassette gemerkt Jingde, 24.5 x 38 cm.
Verkocht voor € 30
Met parelmoer inlegwerk van florale motieven, interieur met twee tinnen theebussen, h. 12.5 x b. 19 x d. 13 cm.
Verkocht voor € 50
Deels met leer omkleed, voorzien van koperen monturen, h. 26 cm (leer achterzijde deels weg).
Verkocht voor € 20
Gouache, r.o. gesigneerd, 39 x 34 cm.
Verkocht voor € 100
l.b. gesigneerd, 36 x 24 cm.
Verkocht voor € 100
Verkocht voor € 110
Ivoor, voorsteven in de vorm van een pauw, met 19 bemanningsleden, l. 40.5 cm (kleine restauraties en enkele manco's).
Te koop voor € 480
Kleuren houtdruk, vermoedelijk uit de eerste Sino-Japan oorlog, elke prent 36 x 23.5 cm, niet ingelijst.
Verkocht voor € 50
Kleuren houtdruk, l.b. gesigneerd, 1955, 36.5 x 24 cm.
Verkocht voor € 150
Kleuren houtdruk, elke prent 36 x 24 cm, niet ingelijst.
Verkocht voor € 50
Kleuren houtdruk, 1891, 34 x 22 cm.
Verkocht voor € 120
M.l. gesigneerd, aquarel, 45 x 61 cm.
Verkocht voor € 30