Aziatica (nrs. 2000 - 2196)

Vrijdag 19 april, 21:30 uur.

Lotnummer 2026

Een puzzeldoos, Japan 1e helft 20e eeuw

Met stro mozaïek in decor van een berglandschap, h. 6.5 x b. 15 x d. 10 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2027

Een zilveren miniatuur van een "treasure ship" Japan 20e eeuw

Deels verguld, op zilveren golven, in de stijl van Takehiko Seki, in diorama bekroond door ivoren greep in de vorm van zwemmende dolfijnen, h. 25 x b. 30 x 18 cm, kastmaat: h. 40 x b. 37 x d. 25 cm.

Te koop voor € 320

Lotnummer 2028

Imari porseleinen kop-en-schotels, China 18e eeuw

Vijf koppen en 11 schotels met floraal decor, ø 8 en 13.5 cm, 1 kop gelijmd en enkele haarlijnen en randschilfers.

Verkocht voor € 220

Lotnummer 2029

Twee sier katana's

In beukenhouten scheden met faux-segrijn handvatten en messing monturen, l. 88 cm (1 schede mist dop).

Verkocht voor € 45

Lotnummer 2030

Een mogelijk BWG zilveren schaal, midden-oosten.

Met gedreven en gravédecor, ø 35.5 cm.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 2031

Een blauwwitte krab-en-baars schotel, China 19e eeuw

Porselein, aan onderzijde met 4-karaktermerk, ø 28.5 cm, diverse randchips van bordenhangers.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 2032

Een Famille verte schotel, China ca. 1900

Porselein met decor van zotjes, hoogwaardigheidsbekleder en florale motieven, ø 38 cm.

Verkocht voor € 700

Lotnummer 2033

Een kom uit de Nanking Cargo (Geldermalsen), China ca. 1752

Blauwwit porselein met decor van figuur in landschap, h. 7.5 x ø 15 cm, lotnummer Christies 3113, randschilfers aan bovenrand.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2034

Divers Chinees porselein

W.o. 2 Wanli-stijl bordjes, Quanlong blauwwitte schotel en boerenming schotel, 18-20e eeuw, ø 16-24 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 2035

Een blauwwitte kraagvaas met decor van kraanvogels en florale motieven, Japan ca. 1900

Porselein, h. 55 cm (randschilfers).

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2036

Een schotel, China ca. 1900

Polychroom porselein met decor van draken en pioenrozen, ø 40.2 cm.

Verkocht voor € 800

Lotnummer 2037

Een inro in de vorm van een mand met vlinders, Japan 20e eeuw

Been, h. 6.5 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2038

Een schildering op doek van een sultan en z'n vrouw op olifant met gevolg

India 20e eeuw, 118 x 77 cm.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 2039

Een plaquette met voorstelling van de Onsterfelijken, China 20e eeuw

Gestencild, in originele cassette gemerkt Jingde, 24.5 x 38 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 2040

Een zwartlak theekistje, Japan ca. 1900

Met parelmoer inlegwerk van florale motieven, interieur met twee tinnen theebussen, h. 12.5 x b. 19 x d. 13 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2041

Een kruithoorn, Midden-Oosten

Deels met leer omkleed, voorzien van koperen monturen, h. 26 cm (leer achterzijde deels weg).

Verkocht voor € 20

Lotnummer 2042

I Made Suarso (1965) - Twee zangvogels

Gouache, r.o. gesigneerd, 39 x 34 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 2043

Een kleurenhoutsnede, Japan 19e eeuw, vrouw

l.b. gesigneerd, 36 x 24 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 2044

Zeven diverse hockers en een Boeddhistisch geschrift

Verkocht voor € 110

Lotnummer 2045

Een zeer fijn gestoken scheepje, India late 19e eeuw

Ivoor, voorsteven in de vorm van een pauw, met 19 bemanningsleden, l. 40.5 cm (kleine restauraties en enkele manco's).

Te koop voor € 480

Lotnummer 2046

Mogelijk Watanabe Nobukazu (1874-1944) - De landing van de troepen, triptiek

Kleuren houtdruk, vermoedelijk uit de eerste Sino-Japan oorlog, elke prent 36 x 23.5 cm, niet ingelijst.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2047

Kasamatsu Shiro (1898-1991) - Edogawa rivier te Imai

Kleuren houtdruk, l.b. gesigneerd, 1955, 36.5 x 24 cm.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 2048

Toyohara Chikanobu (1838-1912) - Dames aan het hof va de de Tokugawa Shogun, triptiek

Kleuren houtdruk, elke prent 36 x 24 cm, niet ingelijst.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2049

Tsukioka Yoshitoshi (1839-1892) - Naar een gedicht van Misuki Tatsunosuke

Kleuren houtdruk, 1891, 34 x 22 cm.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 2050

Chinese school - Jonge vrouw met karbouw

M.l. gesigneerd, aquarel, 45 x 61 cm.

Verkocht voor € 30